Skocz do zawartości
pasiu66

Bramy przesuwne do garazu

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Bramy
pasiu66    17

Witam, potrzebuje namiary na firmy które się zajmują montażem i spawaniem takich bram. Potrzebuje dwie bramy o wymiarach ok. 3x3m.

1994szymon    15

Fajna sprawa takie bramy. Z ojcem bęsziemy musieli zdobić 8 bram o wymiarach 4(szerokość)x4,25(wysokość). My to sami będziemy robić (tym bardziej że ojciec ma duże doświadczenie w spawaniu). Ja radziłbym Ci zrobić samemu takie coś. Mocno skomplikowane to nie jest, a sądze że ponad 50% ceny za brame to robocizna. Chyba że ty nie jesteś jakąś "złotą rączką" no to musiałbyś gdzieś poszukać. Patrzyłem na allego i nie było żadnej aukcji z taką usługą.

PS. Wie ktoś może ile kosztowały by materiały na jedną brame (4m x 4,25m)?

Wiadomość z agroFakt.pl

master0608    0

1994szymon my na nasze drzwi (3 x 3.8m) za material placilismy 700zł ;) Najdrozszy byl katownik 7" ktory byl potrzebny do wykonania ramy ;)

pasiu66    17

Też szukałem na allegro ale nie ma nic takiego, są tylko bramy wjazdowe, uchylne i inne ale takich nie widze, znajomy mi mówił że widział kiedyś właśnie na allegro za 1500zł z montażem transportem i wszystkim,tylko, że nie mogę znalezć. Tamten temat jest jak zrobić, a ja nie chce sam robić bo nie umiem spawać, tylko chce jakiś fachowców którzy to zrobią.

pasiu66    17

Właśnie o to mi chodziło! Wielkie dzięki kolego pewnie, że się zapytam ale jutro bo chyba już za pózno. :) Należy ci się flaszka :D

zajac28    0

Kiedyś też szukałem info. na temat wykonania drzwi przesuwnych, podaje dwa linki może się komuś przydadzą:

Ten jest raczej odnośnie drzwi "domowych" ale ogólna zasada działania taka sama - http://www.leroymerlin.pl/porady/monta-drzwi-przesuwnych,1126524631.html

Ten już jest do drzwi przemysłowych i inwentarskich (elementy jakie są potrzebne): http://www.valcomp.pl/index.php?set=przemyslowe&id=sport8570, jak ktoś je już wykona to niech wstawi zdjęcia mechanizmów jakie zastosował. Pozdrawiam :)

pasiu66    17

1994szymon Taka brama jak ty chcesz ok 2 tys. tylko że oni nie bardzo chcą przyjechać. Mówił, że góra do 100km

1994szymon    15

@pasiu66 THX. Coś mi się wydaje że jak sam będe robił to zmieszcze się w okolicach 1000-1200,- .

Sadek    446

Jeżeli ktoś posiada drzwi przesuwne to prosiłbym o wstawienie mechanizmów (jak zamykanie, szczelności, jak są mocowane u góry).

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się