Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
fant25a

odkurzacz do liści

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
fant25a    0

Czy jest możliwość zastosowania odkurzacza do liści do innych celów np. sprzątanie kurzu, pajęczyn w magazynach, resztek ospy, pyłu w chlewni. Czy stosujecie takie urządzenia do tych celów?

Mam ma myśli coś takiego:

Mój odnośnik

dawidg2    30

moim zdaniem się nada, mam podobny odkurzacz tylko bez rozdrabniania więc go używam do tych celów co wypisałeś

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Piters182
      Witam. Szukam oświetlenia do warsztatu po remoncie w którym będę naprawiał samochody i ciągniki. Mam na oku taki np. Panel LED, czy możecie doradzić którą barwę wybrać, ktoś miał do czynienia z  takimi  świetlówkami ? https://allegro.pl/lampa-led-120-cm-do-garazu-panel-led-swietlowka-i7469280749.html Jaka moc będzie optymalna, będzie w warsztacie około 5 lamp. Na tej aukcji jest 36 Wat, na innych są np. 72 Wat. Znowu w tym ogłoszeniu pisze coś takiego dziwnego.: Na lampie może być napisane np. 80W, 72W, 48W itp. Natomiast prawdziwa moc lampy to 36W !
    • Przez tomek1377
      Witam. Mam problem z migomatem. Otóż na zdj które dołączę chodzi mi o 3 pozycje spawania(ta ktora jest w tej chwili ustawiona) nad pokretlem posuwu drutu. Wg mnie problem tkwi w elektronice gdyż nie działa mi właśnie ta 3 pozycja spawania a tylko jej używam do spawania bo spawam okazjonalnie w garażu. Usterka jest taka gdy na tej 3 pozycji wciskam przycisk na uchwycie spawalniczym to nie podaje mi drutu ani gazu. Po kilkukrotnym kreceniu tym pokretlem czasami zalapie i jest ok a czasami nie reaguje. Zdjąłem ten panel to jest tam tylko elektronika na ktorej sie nie znam. Poprosze o doradztwo i pomoc. Dzieki i pozdrawiam

• Przez mustafakali
      Witam chciałbym wykonać łuparkę do drewna hydrauliczną pionową mam troche materiału tylko zastanawiam sie czy zrobić ją z własną pompą czy prosto z ciągnika dodam że pracowała by z t-25
    • Przez ursus-moc
      Witam ile ma normal powinno być ciśnienia na rozgrzanym silniku na połowie zielonego?
    • Przez Mares
      Witam.Jaką polecacie spawarkę na potrzeby w gospodarce tzn. coś nadpęknie lub się urwie w jakiejś maszynie to żeby to przyspawać.Najlepiej żeby cena nie przekraczała 800-900zł.Czekam i z góry dziękuje za pomoc.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.