Skocz do zawartości
witek

Jakie macie JD ??

Polecane posty

szczewko    31

ja mam 3140 z 1985r. i jestem z niego bardzo zadowolony.planuje zakup drugiego ,cos około 1640 do 2140 z turem.nie chce innego nawet nowszego bo te starsze bardzo łatwo naprawic jeżdzą na opale +OR bez problemów.....

polac    0

Ja nie mam ale mój wujek ma 6230 Advanced,maszyna wypas bo jak rusza z pełnym rozrzutnikiem pod górkę to nawet dymka nie puści

Wiadomość z agroFakt.pl

Turbina    9

Pracowałem w Dani na róznych modelach:4255,6920,7800,ale najbardziej podobał mi sie 3650(140Km)Stary i mało konfortowy jak na JD ale strasznie zrywna maszyna.

coolman111    54

Nie wiem czy to pasuje tutaj, bo mowa jest o ciagnikach JD ;). Bo ja ma kombajn JD, model 970. Trochę stary bo z 79roku, ale sprawuje się idealnie.

michał    0

Ja mam JD ciągnik 3140A w kwadratowej kabinie jest to jedna z najleprzych seri JD polecam wszystkim ten model .Zamierzam kupić 2140 lub 1640 bo to też są dobre modele miałem zetora 7745 i 6045 i odradzam zetora ponieważ bardzo dużo palą ropy z porównaniem do JD

pioter    44

długo juz go masz??możesz coś więcej napisać?? ;)

no to następne pyt standardowe...ile Ci średnio pali?? ;)

Seb@    0

Ja mam JD 3650 z 92r Bardzo dobry sprzęt ma 10tyś mth i poza drobnymi problemami z pompą nie było problemów. Naprawdę polecam serie 3650.

Pavel    10

ojej ile masz ziemi? spore i fajne ciagniki :huh:

Pozdrawiam :(

witek    2

o widze ze marci8410 zakoniczył zycie na forum na jedyn poscie

marcin8410    0
ojej ile masz ziemi? spore i fajne ciagniki :huh:

Pozdrawiam :(

600ha sieje same zboża , tyle że ziemie to tyłko 4.

o widze ze marci8410 zakoniczył zycie na forum na jedyn poscie

Nie nie zakończyłem poprostu mam mało czasu pozdrawiam :(

johndeere    0

Witam,ja mam JD 6210SE 2001ROK ,90KM ,kupiony w Jelonku . Nie jestem z niego zadowolony ,silnik bardzo duzo pali, ciagłe usterki ,gwarancja tylko jeden rok (uwazam ze na tak wychwalony ciagnik stanowczo za mało) Uwazam ze jest to ciagnik nie do polecenia, ze względu na duże koszty utrzymania. :)

marcin8410    0
Witam,ja mam JD 6210SE 2001ROK ,90KM ,kupiony w Jelonku . Nie jestem z niego zadowolony ,silnik bardzo duzo pali, ciagłe usterki ,gwarancja tylko jeden rok (uwazam ze na tak wychwalony ciagnik stanowczo za mało) Uwazam ze jest to ciagnik nie do polecenia, ze względu na duże koszty utrzymania. :)

To go sprzedaj ,a nie powtarzasz się wkarzdym temacie , ale tak to jest jak sie oszczędza i kupuje wersie se bo liczy się cena a nie jakość wykonania nie ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez renaultceltis
      Witam, mam pytanie co do nowych ciągników. Jak wygląda sprawa z awaryjnością?
    • Przez LukaszDeere
      Witam
      Dzisiaj wyskoczyla mi niespodzianka z informacja na wyswietlaczu " SHIFT TO NEUT "  traktor ladnie odpalil poczym przejechal okolo 50 m i zgasl i juz po tym nie mozna jego odpalic .
      Prosze o pomoc 
    • Przez Mike_M
      Witam!

Panowie ( i Panie  - doradźcie! Musze wymienić leciwemu już ojcu traktorek. Miał C330 i C360 na ok. 6 hektarach. Teraz już praca ograniczyła się do koszenia trawy i przeorania co jakiś czas. Czasami wyjedzie do lasu, przygotować drzewo na rozpałkę. Pomyślałem o JD 1950 lub zbliżonym - napęd i wspomaganie jest, nie za duży. Budżet jest ograniczony do kwoty ok 35 tys.

Proszę o poradę

Pozdrawiam

Mike
    • Przez naprawaelektronikirolnicze
      Jeśli masz problem z elektroniką napisz.
    • Przez Kasa997
      Witam mam taki problem wyskakuje mi błąd d1A co z tym zrobić??