Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
adriannn5

Nowy ciągnik

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
adriannn5    0

Cześć prowadzę 25ha gospodarstwo mam 43 lata i od dłuższego czasu zastanawiam się nad kupnem nowego ciągnika lecz ze względu na mój wiek nie wiem czy dostane jakąś dotacje na zakup maszyny.

Może ktoś wie jak taką dotację dostać i czy takie istnieją ????

Edytowano przez adriannn5

Gość Zetek5340   
Gość Zetek5340

Jest taki kredyt jak nowe technologie do 50 lat podobny do młodego rolnika zapytaj się w banku gdzie masz konto

Rolnikix    4

Był nabór wniosków na początku roku na modernizację rolnictwa ale też nie dla wszystkich bo pieniędzy brakowało.... Nie wiem czy nabór wniosków jeszcze będzie do 2014 z modernizacji, ale prędzej nie niż tak.

Polecam przeglądać stronę http://www.arimr.gov.pl/

Sprzedam pług 2-skibowy, sadzarkę, przetrząsacze widłowe- maszyny z własnego gospodarstwa
W celu kontaktu proszę pisać prywatne wiadomości na tym forum.

Wiadomość z agroFakt.pl

mllodyyy    0

Według mnie jeśli dopiero teraz myślisz o nowym ciągniku to będzie trudno dostać jakąś przyzwoitą dotacje na ten cel choć doszły mnie słuchy że na jesień ma być jeszcze różnicowanie(czyli sprzęt za 200tyś netto można by zakupić) lecz wszystko jest uzależnione z jakiego jesteś województwa. Bo np na Podkarpaciu na MGR niby dla wszystkich na wystarczyć pieniędzy (:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez karol
      Zapraszam do wypowiadania się na temat prowadzenia rozrachunków z tytułu VAT w gospodarstwach rolnych. Jakie są Wasze doświadczenia?
    • Przez mtz_820
      Ma ktos taka umowe do druku albo schemat co tam wypicac czy cos takiego? Prosze o pomoc
    • Przez coolman111
      Jakie są ceny ziemi w waszych rejonach?

Wątek o cenach ziemi w 2013 i dyskusja z tym związana dostępna tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72441-ceny-ziemi-2013/
      Dyskusja o cenach we wcześniejszych latach do zobaczenia tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/5089-ceny-ziemi/

Statek a co ma powiedzieć "normalny" rolnik co ma z 20ha . Kupować działki o pow. nie więcej jak 1ha i bawić się na takich małych powierzchniach jeśli powiedzmy jest przyzwyczajony, że ma co najmniej z 10ha w jednym kawałku.
    • Przez Damiano604
      Witam, mam taki problem nie spełna dwa lata temu kupiłem ciągnik rolniczy w nagannym stanie, co zostało opisane na fakturze zakupu,wyremontowałem go i dwa dni temu wyszedł przegląd, pojechałem na niego i diagnosta zapytał o stan licznika mtg i podałem taki jaki był rzeczywisty (1877) a on powiedział ze na ostatnim przeglądzie było 6970, to oznacza że był cofany. Wpisał w komputer ten rzeczywisty i powiedział że mogą czasem się odezwać że licznik był cofany. Co zrobić w takiej sytuacji, kupiłem ciągnik z takim przebiegiem (1870) lecz nie był on wpisany na fakturze?
    • Przez Piwcok23
      Witajcie. Mam taki problem.Otóż mieszkam z rodzicami, babką i ciotka (jej córką).
      Pole, które mamy przy domu prawnie stoi na babke, mojego ojca i jego siostre.
      Chcielibyśmy odzyskać swoją część pola, a ponoc prawnie przysługuje nam hektar.
      Możecie mi powiedzieć krok po kroku jaka jest droga do odzyskania tego pola.
      Wiem, ze trzeba geodete i sprawe do sądu, ale nie orientuje sie co i jak i ile to wszystko bedzie kosztowalo.
      Pomoze ktos?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.