Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
hopper5    19

Witam.Kupiłem MTZ 82 96r.Chciałbym uzupełnić braki oleju w hydraulice bo już buczy jak podnosze ale nie wiem czym jest zalany.Teoretycznie powinien być zalany olejem hydraulicznym ale słyszałem że MTZy zalewali superolem.Nie chciałbym wylewać tego oleju co jest bo boje sie że później będzie mi się zapowietrzać.Czy jest możliwość zbadania w jakiś sposób tego oleju?chyba że można pomieszać.Dodam że nie moge zapytać poprzedniego właściciela czym był zalany ponieważ kupiłem go od pośrednika.Dziękuje.

Mucha    5

jeżeli chcesz dolać oleju hydraulicznego to podnosisz maskę i masz po lewej stronie pod szybą masz zbiornik na olej hydrauliczny i tam masz bagnet i masz obok korek wlewu albo poprostu werź i zobacz do wlewu ole masz oleju i tam wlewasz i git

aha zapomniałem ale buczy jak podnosisz np do połowy podniesie i buczy czy może juz na maxa podniosłeś i dlatego buczy

rudinho11    23

jeżeli chcesz dolać oleju hydraulicznego to podnosisz maskę i masz po lewej stronie pod szybą masz zbiornik na olej hydrauliczny i tam masz bagnet i masz obok korek wlewu albo poprostu werź i zobacz do wlewu ole masz oleju i tam wlewasz i git

aha zapomniałem ale buczy jak podnosisz np do połowy podniesie i buczy czy może juz na maxa podniosłeś i dlatego buczy

on się pyta jaki olej a nie gdzie lać ??? czytaj uważniej ;[

Wiadomość z agroFakt.pl

tomek73    186

Spuść trochę oleju na rękę wlej wodę i spróbuj zmieszać.Jak się nie zmiesza to jest hydrauliczny,a jak zmiesza z wodą i będzie biały to superol.

masiew    21

mtz to takie stworzenie że bedzie chodzic na każdym oleju. możesz bez obaw sposcici z niego olej, napewno nie bedzie sie zapowietrzac. a najczesciej jest on zalewany olejem LUX lub zwykłym hydraulicznym. a że pompa burczy przy podnoszeniu to dobrze. to znaczy że jeszcze pracuje:) to w nich norma i nie masz czym sie martwic

cichy84    14

witam tak orginalnie Mtz był zalewany superolem chociasz później jak przychodziły do nas pronary to różne pierwsze miały w sobie superol(byla obawa przedostania sie oleju z układu hydrauliczneego do silnika) a późniejsze HL32 jak chcesz mieć pewność to wymień cały olej ja polecam HL32 nie jest drogi a parametry ma możliwe i na starszy układ nie przecieka tak;)

moscich    4

witam szwagier ma pronara z 2004roku i mówił że w całym ciągniku ma superol(czyli w silniku oraz chydraulice).

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się