Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
zetor7245

Zetor Proxima 95 Power

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Zetor
zetor7245    0

Witam was B)

Wybrałem ten ciągnik ;)Oczywiście na PROW. , ale nie wiem jakie wyposażenie jest w nich oferowane ;) chciał bym aby ktos mi przybliżył co w nich jest :) Oraz wady tego Ciągnika :)

mlody89    1

Napisz cos wiecej czym bedzie sie zajmowała ta maszyna, czy to bedzie głowny ciagnik czy pomocniczy jaki areał, z jakimi sprzetami bedzie miał wspolparcowac, jakie prace wykonywac, czy tylko praca w polu badz duzo np. w transporcie. Opisz jakie tez sa Twoje wymagania odnosnie ciagnika, tak łatwiej bedzie dobrac wyposażenie ;)

zetor7245    0

Kolego ;) cięszko to on nie bd miał bo razem z dzierżawami mam 34 ;d

A wiec bd pracował z zetorem 7245.:) I bd raczej jako główny B)

bd pracował w Polu , pług agregat gruber, rozrzutnik I duzo Kuku bd woził ;d Kolego lubie zapas mocy pod noga i troszke wygody :) przydała bo się zeby była szybkaa ;)

Ale bardziej mi chodzi o to co jest dostępne w Proximach Power. ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

mlody89    1

To napewno jakies szersze laczki, komplet obciazników, klima, skrzynia z rewersem EH jesli takie montuja, może EHR.

Niestety za bardzo nie podpowiem nie jestem dokładnym znawca zetora a na ich stronie nie pofatygowali sie umiescic wyposażenia dodatkowego... Udaj sie do najbliżeszego dealera ;)

Ale napewno sobie nie żałuj z wyposażeniem, warto sie dobrze zastanowic co bedzie potrzebne do pracy. Maszyne sie kupuje raz na x lat i nie fajnie bedzie jak po roku człowiek bedzie plul sobie w brode bo czegos nie domówił. Skoro ma byc na prow warto wziac pod uwage ze tak naprawde zapłacisz za 60% ceny dodatkowego wyposażenia!

zetor7245    0

Dokłądnie :) Kupuje się Juz na kilka lat więc cos Musi być lepszego ;) Klima oczywiście szersze leczki i max obciążników napewno Rewers to juz w standardzie B) ale co jeszcze? ?

zeno    7

ZETOR PROXIMA POWER 95 podstawa- xxx xxx,xx

Koła przednie 380/70-R24- 1 140,00

Koła przednie 380/70-R24 Continental- 2 130,00

Koła tylne 480/70-R34- 1 840,00

Koła tylne 480/70-R30- 1 135,00

Dwustopniowy tylny WOM 540/540E obr/min- 990,00

Klimatyzacja- 5 990,00

Obciążniki kół tylnych 2 + 2 (90 kg)- 790,00

Obciążniki kół tylnych 2 + 4 (150kg)- 1 190,00

Obciążniki kół tylnych 2 + 8 (270kg)- 2 090,00

Obciążniki przed maską 200kg- 1 990,00

Obciążniki przed maską 400kg- 3 410,00

Dodatkowo dorzucam ceny:

Radioodtwarzacz- 480,00

Regulowana kolumna kierownicy- 700,00

Siedzenie kierowcy typu GRAMMERA Maximo- 1 700,00

Siedzenie kierowcy typu GRAMMERA pneumatyczne- 2 700,00

Koła tylne 18,4-R34- 495,00

Koła tylne 520/70-R34 Continental- 5 790,00

Koła tylne 54065R-R34 Continental- 5 420,00

Koła tylne 600/65R-R34 Continental- 7 090,00

pomyśl nad siedzeniem pneumatycznym a regulowaną kierownica. Klime to jak chcesz ale ona ci większość dni w roku potrzeba nie będzie a w ogóle włączona zabiera ciągnikowi chyba 1kW

czarek7340    77

Bierz na szerszych kapciack, z klimą, fotelem pneumatycznym przednim tuzem i obciążnikiem. Do transportu obciążnik zrzucasz do prac polowych zakładasz

zetor7245    0

Zeeno. Wziołes to z neta czy masz jakies info na ten temat większy ;)?

A Oponki jakie poradzicie ? Kolumna kierownicy Regulowana jest Juz w karzdej powerce.

I wgm Mnie nie bd załował sobie na obciążniki ? tak mi sie wydaje.

b0gdan    85

za szerokie??? dlaczego niby??? jeśli ma to być ciągnik główny to gdyby się dało to 420, ale się nie da ;)

ferrari36    0

Proxima 95, wyposażenie:

klima, obciążniki z przodu 200 kg ( + zaczep 270kg), ogumienie przód tył największe, regulowana kolumna kierownicy, siedzenie grammer maximo,

cena brutto 147 tys.

Vladoo1    9

To już całkiem ładna sumka pewnie jeszcze by coś doszło wolałbym coś innej myśli technicznej niż zetor za taką kasiore

UrsusCzesio    304

a nie lepiej wziąść forterre 95 ?

Lepiej niech weźnie proxime. Nie jestem anty fanem zetora tlyko po prostu Proxima jest lepiej wykonana nie wiem co jest nie tak w forterrach że maja częściej awarie produkowane są w jednakowym czasie.

danielhaker    824

Słyszałem od samego dealera Zetora i serwisanta że lepiej wziąć zwykłego plusa niż powerkę bo w powerce rewers EH jest niedopracowany i cena o wiele wieksza. Co o tym sądzicie?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Fugeo
      W najbliższym naborze będę próbował swoich prób w PROW. Chciałbym starać się o dofinansowanie na ciągnik rolniczy do pracy z ładowaczem czołowym, opryskiwaczem, rozsiewaczem nawozów.
      Moje propozycje:
      CASE IH FARMALL C 65/75
      DEUTZ-FAHR AGROLUX 65
      JOHN DEERE 5067E (minus to udźwig tylnego tuza - 1800 kg)
      KUBOTA M6060
      NEW HOLLAND T4.65 UTILITY
      ZETOR MAJOR 60
      I może jeszcze jakiś ursus, ale póki nie słyszałem żadnych sensownych opinii.

Zależy mi na dobrej zwrotności , na jak najlepszym stosunku cena/jakość, niskim spalaniu, jak najmniejszej awaryjności, udźwig tura w granicach 1300-1500 kg.
    • Przez sslawek456
      Witam jestem tu nowy Stoję przed zakupem głównego ciągnika lecz nie wiem jaki wybrać,w gre wchądza:New holland t5 115 ec,Zetor fortera cl 110,case farmal 115 ewentualnie deutz fahr 5110g.Ceny są bardzo podobne,a jezeli chodzi ojakośc to zwracam się do was co sądzicie o nich ? i jak się sprawują w gospodarstwach ?
    • Przez rolnik17
      Jest w planie kupno mocniejszego ciągnika . Myśl jest o 7745 i 7340 ?
      Czy te modele to to samo czy są jakieś różnice,jakie maja spalanie awaryjnośc itp.Proszę o fachową odp. Z góry dzięki.
      Pozdrawiam rolnik17
    • Przez kopokop
      Witam jaki byście polecili ciągnik do pługa unia atlas 5 skib.Ziemie lekkie .
    • Przez jasikor
      Witam 
      Planuje zakup ciągnika o mocy 140-150 km. Pod uwagę biorę JD 6155 M POWER QUAD ECOSHIFT  oraz MF 7615 DYNA 6 ewentualnie 7614 DYNA 4. Wyposażenie ciągników miałoby być podstawowe wraz z przednim TUZ-EM i WOM-em oraz amortyzacja przedniej osi i kabiny. Chciałbym usłyszeć opinie właścicieli i użytkowników obu modeli, podzielenie się spostrzeżeniami. Chciałbym trochę dowiedzieć się na temat silników AGCO POWER stosowanych w MF - wady i zalety w stosunku do Perkinsa, spalanie, awaryjność. 
      Ceny obu modeli są podobne. proszę o pomoc i podzielenie się swoim doświadczeniem i uwagami.