sebau1212

Cena trzody chlewnej

Polecane posty

przemrolnik    14
Napisano (edytowany)

4,6zł już z Vatem. Warm.Mazu. Powiat Iławski

Edytowano przez przemrolnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonk28    1

U nas w sobote jeżdzili za tucznikami ,i nikt nie sprzedał .Dawali 5 zł na czysto i nikt nie sprzedał........oj czuje że w czerwcu 6.00 zł będą. :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamgaleon    7

podkarpackie powiat ropczycko-sędziszowski cena 4,9 brutto, moim zdaniem zonk28 ma rację, że cena trzody będzie szła do góry bo przy obecnej cenie zboża nie opłacalna jest hodowla trzody:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faja41    0

podkarpackie powiat ropczycko-sędziszowski cena 4,9 brutto, moim zdaniem zonk28 ma rację, że cena trzody będzie szła do góry bo przy obecnej cenie zboża nie opłacalna jest hodowla trzody:(

 

Witam wszystkich piszacych i czytajacych jestem ;nowy' od miesiaca czytam Wasze nowinki bo dopiero dorobilem sie komputera.Czasem sie Wasze poglady na niektore tematy roznia sie od moich i dlatego sie zarejestrowalem zeby sie do nich odniesc.Harakter mam dosyc uciazliwy obsluga komputera na poziomie przedszkolaka staz w gospodarstwie 30 lat na wlasny rachunek 24 .U nas tucznik 4.50 malo kto go jeszcze hoduje knury nie maja sie z kim kochac a lodowka w sklepie pelna zboza omlucilismy troche wiecej niz posialismy o prosieta nikt nawet nie pyta o sadzeniaki sie bili chociaz po 170 zl byly pasowaloby zeby ten tucznik 6 czy 7 zl kosztowal ale czy bedzie stac konsumenta zeby go zjesc boje sie ze rolnika wnet nie bedzie stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martini89    4

Zonk nie bądz taki hop do przodu, bo w naszym kraju wszystko jest możliwe , a i nie zapominajcie o mięsku zmagazynowanym .Na które ZM tylko czekają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan2130    17

Witam wczoraj pojechały po 5,85 +vat za e kujawsko pomorskie cena stała od dwuch tygodni


Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxiben    23

dokladnie panie zonk nie tak hop hura nic nie jest pewne ja bym sie az tak nie cieszyl bo wysoka cena zbyt dlugo sie nie utrzyma a potem spadki i odwieczne narzekanie Z.M SKIBA KL E 5.40 plus premie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonk28    1

Spoko loko........w czerwcu zacytuje wam wasze słowa , zobaczymy kto ma racje. :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cihu    151

6 zł to chyba za WBC. :) Cena nie skoczy wiele - góra w okolice 5 zł. Nie pozwolą na to importerzy padliny z zachodniej granicy a polski robotnik pożre wszystko nawet gdyby normy dioksyn były 1000 krotnie większe niż dopuszczalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan2130    17

Witam panowie niewiem jak wy ale popieram Zonk28 swinki pojda do gory umie wczoraj przyjechali po swinki bo nie mieli co bic a mieli dopiero w piatek przyjechac a jesli te przymroski i susza jaka w moim regjonie wystepuje wyzadza straty w zbozach to mysle ze swinie do 7zł dojda bo zboze bedze cholernie drogie a nikt nie bedze zadarmo odawał swinek


Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cihu    151
Napisano (edytowany)

panowie czy wy wierzycie w to co piszecie...? Miło mi się to czyta ale to są tylko marzenia. Pamiętajcie a Dani Holandii Niemczech. To są naczynia połączone i nikt nie da nam 7 zł jeżeli zaraz za granicą bedzą swinki po 5

Edytowano przez Cihu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faja41    0

panowie czy wy wierzycie w to co piszecie...? Miło mi się to czyta ale to są tylko marzenia. Pamiętajcie a Dani Holandii Niemczech. To są naczynia połączone i nikt nie da nam 7 zł jeżeli zaraz za granicą bedzą swinki po 5

Cihu w poprzednim roku w tych naczyniach zboze bylo po 100 pare euro teraz jest 250euro.W tych naczyniach jak w piosence wszystko sie moze zdazyc .Marzenia czasami tez sie spelniaja a jak po 7zl nie beda to koledzy dopisza ze prognozy dotyczyly 1.5 a nie 1kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonk28    1
Napisano (edytowany)

Panowie nie ma się co kłucić........co ma być to będzie , ale prawda jest taka że przenajmniej w mej okolicy bardzo mało jest tuczników i są poszukiwane.Ja mam jeszcze oddać około 40 bo ze 2 sobie zostawię i na tym kończę hodowle świnek , pilnuje swojej pracy , i pomagam ojcu przy ziemniakach .

Edytowano przez zonk28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielo324    9

Dzisiaj poszły po 4.70 netto po burzliwych negocjacjach ,myśle że u nas [ okolice Ostrowa] 5 zł narazie nierealne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cobra    17

6 zł to chyba za WBC. :) Cena nie skoczy wiele - góra w okolice 5 zł. Nie pozwolą na to importerzy padliny z zachodniej granicy a polski robotnik pożre wszystko nawet gdyby normy dioksyn były 1000 krotnie większe niż dopuszczalne.

zgadzam sie z Toba w 100 % ceny za kg zywego tucznika 6zl to nie bedzie w tym roku napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonk28    1

Cobra zależy w których regionach.......bo u nas są po 5.00 zł a czytam na forum że na północy po 4.10. Więc ceny rozbieżne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

Ja tam jestem pewien ze jak kolega zonk28 przestanie produkowac swoje mega kabany to cena moze i podskoczyc do 10 zl ;)

A tak powaznie to jesli nawet i nie bedzie za wiele tucznika to jeszcze klient musi to wszystko kupowac a nie oszukujmy sie ze na grila wszystko pojdzie bo tam kroluje najtansza kielbasa w chemicznym flaku i dodatkowo miesa to w niej prawie nie ma a karkowka dla wielu grilowiczow jest za droga i juz. Co tu duzo gadac jesli cena by wzrosla do 6 zl to w sklepach o 30% do gory i popyt sie załamie a zaklady miesne juz biadola ze w wyniki podwyzszonych stawek weterynaryjnych juz stracily caly swoj zysk wiec to wszystko nie jest takie proste

U nasz po 4,5 zl +vat czyli bez zmian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej612b    227

Pozdrawiam timasza i jego wspaniałą fotkę , u nas 4,3 + wat ale może powoli w górę ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonk28    1

Timasz fotka spoko.Tak trzymaj :lol: To prawda,kończe z produkcją tuczników.Mam lepszy dochód z ziemniaków i swojej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj