Mikaa_14

Magik od AgOpen GPS

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Mikaa_14    0

Witam, poszukuje jakieś osoby która ogarnia temat GPS wymienionego powyżej, ponieważ nie znam się aż tak na tym i mam kilka pytań, jak, co i kiedy, bo osoba sprzedająca pomimo umawiania się na dany termin kalibracji, nie odbiera telefonu, instrukcji brak ,tylko jakiś filmik na kanale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3887

to zadaj te pytania, które chcesz zadać, chłopaki pomogą.


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikaa_14    0

Chciałbym wiedzieć jako laik, co robić, kliknąć wjeżdżając na pole tak żeby wszystko działało jak należy. Jak mapować te pierwsze przejazdy, bo jest mapowanie, wyznaczenie lini prostej, krzywej, jak potem to wyprostować. Potrzebuję takiej podstawy co do czego, żeby wjechać na pole i zrobić to dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowan    223

To odrazu powiedz od kogo to kupiłeś, żeby potem nie bylo podobnych sytuacji.

To jest prosty program.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kibix    284

dzwoń do skutku. 

Na forum angielskim masz krok po kroku wszystko opisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarecki88    212
12 godzin temu, Rowan napisał:

To odrazu powiedz od kogo to kupiłeś, żeby potem nie bylo podobnych sytuacji.

To jest prosty program.

Pewnie chodzi o Pana M ;) Co to tematu- to jest dość prosty program, trzeba metodą prób i błędów dojść do wprawy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowan    223

Trzeba otwarcie mówić, kto taką robote robi, żeby potem taki gość nie naciągał dalej innych. Też domyślam się, że chodzi o tego Pana. I to niestety tak wygląda, bo w przypadku programu tego typu, to nie sprzedawanie a support jest najważniejszy i to na wysokiem poziomie. Bo ten program nie jest jeszcze idealny, aby każdy sobie poradził z jakimiś anomaliami i niestabilnościami jego pracy. 

Edytowano przez Rowan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3887

ale taniej jest to łowi 


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanuel    32

Sam miałem kupić od Pana M zestaw złożony z 1 GPS rtk oraz 3 przygotowań z antenami, 2 lata temu za całość ok. 35 netto mówił, zdecydowałem się na AgroOse , mam zamiast 3 jeden zestaw. Też nie jest idealnie ale jest z kim porozmawiać, starają się chłopaki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowan    223

Moim zdaniem jest tyle filmów na yt, tyle materiału w internecie i ludzi, od których można kupić nawet gotowe polutowane płytki, że zawsze w jakiejś rodzinie znajdzie się ktoś na tyle ogarnięty aby poskładać do kupy i ogarnąć uruchomienie tego systemu samodzielnie. Faktem jest, że tak naprawde dostrajanie systemu do ciągnika i maszyn, trwa praktycznie sezon. Ja w kombajnie dopiero na koniec sezonu mogłem powiedzieć, że prowadzenie jest bardzo dobre. Aczkolwiek chłopaki mocno przez ostatni rok poszli do przodu jeśli chodzi o algorytm prowadzenia. Wiele rzeczy zostało udoskonalonych i uproszczonych. Podejrzewam, że osoby, ktore kupiły od tego Pana zestaw rok czy dwa lata temu, zostaną ze starą wersją, bez wsparcia żadnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kibix    284

jak ktoś używa pandy - to jest to olbrzymi przeskok dokładności i łatwości ustawienia.

To jest taka pułapka że ciągle się coś zmienia i jak ktoś kupuje gotowy zestaw to potem nie jest w stanie tego samemu ulepszać. Radziałbym autorowy tematu przysiąść przy piwko i pooglądać na yotube jak to się mniej więcej ustawia. Ja mam różne ustawienia w zależności od maszyn i prędkości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanuel    32
42 minuty temu, Rowan napisał:

Moim zdaniem jest tyle filmów na yt, tyle materiału w internecie i ludzi, od których można kupić nawet gotowe polutowane płytki, że zawsze w jakiejś rodzinie znajdzie się ktoś na tyle ogarnięty aby poskładać do kupy i ogarnąć uruchomienie tego systemu samodzielnie. Faktem jest, że tak naprawde dostrajanie systemu do ciągnika i maszyn, trwa praktycznie sezon. Ja w kombajnie dopiero na koniec sezonu mogłem powiedzieć, że prowadzenie jest bardzo dobre. Aczkolwiek chłopaki mocno przez ostatni rok poszli do przodu jeśli chodzi o algorytm prowadzenia. Wiele rzeczy zostało udoskonalonych i uproszczonych. Podejrzewam, że osoby, ktore kupiły od tego Pana zestaw rok czy dwa lata temu, zostaną ze starą wersją, bez wsparcia żadnego.

Mówisz o agroosie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez johnyrs
      Witam
      Kupiłem ciągnik z nawigacją Trimble FMX, szukam kogoś kto pomógł by mi to ogarnąć i wytłumaczyć jak to uruchomić. W tym temacie jestem laikiem. 
    • Przez Mateuszhl955
      Witam zakupiłem ciągnik steyr profi 6145 fabryczne przygotowany pod gps. Tutaj pytanie co to dokładnie znaczy i co musze dokupić aby gps działał z dokładnością do 2,5cm
      ogarnę to sam czy musze wołać serwis ?
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam , po raz 3 odnawiam temat
      Jakie są alternatywne wersje anten do aplikacji nawigator polowy [ nie chodzi tu o dokładność 5 cm] obecnie ciężko znaleźć jakąkolwiek działającą antenę która dobrze bedzie współgrać z tą aplikacją.
      Na ten moment znalazłem tylko garmin glo 2 które daje skalę błędu 60 cm, użytkowników posiadających te antenę zapraszam do dyskusji a osoby posiadające inne anteny o informację jaka to antena i jaką ma dokładność, dziękuje za wszelkie odpowiedzi i pozdrawiam.
    • Przez Moscov
      Witam serdecznie, poszukuje jakiegoś patentu na tanią nawigację do ciągnika kropka Nie potrzebuję rtk i tym podobnych, potrzebuje jej wyłącznie do opryskiwacza i rozsiewacza. 
      Posiadam tablet z Windowsem, co więcej potrzeba żeby ogarnąć coś sensownego? 
      Będę z góry wdzięczny za odpowiedzi 
    • Przez rolstudent
      Cześć od jakiegoś czasu interesuje się programem AgopenGps. Czy są tu użytkownicy tego systemu. 
      Kolega @Jarczewski ma już chyba spore doświadczenie.
      Zqmowilem https://www.autosteer.cc/produkt/arudusimple-f9p-annmb/
      I trochę się tym pobawię w ramach hobby 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj