Eryko

Problem MTZ nie podaje paliwa.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Eryko    19

Mam taki problem przy MTZ że nie podaje paliwa do pompy wtryskowej.Wymieniłem pompke zasilającą i jest to samo co było na starej.Podłącze wężyk i paliwo pociągne z baniaka to pompuje normalnie i działa bez problemu,a z baku nie chce pociągnac tylko jest tak jakby sie powietrze i troche paliwa pompowało.co to może być?wszystko było wporządku i nagle sie taki problem zaczął.

tomek73    267

Przetarł ci się wężyk i zaciąga powietrze.Może kranik masz zabity jakimś syfem.Filtr paliwa brudny lub odstojnik.Może paliwa nie masz w zbiorniku.

tomcio87    8

kolego ja mialem tak samo i u mnie rurka zasysajaca paliwo ze zbiornika byla zapchana. wystarczylo wyjac siedzenie i wyczyscic rurke i git.

Wiadomość z agroFakt.pl

Eryko    19

Paliwo Jest na pewno.odstojnik wyczyszczony,jak ściagne wężyk ktory idzie od baku do odstojnika paliwo leci bez problemu czyli kraniki czyste,filtr paliwa także.Też mi wygląda na łapanie lewego powietrza tylko jak to zlokalizować.Juz sie tyle nadenerwowałem i zakładam wszystkie nowe wężyki od paliwa.

krist4321    0

A jak wygląda sprawa na odcinku odstojnik-filtr paliwa???Kiedyś miałem zapchana końcówkę która przykręca się do odstojnika i też pompa nie ciągnęła paliwa

Jesush    1

Drogi Kolego. Sprawa jest bardzo prosta. Mianowicie wymień uszczelkę na odstojniku paliwa, albo najlepiej wymień cały odstojnik na nowy od nowego typu lub od jakiejś ciężarówki ( ja mam od Renault Mascot) Kosztuje parę groszy (jak to części MTZ) a będziesz miał problem z głowy. Mianowicie miska odstojnika mocowana jest na 4 śrubkach a między nimi właśnie łapie powietrze. Pozdrawiam i napisz czy to ten problem

Eryko    19

Mieliście racje, winna była uszczelka w odstojniku. uszczelnione chodzi bez problemu do tej pory.

audi80b4    1

mam mtz 952 tam jest pompka paliwa? myślałem ze w dieslu paliwo ciągnie pompa wtryskowa ze zbiornika i nie ma zandych pompek

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez AdamWładimirecPodlasie
      Witam mam problem chodzi o to że nie wiem jak odkręcić zapieczone śruby na tłumiku T25A2 najlepiej by było bez zrywania gwintu i śruby . Ktoś pomoże???
    • Przez Nikita_Bennet
      Witam.
      Czytając ten temat zacząłem się zastanawiać jaka jest maksymalna prędkość ciągnika Belarus/MTZ 952.3 ze skrzynią 14/4 czyli synchronizowaną.
      Chodzi mi o prędkość przy oryginalnym ustawieniu obrotów silnika czyli max chyba 2000 obr/min przy cegle na pedale gazu.
      Homologacja mówi że ok 40km/h a od wielu osób słyszę że max to 30-33km/h.

Wiem że po przestawieniu obrotów silnika na 2200-2300 prędkość jest większa ale interesuje mnie prędkość na fabrycznych ustawieniach.

Jak to więc jest u was?
    • Przez rastafarmer
      Witam wszystkich bardzo serdecznie!
      Jestem nowym użytkownikiem- pomimo tego że przeczytałem regulamin, proszę o troszeczkę wyrozumiałości i uwagi jeśli robię jakieś błędy
      Mianowicie posiadam MTZ-ta 82 z przednim napędem. W najbliższym czasie chciałbym wymienić w nim opony z przodu.
      Fabrycznie mam wstawione 11,2 R20. W związku z powyższym mam do Was pytanie- czy jest możliwość wstawienia opon 12,4 R20? Czy to się wszystko "zgra" bez wymiany tylnych opon?
      Proszę o porady i uwagi.
      Pozdrawiam!

Szymek
    • Przez potok
      Czy jest możliwe zamontowanie wysprzęglika i pompki od innego ciągnika aby praca sprzęgła była bardziej wygodna.

• Przez Mateusz95
      Witam. jestem zainteresowany kupnem belarusa. i czytałem ze jedne maja taka skrzynie a drugie taka. czym sie rózni skrzynia zsynchronizowana od niezsynchronizowanej. i która jest lepsza?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.