Skocz do zawartości
piotrb14

Haki ramion TUZ belarus 1025

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
piotrb14    186

Witam. Czy możliwe jest zamienienie listw kulkowych na haki w tylnik tuzie w mtz-cie?? Jeśli tak to podajcie mi stronkę www z takimi częściami ( z hakami)

piotrb14    186

oj to obawiam się że dalej się będę męczył z zaczepianiem bo sporo haki kosztują z tego co widzę...

Wiadomość z agroFakt.pl

tomcio87    7

Witam mam nastepujacy klopot...mam na oku plug obrotowy Fortschritta do mojego Mtz-ta 920.3 tylko ten plug ma belke zaczepowa kat.3 (tzn grubsze te bolce co sie zaczepia)

obdzwonilem wszystkie sklepy i okazalo sie ze nie produkuja koncowek ciegien kat.3 do mtz-ta.

moze ktos mial podobny problem?

kris14    259

Kup haki CMB 3kat i wspawaj w miejsce kulek. I będziesz mógł podczepiać maszyny kat. III i II, wystarczy tylko dobrać kule ;)

<link>

Ewentualnie końcówki przy pługu możesz stoczyć, ale to wiąże się z mniejszą wytrzymałością ów końcówek, mimo to myślę, że nie zamierzasz do MTZ 920 zapinać jakiś wielce ciężki pług. Więc końcówki bez problemu powinny wytrzymać obciążenie.

kris14    259

a to pozniej pasuja kule kat.2?

Tak, kupuje się tulejkę redukującą albo kulę kat. III zewnątrz i II wewnątrz.

tomcio87    7

kris14 dzieki, dobrze wiedziec ze pasuja, ale jednak chyba stoczenie belki przy plugu bedzie najtansze ;)

ten plug chodzil z szostka bo to jest 3+1ale ja oczywiscie jakbym go kupil to odkrecilbym 4korpus

kris14    259

Odciąć kulki i wspawać haki, tylko spawy muszą być porządnie zrobione B)

SZYMANOX    376

Po pierwsze to dział MTZ/Belarus

Po drugie nie masz co z kasą robić? Haki stosuje się do ciagników które współpracują z cieżkimi maszynami które ciężko jest podczepić na tradycyjne kule,więc po co ci to w tak małym ciągniku do którego maszyny można rękami przestawiać ?Według mnie to sie nie sprawdzi w tak małym ciągniku, wiecej zachodu będziesz miał tylko przy podczepianiu .

Edytowano przez SZYMANOX

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się