Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
case4230lp

Poszukuje szyb do Case 4230lp

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Case
case4230lp    0

Witam poszukuje drzwi do case 4230lp. nie wiem czy wybrałem dobry temat.

Widziałem nowe na allegro po 1200zł a potrzebuje prawe i lewe może z was ktoś ma na sprzedaż taniej ?

bison45    0
Napisano (edytowany)

wytnij z lodu :D

Za ten "merytoryczny" post otrzymujesz %

Edytowano przez krolikNH

Na allegro to ty nie patrz bo tam ceny są wygórowane, to sa płaskie szyby bo to kabina ta niska to popytaj po firmach i takie szyby ci dorobią, pewnie to jest jednolita szyba na całe drzwi więc poszukaj firm zajmujących się tym, przed ostrowem wielkopolskim wiem ze jest jakiś producent, agroglas z koła też się tym trudni i maja jakieś tam zamienniki być może mieli by coś, szukaj zanim kupisz na allegro bo ja kiedyś szybę przednią kupiłem za połowę ceny z aukcji u producenta.

Wiadomość z agroFakt.pl

luki1987    0

te drzwi nie są proste. one są na środku inaczej gięte. gdyby były proste to żaden problem ale z takimi to niestety może być ciężko coś znaleźć. kiedyś trafiłem na allegro co był spalony ciągnik a szyby były za grosze, ja też potrzebuję szybę do tego modelu tylko że tylną więc mniejszy koszt ale i tak chcą prawie 400. w fabianowie przed ostrowem wielkopolskim jest producent. ale najlepiej chyba orientować się w krotoszynie bo tam robią wszystkie szyby również nietypowe. no i taniej....

R2maros9641    1

Trochę odświeżę temat,bo komuś może się przydać.

Ja zawsze kupuję szyby w firmie Euro-Car. Kontakt: www.szyby-hartowane.pl

Żeby niebyło, to nie reklama tylko poprostu to solidna firma i w 100% godna polecenia.

cichy26    4

Witam.Nie wiem czy już kupiłeś tą szybę ale zobacz w Krotoszynie tam robią wszystkie szyby do ciągników

adres mogę podać na priv,bo nie będę robił tu reklamy.

Gość lucek279   
Gość lucek279

może sprawdź na tej stronie według mnie ceny części nie są wygórowane sklep-rolmax.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez scoutMonster
      Witam co użytkownicy modelu MXM  powiedzą o skrzyniach biegów w tych modelach? Jak z awaryjnościa i na co uważać przy zakupie? 

• Przez Horsee4
      Tak jak w temacie,proszę o pomoc jaki jest luz zaworów ,silnik 4 cyl turbo MWM
    • Przez Lubago
      Cześć , Nigdzie nie mogę znaleźć opinii na temat CASE MX 285 i 270 .  Ciągniki nie są zbyt drogie jak na taką moc , dlatego zastanawiam się  jak jest z ich jakością, spalaniem,słabymi stronami itd.
      Wiem ,że modele MX 150 i 170 miały bardzo dobrą opinie ale jak z tymi mocniejszymi???
      Mam na oku model MX 285 z 2003 roku, przebieg niby ok.9 tys mtg.
      Będę wdzięczny za każdą informacje
    • Przez Horsee4
      Tak jak w temacie,proszę o pomoc jaki jest luz zaworów ,silnik 4 cyl turbo MWM
    • Przez janusz1278
      Witam, mam kłopot z amortyzacją przedniej osi w ciągniku Case Puma 155 Multicontroler, a mianowicie Oś jest zablokowana. Z tego co wiem to jest ona włączona cały czas można jedynie wyłączyć amortyzacje.Włączanie/wyłączanie nic nie daje oś jest cały czas zablokowana. Co powinienem zrobić ? Gdzie szukać problemu ?