Skocz do zawartości

Polecane posty

dlugin    0

co sadzicie o Duecie Ultra? :rolleyes: bo nie wiem czy stosowac go w pszenicy :rolleyes:

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja go stosowałem pierwszy raz a co do efektów to się dopiero okaże, podobno jest dosć dobry. :)

duke    0

można duetem pryskać na kłosa??

Wiadomość z agroFakt.pl

thug    222

można duetem pryskać na kłosa??

tak można pryskać duettem na kłosa jak najbardziej można nawet coś dodać np tebukonazol ewentualnie strobilurynę

Thug

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Zastosowałem duet ultra na pierwszy zabieg w pszenicy ozimej i efekty są rewelacyjne.Znakomicie chroni przed chorobami.Polecam :)

Cihu    146

w tym roku (u mnie) nawet nie chronione plantacje wyglądają jak na razie rewelacyjnie (bez choróB)

NAMOOR    5

Nie licz na to, że tak będzie do końca wegetacji.

Życie jest wredne i może się zdarzyć, że choróbska wyskoczą jak będzie lało i nie będziesz miał możliwości wjechać w pole.

Pytanie ile masz ha.

W naszym rejonie Polski tak było w zeszłym roku, ci co nie pryskali zapobiegawczo mieli zboża w cudnym czarnym kolorze :)

LeF    24

Np ja też tak miałem. Zastosowałem Arteę zapobiegawczo, popadało nawet w ten sam dzień i wciąż lało i lało. W czasie zbioru pszenica czarna jak diabli..

W tym roku idzie Duett w możliwie jak najpóźniejszym terminie. Pierwszy zabieg jak na razie ładnie utrzymuje zdrowy łan.

Czym chata bogata tym goście rzygają...
Ursus tractor emotion
Neo's & Ursus

Cihu    146
(edytowany)

Nie licz na to, że tak będzie do końca wegetacji.

Życie jest wredne i może się zdarzyć, że choróbska wyskoczą jak będzie lało i nie będziesz miał możliwości wjechać w pole.

Pytanie ile masz ha.

Spokojnie... U mnie wszytko już przynajmniej raz pryśnięte, pszenica już się prawie kłosi, za tydzień dostanie kolejny zabieg - Falcon na T3.

Chodziło mi o to, że nie widać choroby po duecie i bez duetu pewnie tez nie widać. W tym roku choroby jak na razie dość słabo atakują zboża.

PS: Jak najbardziej jestem za pryskaniem zapobiegawczym! Zwłaszcza w monokulturze.

Edytowano przez Cihu

krzys037    1

Duet ultra jest ok w t3 ja wogole to robie mieszanine od 3 lat topsin m 0,6 lit +soprano 0,9 lit i jest to samo co duet ultra , w tym roku tez zastosuje artea 0,4 lit+topsin m 0,8 lit topsin m jest super srodek na fuzarize

4368764    0

A w tym roku pryskałem duetem ultra zmieszanym z basfoliarem w pszenżycie. Po mino zaawansowanego mączniaka efekt bardzo dobry.

Poznaniak    4

stosowaliscie w ubiegłych latach duett w jęczmieniu jarym? było ok?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.