Zaloguj się, aby obserwować  
jozekLEDA

LAweta do beli

Polecane posty

jozekLEDA    0

Jaką zrobić sobie lawete chodzi mi o taką żeby wchodziło około 20 beli... czy można taką kupić albo z czego zrobić prosze podajcie jakieś wzory(zdjęcia), propozycje

Rolnik2601    2

poszukaj sobie naczepy od ciężarówki ja kupiłem taka za 3000 tyś gość sprzedatł bo plandeke mu zerwało :D wchodzi ponad 20 bel ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

rafal11195    7

kolego ja mam taka przyczepe , wchodzi mi 34 bele 120x120 potrzebuje do niej tylko skretu ( szukam obrotnicy , lub jakiejs przyczepy 3,5t w zlym stanie ,jesli ktos ma to prosze pisac do mnie ) podaj maila to ci wysle jak to wyglada

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez dino54
      Witam.
      Mam problem z niepowracajacym nożem ucinania siatki...
      Ktos miał podobny problem???
      Za każdym razem jak owinie bele to muszę iść i ręcznie cofnąć dźwignią.
    • Przez Kacper0000
      Witam mam problem z prasą od jakiegoś czasu nie działa licznik bel, a po wyładowaniu beli komputer ciągle pokazuje otwartą klape. Był wymieniany czujnik klapy lecz nic to nie dało.
      Wie ktoś co może być przyczyną?
    • Przez trufel11
      Witam . Szukam użytkowników pras Fendt 2900 / 2600 , gallignani GA v9, v6 , Massey 169 . Uszkodził mi się się przetwornik sygnału który zbiera sygnał z potencjometru wielkości beli . Ta część nie jest już produkowana i nie można jej dostać . Czy ktoś wie gdzie może stoi jakąś na części lub by chciał użyczyć oczywiście odpłatnie żeby zgrać oprogramowanie z tej części. 
      Wrzucam zdjęcia o jaką część chodzi 

• Przez Balzak
      piszcie jaka folie uwazacie za najlepszą i dlaczego a i jeszcze ceny tych foli mozecie podać
    • Przez sebanb
      Witam.
      Miałem okazję zobaczyć KRONE Combi Pack Combi Pack 1250 Multi Cut u znajomego. Super sprzęcik Lecz cena trochę odstrasza Na ile ha opłaca się ją kupić i czy warto? Jakie firmy byście polecili?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj