Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ceny
Mareczek78    1

Dokładnie na dzień dzisiejszy nie wiem, w tamtym roku kupiłem za 300 zł tona.

Proponuję pytać w pobliskich młynach ba tam będzie taniej. Dla porównania pośrednik w tamtym czasie jak ja kupowałem chciał 390 za tonę (pszennych oczywiście)

Nie wiem skąd jesteś, ale mogę podać numer do młyna w miejscowości Racice koło Kruszwicy - może komuś się przyda - (52) 351-65-84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielek24    2

u nas widziałem cennik w SM SPOMLEK:

-pszenne luz 400zł/t

pszenne workowane 460zł/t

w zeszłym roku kupowalismy w innej firmie po 460 ale przy dzisiejszej cenie zboża chyba jest to atrakcyjna oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość z agroFakt.pl

damian83    11

żytnie worek 410zł/t

pszenne worek 440zł/t WIELKOPOLSKA


...zadużo kasy i wolnego czasu = porabane w głowie ROLNICTWO chroni mnie przed jednym i drugim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    42

Właśnie w tą sobotę kupowałem otręby pszenne (prosto z młyna) i były po 430zł/t luzem, jak ktoś chce w worki to musi mieć swoje i sam workuje. Woj. Łódzkie.


KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GREMLIN    2

U nas tylko kupować otręby 70 brutto i hodować świnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    42

Teraz są po 65 we młynie ale to dlatego że pojawiła się konkurencja która sprzedaje już workowane otręby (30kg worek) i nie trzeba workować, a są też po tej samej cenie co we młynie.


KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzegorz132    9

Kuj-Pom powiat Żnin luz z młynu 580 zł + VAT

podaj dokladne namiary bo bym potrzebowal kilka ton ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    533

Pow. Ciechanów, gm. Regimin 680zł/t przywieziona końcówka dziś miały przyjechać drugie ciekawe po ile ???


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej612b    100

U mnie na zeszły tydzień - pszenne coś 710zł czyli , łachy bez , ogólnie tendencja wzrostowa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    1152

Raczej 640 lub 740 bo wątpię w tą cenę,tym bardziej że w okres zimowy palą otrębami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    533

Sami jeździcie czy sprzedawca wam dowozi?

 

Dowozi sprzedawca.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaczmarek    268

Piotruniu25 byłem dzisiaj bo kase im wisiałem cena wzrosła na 560 zł. jak nie wierzysz dam ci namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxiben    14

dzis sprzedalem pszenice paszowa po 710 to w porownaniu do otrab malo dostalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez DamianGabana
      Witam ,
      Panowie powiedzcie jak z kontraktacją kukurydzy mokrej na nowy zbiór????????????????

      U mnie w Lubelskim 420 - 450 netto 
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez atomik
      zapraszam do dyskusji, 
      czy coś ktoś wie na temat ceny za styczeń w nowym roku ? bo już ploty różne chodzą, zapewne nie było jeszcze rady i jest to nie ustalone, chyba że ktoś ma pewną informację 
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez 123p
      Oferta na tira 45gr to dobra cena na dzien dzisiejszy?
       
      Kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72464-cena-ziemniak%C3%B3w/
    • Przez Cinkowski96
      Witam, zastanawiam się czy opłaca się kupić łuskarkę do orzechów o wydajności 50kg/h. I tutaj pytanie czy przy obecnych cenach opłaca się w to bawić? Ile może zostać z jednego kg orzechów wloskich? Oraz ile można wyłuskać przez godzine?
×

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.