Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
MtzBelarus820Pl

9wiątka w mtz belarus820!!

Polecane posty

Witam otóz nie dawno kupiłem mtz belarus 820 za 66 tys i mam problem z dziewiątko .Gdy wrzucam ja ona zgrzyta . o co chodzi za małe obroty czy za duze prosze o pomoc?????

piotr820    42

Ten typ tak ma.

Moja rada: wciskaj sprzęgło na 2 razy.

KPK Kumurun Team

Zanim komuś pomożesz, zastanów się czy on by ci pomógł!!!

robert812    54

Dokładnie, ten typ tak ma. Mój belarus ma już 300 godzin przepracowanych i zaczynam zauważać że coraz mniej zgrzyta.

Wiadomość z agroFakt.pl

sebe1033    83

nie tak ;) między 8 a 9 jest duża różnica prędkości (powinien byc jeszcze jeden bieg) ja znam dwa sposoby by zmienic bieg z 8 na 9

1-na 8 dać gaz max aż się pożądnie rozpędzi

2-mieć 8 i na drugiej dźwigni żółw-zając (lub jak kto woli półbieg) mieć na zającu i wrzucić na luz (z 8) z zajca na żółwia i szybko na 9 -trochę trzeba nawajchować ;[ :D

mani51    141

ten pierwszy sposób jednak lepszy :)

ja tak robię i coraz lepiej mi wychodzi

najlepiej jest dobrze rozpędzić na 8ce, wcisnąć sprzęgło, wyrzucić na luz, puścić sprzęgło i ponownie wcisnąć a gdy będzie przy samym dole to wbić 9 i nie powinno zgrzytać :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• [[Template sdtools/front/widgets/sdToolsSimilarContent does not exist. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.