Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Dnia 10.05.2011 o 14:46, mariusz(ZDUN) napisał:

kiedyś sciągałem ten wałek jak dobrze pamiętam to coś koło 3000zł kosztował ale to pare lat temu było a co to jest skrzynia wichrowata bo jakieś nowe pojęcie widzę :rolleyes:

W manitou mlt skrzynia mechaniczna mam problem z dziwnymi stukami na niskich obrotach. Wał Kardana wymieniony trochę ucichlo ale to nie to. Dźwięk wydobywa się jakby że zmiennika obrotów, i słychać mocno przy ruszaniu teleskopem na obrotach do 1200, powyżej tych obrotów jest cicho

Opublikowano

Pewnie nakrętka się odkręciła na zmienniku.odkręciła dekiel od zmiennika i zobacz czy duży zakres ruchu ma. Pewnie bedzie gruba robota razem z przekładnią kątową👍

Opublikowano

Ma delikatny luz prawo lewo nie wiem czy tak powinno być. Jak dekiel jest zdjęty słychać dużo głośniej.  Słychać tylko jak jest lekko obciążana czyli ruszanie teleskopem  i małe obroty. Na wyższych wszystko cicho jest 

Opublikowano
W dniu 11.04.2022 o 20:32, Andrzejcypis napisał(a):

W manitou mlt skrzynia mechaniczna mam problem z dziwnymi stukami na niskich obrotach. Wał Kardana wymieniony trochę ucichlo ale to nie to. Dźwięk wydobywa się jakby że zmiennika obrotów, i słychać mocno przy ruszaniu teleskopem na obrotach do 1200, powyżej tych obrotów jest cicho

W dniu 11.04.2022 o 21:29, Andrzejcypis napisał(a):

Ma delikatny luz prawo lewo nie wiem czy tak powinno być. Jak dekiel jest zdjęty słychać dużo głośniej.  Słychać tylko jak jest lekko obciążana czyli ruszanie teleskopem  i małe obroty. Na wyższych wszystko cicho jest 

Udało sie znaleźć źródło hałasu?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez Tadeusz1212
      Witam, mam problem z jazdą do przodu w ładowarce Merlo 26.6 z 1999 roku. Po odpaleniu na " zimnym oleju " jaki czas jest ok. Natomiast po rozgrzaniu zaczyna robić który stopniowa sie zwiększa. Jazda do tyłu czy na 1 czy 2 biegu jest poprawna natomiast brak jazdy do przodu. Czasami coś załapie ale to nie jest prędkość proporcjonalna do ilości gazu, nawet po wrzuceniu rewersu na luz ładowarka dalej jechała. Po zatrzymaniu jej hamulcem itd znowu przez pewien czas brak całkowicie. Czasami wrażenie ze minimalnie chce ruszyć ale nie daje rady. Natomiast powtarzam do tyłu wszystko działa bardzo dobrze. Jak ładowarka ostygnie przez chwile jest ok i problem się powtarza. Gdzie może być przyczyna ?
      Dziękuje z góry za wszystkie podpowiedzi/odpowiedzi.
    • Przez Tikuś
      Witam, 
      posiada ktoś może dokument jak skalibrować czunik przeciążenia w ładowarce Dieci?
      Pozdrawiam, Tikuś!
    • Przez MIRAS699
      Witam mam ładowarke manitou 634 lsu 120 turbo z 2008 roku mam problem z wysięgnikiem a minowicie wysunołem go do przodu i niemoge go schować jak wcisne przełocznik to nic nie słychać nie słychać jak olej idzie czy pompa pracuje do przodu jest normalnie tak jak powino być (sprawdziłem prąd do przełącznika dochodzi) jak coś.Prosze doradźcie mi coś jak moge to naprawić bo żniwa za pasem
    • Przez kkzloty
      Witam
      Do wyboru mamy dwie ładowarki: nex n120 bądź bekker w1160. Są tu jacyś użytkownicy tych ladowarek? Się sprawują, jak z awaryjnoscia i ogólnie czy sprawdzają się w pracy na gospodarstwie 
    • Przez Krzysiek627
      Witam mam kolejny problem ze swoją ładowarką Manitou 627 Turbo, ładowarka czasem zatrzymuję się w czasie jazdy i aby ruszyła trzeba ją zgasić i odpalić ponownie, czasem Nawet kilka razy, czy ktoś z Was miał podobny przypadek i ma pomysł lub jakąś podpowiedź co może mieć winę? Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v