Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
arosaw100    85

Policja  nie jest od ochrony narodu tylko od ochrony władz  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3939

Za pisuaru było jak było. Kto się nie zgadzał to protestował i nikt z gazem ani pałami nie rozganial protestów. Teraz wróciliśmy do dawnych czasów gdy rządziły już platfusy. Ustawki, pacyfikację, gazowanie i pałowanie. Tak wygląda ta wolna i tolerancyjna Europa? Jak to sąsiad dziś powiedział. ,, każdemu kto głosował na tą czerwoną zarazę należy się splunięcie w twarz ''. Popieram w 100% 

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12217
arosaw100 napisał:

Policja  nie jest od ochrony narodu tylko od ochrony władz  

jak to poważnie napisałeś to szkoda słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leszy    5103

Widać już jak na dłoni kto zyskał na prowokacjach podczas protestu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiu    534
1 godzinę temu, alfa napisał:

Tak zaraz. Poprostu jak mogę zarobic to zarabiam . Tylu na około to robilo to czemu ja mam tego nie robić. A jak ty byś zrobił jak byś miał kasę i możliwość? Napewno tak samo . Dużo rolników mówiło k**wa i ja bym wziął ale ryzyko że kasa przepadnie jak nie przywiozą . 

A bratu czemu ? 

A teraz pierwszy jeździsz ciągnikiem blokujesz i grasz prawilnego tfuuuuu 🤮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3939
8 minut temu, grzesiu napisał:

A teraz pierwszy jeździsz ciągnikiem blokujesz i grasz prawilnego tfuuuuu 🤮

Alfa nie uznaje strajku. Według niego jest wszystko ok tak jak jest teraz. 

Powoli wyłapują tych cwaniaków którzy urządzili tą ustawkę. Dobrze że każdy teraz ma telefon to szybko się takie informacje rozchodzą. A tylko głupi wierzy w te informacje z TV 

Screenshot_20240307-182351~2.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfa    1203
23 minuty temu, grzesiu napisał:

A teraz pierwszy jeździsz ciągnikiem blokujesz i grasz prawilnego tfuuuuu 🤮

Nie no jeszcze jak narazie nie byłem na proteście 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiu    534

On co innego w necie pisze A co innego w 4 oczy mówi. 

Ty czy ja nie wierzymy ale ciemnego ludu przybywa zamiast ubywać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfa    1203
43 minuty temu, krzychu121 napisał:

Za pisuaru było jak było. Kto się nie zgadzał to protestował i nikt z gazem ani pałami nie rozganial protestów. Teraz wróciliśmy do dawnych czasów gdy rządziły już platfusy. Ustawki, pacyfikację, gazowanie i pałowanie. Tak wygląda ta wolna i tolerancyjna Europa? Jak to sąsiad dziś powiedział. ,, każdemu kto głosował na tą czerwoną zarazę należy się splunięcie w twarz ''. Popieram w 100% 

Krzychu tak szybko zapominasz ? Tylko jeden tu ci pokazuje 

Screenshot_20240307-185304~2.png

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1602
44 minuty temu, krzychu121 napisał:

Za pisuaru było jak było. Kto się nie zgadzał to protestował i nikt z gazem ani pałami nie rozganial protestów. Teraz wróciliśmy do dawnych czasów gdy rządziły już platfusy. Ustawki, pacyfikację, gazowanie i pałowanie. Tak wygląda ta wolna i tolerancyjna Europa? Jak to sąsiad dziś powiedział. ,, każdemu kto głosował na tą czerwoną zarazę należy się splunięcie w twarz ''. Popieram w 100% 

No nie na proteście kobiety same się polowały i na siłę do autokaru pakowały już nie będę mówił jakie słowa do nich padały. 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfa    1203
48 minut temu, krzychu121 napisał:

Za pisuaru było jak było. Kto się nie zgadzał to protestował i nikt z gazem ani pałami nie rozganial protestów. Teraz wróciliśmy do dawnych czasów gdy rządziły już platfusy. Ustawki, pacyfikację, gazowanie i pałowanie. Tak wygląda ta wolna i tolerancyjna Europa? Jak to sąsiad dziś powiedział. ,, każdemu kto głosował na tą czerwoną zarazę należy się splunięcie w twarz ''. Popieram w 100% 

Krzychu tak szybko zapominasz ? Tylko jeden tu ci pokazuje . To normalne że policja tak robiła bo jak by bydło weszlo do sejmu to wiesz co by  było ? Normalny człowiek by nic nie zrobił ale kibic Legii i jakiś narwany rolnik wpadli by do środka to masakra by była . Siedziało by w pierdlu sporo a wtedy to rząd jaki by nie był to już nic by nie pomógł a robił pod górę . Nie można dopuścić do wejścia choloty ( kibice itp ) do sejmu i policja ma tak robić żeby do tego nie doszło żeby w organach państwowych znaleźli się protestujący . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3939
5 minut temu, alfa napisał:

Krzychu tak szybko zapominasz ? Tylko jeden tu ci pokazuje 

Screenshot_20240307-185304~2.png

Tylko pokaż cały obraz sytuacji a nie urywek. Żeby zaraz nie wyszło że sami sobie psikali po oczach. Albo jak ten z gazety wyborczej co pomalował się na czarno i murzyna udawał. Albo ten słynny filmik jak ludzie udzielali pomocy gościowi co podobno umierał i zrobiła się afera. Aż ktoś wstawił filmik jak ten gość specjalnie się położył i to wszystko udawał. 

We wczorajszym strajku wszystko zostało pokazane kto rwał kostkę i rzucał. Kto zaczął to wszystko. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1136

Prawda jest taka że od czasów pisowskich psiarnia stała się bardziej agresywna, miała na to ciche przyzwolenie władzy. Pomimo zmiany rządzących tam dalej pracują ci sami ludzie i degrengolada postępuje więc kto by nie rządził będzie tylko gorzej, chyba że ktoś przetnie to poczucie bezkarności w szeregach owej formacji. W zasadzie wszystkie służby zwiększyły opresyjność w ciągu ostatnich ośmiu lat.

  • Thanks 1
  • Haha 1

"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiu    534
6 minut temu, alfa napisał:

Krzychu tak szybko zapominasz ? Tylko jeden tu ci pokazuje . To normalne że policja tak robiła bo jak by bydło weszlo do sejmu to wiesz co by  było ? Normalny człowiek by nic nie zrobił ale kibic Legii i jakiś narwany rolnik wpadli by do środka to masakra by była . Siedziało by w pierdlu sporo a wtedy to rząd jaki by nie był to już nic by nie pomógł a robił pod górę . Nie można dopuścić do wejścia choloty ( kibice itp ) do sejmu i policja ma tak robić żeby do tego nie doszło żeby w organach państwowych znaleźli się protestujący . 

Nie obrażaj bydła partyjna hołoto.  W życiu nie byłeś na meczu legii i piszesz bzdury.

Ja nie wiem jak ty możesz spojrzeć w lustro. 

17 minut temu, Mateusz1q napisał:

Tyle są warte prywaciarze

A nasze chłopy lekka ręka potrafią jeszcze tym niektórym prywaciarzom oddać swój majątek za wartość udziałów.  Przecież to lepszego biznesu nie trzeba. 

7 minut temu, mikad napisał:

Prawda jest taka że od czasów pisowskich psiarnia stała się bardziej agresywna, miała na to ciche przyzwolenie władzy. Pomimo zmiany rządzących tam dalej pracują ci sami ludzie i degrengolada postępuje więc kto by nie rządził będzie tylko gorzej, chyba że ktoś przetnie to poczucie bezkarności w szeregach owej formacji. W zasadzie wszystkie służby zwiększyły opresyjność w ciągu ostatnich ośmiu lat.

Chyba jesteś za młody żeby pamiętać co się jeszcze wcześniej działo np na pierwszych marszach niepodległości.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfa    1203
Napisano (edytowany)
16 minut temu, grzesiu napisał:

Nie obrażaj bydła partyjna hołoto.  W życiu nie byłeś na meczu legii i piszesz bzdury.

Ja nie wiem jak ty możesz spojrzeć w lustro. 

A nasze chłopy lekka ręka potrafią jeszcze tym niektórym prywaciarzom oddać swój majątek za wartość udziałów.  Przecież to lepszego biznesu nie trzeba. 

Chyba jesteś za młody żeby pamiętać co się jeszcze wcześniej działo np na pierwszych marszach niepodległości.  

Holoto to chyba sam jestes . A z żadną partią nie mam nic wspólnego . Miałem przyjemność być w Madrycie na meczu z legią i widziałem na własne oczy co to za durnie ci z Polski i jak policja na koniach palowala tych naszych . A na drugi dzień wszędzie gadali  że jeszcze takiej hołoty nie widzieli w Madrycie 

Edytowano przez alfa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3939
29 minut temu, robert1226 napisał:

No nie na proteście kobiety same się polowały i na siłę do autokaru pakowały już nie będę mówił jakie słowa do nich padały. 

Mówisz o tych strajkach gdzie są pokazane jasno sytuację gdzie kobiety pluły i obrażały policję? Albo lampart jawnie namawiała do agresji? Czy ten słynny cytat zamknij mordę psie? To te pokojowe marsze? Nikt tam nie nawet nie wyparł tego że były takie sytuacje. Tylko odwrócono kota ogonem i pokazywano tylko jak policja robiła porządek z tymi sympatycznymi ( agresywnymi) paniami.

To według ciebie jest ta sama sytuacja? Różnicy nie widzisz? Po wczorajszej sytuacji od razu są pokazywane osoby które to wszystko wywołały i skąd te osoby pochodzą. I są to osoby ze środowiska policji. 

W protestach kobiet o których wspomniałeś nikt sie nie odciął od tych osób które robiły prowokacje. A nawet je opozycyja wynosiła na sztandary. 

To taka subtelna różnica 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1602

Ja ci cycu pokazałem tylko jeden przykład a było ich bardzo dużo np zachowanie policji w czasie niby pandemi , a tak w ogóle pies to zawsze był jest i będzie psem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3939

Cyca to może od mamy jeszcze ciągniesz ale nie wnikam. Tu mamy dopiero niecałe 100 dni rządu. Strach pomyśleć co będzie później. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1602

Za młody jesteś by tak się do mnie odzywać jeszcze 3x po 100 mało by ten burdel ogarnąć co powstał przez 8 lat.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arosaw100    85
2 godziny temu, slawek74 napisał:

jak to poważnie napisałeś to szkoda słów...

To pokaż że  tak nie jest , przykład pandemi na rozkaz władz zamykali legalne  dzalalnos 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3939
11 minut temu, robert1226 napisał:

Za młody jesteś by tak się do mnie odzywać jeszcze 3x po 100 mało by ten burdel ogarnąć co powstał przez 8 lat.

Gadka z głupim. Zacznie a potem ofiare i urażonego udaję. Kiedyś już ci napisałem. Nie odpowiada ci co pisze to nie zaczepiaj. Ja zlewam twoje wypociny bo nie chce mi się z tobą dyskutować. Ale jak już sam mnie zaczepiasz to licz się z tym że ,,jak Kuba Bogu,  tak Bóg Kubie '' . 

3 minuty temu, arosaw100 napisał:

To pokaż że  tak nie jest , przykład pandemi na rozkaz władz zamykali legalne  dzalalnos 

To nie był tylko rozkaz władzy. Wszyscy oprócz konfederacji chcieli zamykania. A dodatkowo wtedy opozycja a dziś rządzący chcieli przymusowych szczepień, paszportów i pełnej kontroli bo ,, wszyscy zginiemy!!!". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1602

No właśnie po co z głupim die wdawać w dyskusje jak on nic nie rozumie i jeszcze się Bogiem nazwał ło ho ho pogzalo w czajnik .

14 minut temu, Nintendo napisał:

Polecam obejrzeć :

 

 

A całą te konferencje widziałeś bo to tyko wyrwane trzy słowa z całej wypowiedzi,  a z każdej można tak wyrwać kilka słów i wykorzystać je na swój sposób. 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj