Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
5 godzin temu, marulekk napisał:

@Agrest ty już w domu czy jeszcze w  bloku chorych trzymają???

W domu.

 

-4,5⁰ I po sezonie. . Już 6sta godzina mrozu.

Opublikowano (edytowane)

+2,5, bez przymrozku, ładnie się pochmurzyło i to chyba uratowało sytuację. Trzeba zaraz iść zdejmować włókninę i robić opryski bo już tydzień jak nic na szarą nie poszło.

Edytowane przez Tomasz0611
Opublikowano
8 godzin temu, jacus napisał:

hotel dla koni masz we wsi ...

kurna i nie odwiedzilem cie-choc obiecalem.. stara o 18 sobie wymyslila ciulipanowa polanke..

 

kolo mnie za darmo daja tylko trzeba sobie samemu zaladowac.  raczej marny interes.

w sobote gadalem z takim degeneratem -to mowil zeby sie powiesil tylko mu odwagi brakuje.

znam ten bol , moi rodzice tez zmarli mlodo..

tylko bez takich...

jest jakis prawdziwy rolnik ktory nie jest milionerem ??

nie do konca.. na jednym polu mialem lubin i to 2 razy a na drugim kukurydze-gleba tak samo ciezka  aw orce,uprawie roznica spora..

Marny? Moim zdaniem za darmo czy 100zł za rozrzutnik to warto...

Opublikowano

Nawet ziemniaki w tunelu foliowym dodatkowo okryte plandeką sztywne od mrozu. Rzodkiewka i rukola plackiem leżą

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Podobna zawartość

    • Przez radekz200
      Witam zostałem wybrany do założenia nowego tematu pogody na przyszły 2026 rok 
    • Przez konteno
      Pytania ,porady , ciekawe spostrzeżenia i ogólnie  wymiana poglądów w kwesti maszyn widywanych na portalach ogłoszeniowych.
    • Przez radekz200
      w związku z wygraniem prezydentury 😛
    • Przez wjmarcia
      Witam.
      Przymierzam się do wymiany kotła CO w domu mieszkalnym na ten ekologiczny . Ofert na rynku i producentów jest wielu. Ceny w przybliżeniu też nie odbiegają od siebie. Proszę o opinie czy ktoś taki piec posiada i jak się spisuje. Z uwagi na zmieniające się ceny opału poszukuję pieca w którym spale drewno sosnowe, węgiel, bez podajnika, lub z podajnikiem pelet,  zboża, lub ekogroszek. Szukam pieca, który będzie miał jak najmniej elementów eksploatacyjnych które będę musiał wymieniać (mam na myśli jakieś przegrody ceramiczne ) i łatwego w czyszczeniu. Wymiary pieca powinny być takie aby swobodnie go załadować drewnem czy węglem przy spalaniu zasypowym. Pozdrawiam
      Piec będzie pracował grawitacyjnie w obiegu otwartym w starej instalacji w której jest około 250 litrów wody. W chwili obecnej nie rozważam zamontowania buforu.
    • Przez qwerty123
      Witam.
      Czy ktoś ma podobne odczucia jak ja? Jakość paliwa w tym roku to jest żenada. Starsze ciągniki typu c360 jak wiadomo im nie robi to różnicy ale nowsze sprzęty z elektroniką przy tej jakości paliwa i w tych warunkach najzwyczajniej nie działają. Wali po kilka błędów na raz. Winą oczywiście jest jakość paliwa nie przystosowanego do tych temperatur. Najlepsze jest to, że zazwyczaj unikam stacji nie brandowanych i tych z dala od większego ruchu ale w tym roku nie widzę żadnej różnicy. Co najgorsze tankuję zazwyczaj na Orlen, w kilku różnych punktach, w tym roku bez różnicy. Ktoś ma podobne refleksje?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v