Gość

Usuwanie Adblue przez firmę Adblue off

Polecane posty

Gość   
Gość

Witam znalazłem firmę która zajmuje się usuwanieniem Adblue firma nazywa się Adblue off ma ktoś jakieś opinie na temat tej firmy zdziwiła mnie różnica cenowa pomiędzy innymi firmami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ciągłe błedy tera siadł czujnik NOX koszt 3200netto i zastanawiam się co robić kupić nowy czujnik czy wyrzucić Adblue 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koper88    60

Śmiało wywalaj ale najlepiej zrób to tak, żeby można było powrócić do fabrycznego stanu, czyli wszystko w skrzynie i pod kocyk bo nie wiadomo kiedy ekoświry coś wymyślą.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bergman31    643

Jak wprowadzą obowiązkowe badanie czystości spalin podczas okresowego badania technicznego, to skończy się usuwanie adblue, dpf i egr.

Najgorzej, jak policja będzie sprawdzać spaliny w czasie kontroli drogowej

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4714

Pomału słychać pomysły, że podczas przeglądu spaliny będą badane maszyną połączoną on line. Nic się nie zakombinuje.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, nie polecam usuwania AdBlue chociażby z takich względów jak koledzy wyżej piszą. Zajmuję się regeneracją/naprawą całego układu AdBlue, te nieszczęsne zbiorniki w których padają pompy i nówki kosztują po 4000zł + regeneruję i serwisuję cały samochód. Odezwij się do mnie;) 691392133 tu moje ogłoszenie: https://www.olx.pl/758583958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5402

Temat do usunięcia.

Po co zakładacie tematy których screeny mogą trafić nawet do telewizji? Sami bat na siebie kręcicie 

  • Haha 1

Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4714

Jakiej telewizji? Co ty myślisz, że to czyta cała Polska. Na forach motoryzacyjnych aż roi się od tematów o usuwaniu ekologii. Cały dzień musieli by to pokazywać w tv. Na yt pokazują jak to się robi, mówią o tym. Wszyscy o tym wiedzą nawet ci na górze więc się nie przejmuj tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    499
jakby mi się coś zaczęło pieprzyć z tym i koszty szły w tysiące to od razu bym usuwał, bez minuty zastanowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez C325
      Witam, odkupie instrukcje do maszyn konnych jak i ciągnikowych z lat 1960/1995. Jeśli ktoś ma coś na zbyciu to pisać. 
    • Przez beni226
      Witam, nie wie czy w dobrym dziale ale mam problem z moim 7740, jak jest zatankowany do pełna to nie ma problemu jednak jak paliwo spadnie poniżej połowy to zaczyna sie zapowietrzać. W moim 7740 są 2 zbiorniki 1 z przodu oraz drugi za kołem z tyłu. Miał ktoś może taki problem. Szukam rozwiązania. Podejrzewam ręczną pompke do paliwa ale nie wiem czy ma to z tym zwiazek jaki kolwiek. 
    • Przez gelo707
      Czy zna ktoś nr RAL  malowania ciągników Fiat z okolic 1986r? Maska felgi, skrzynia, silnik.
    • Przez Cyganoxzzz
      Pacjent case mxu , gwizdanie na wysokich obrotach , jakieś porady ?
    • Przez Lenakejdhndks
      Witam, nie wiem co się dzieje podczas rolowania w Zetorze Forterra 120 wyskakuje mi błąd FNI16 520257 co to może oznaczać?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj