Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
2 godziny temu, kizak napisał:

      Wy tu jesteście młodzi ,światli ,to wytłumaccie starszemu jak to jest . Jak w Filipowie dostawał 3,60 za przerzut ,to ile taki mlekpol za niego płacił ,podejrzewam że co najmniej w okollicy 4 zł . To my mlekpolowcy dopłacaliśmy do produkcji komuś tam . Jak teraz przeżutu w uj ,to taki mlekpol raczej mało płaci za niego ,to dlaczego nas z cen dalej jeb.. , ,to niby kogo dostawcy mlekpolu teraz finansują 

Spadły ceny hurtowe podstawowych produktów to i spadła cena przerzutu. Teraz dostawcy finansują głównie sieci handlowe.

Opublikowano
31 minut temu, Bogdan_ja napisał:

Dziecko wstawiłem fakturę, wróć kilka stron i się napatrz... 3,2zl litr za grudzień przy śmiesznej ilości.. 

Na dziś z tego co słyszę to cena jebla... Ponoć chwilowo na 2 miechy... Serownie mają i mają robić sery i masło i tyle...Tyle słyszałem. 

Mleka nie mają aż tak wiele żeby był to problem przerobić. 

Ale jak sery jebno poniżej 20 zł to wszyscy dostaną poniżej 2zl... 

Najwięksi dostali po 3,5 przez cały rok praktycznie i jak teraz dostano po 1,5 przez dwa miechy to średnio jest 2,5 zł to jeszcze dadzą rady przerwać i tyle... 

Już w innym temacie pisałem żebyś mnie nie cytował,  a dziecko.to sam jesteś fakturę te ktura se sam wydrukowałeś?

Opublikowano
Dnia 7.02.2023 o 17:30, alfa napisał:

Zobacz ile trzeba gnać 

Screenshot_20230207-172923_Chrome.jpg

Screenshot_20230207-172850_Chrome.jpg

Dlaczego rok temu masło kosztowało ponad 7k $? Co to się stało na świecie?

Opublikowano
12 minut temu, Bogdan_ja napisał:

 

Tyle płacili i tego nie przeskoczysz i inni tyz to pisali...

Taki madry to wydrukuj... 🤭

Sam prowokujesz i piszesz osobiste wycieczki bo nie masz żadnych argumentów synku... 🤭

mam sie cofnąć pare stron jak sie kłóciłeś z Mlekpolover że to nieprawda i szydziłeś że podrabia cennik? Przeproś i skończ 

Opublikowano (edytowane)

Ten cennik był błędnie naliczony i tyle... Cena jest na dziś z tego co wiem pow 24 tys na około 1,5... 

Wiem że cena jebla i z tym nie dyskutuje na dziś.. 

Fakty są jakie są i tyle... 

Tylko głupi dyskutuje z fakturą która ma pod nosem  jak ten wyżej... 🤭

Piszę prawdę i tyle. 

I nikt tego nie przeskoczy... 🤷‍♂️

Edytowane przez Bogdan_ja
Opublikowano
3 godziny temu, kizak napisał:

 Fakury to tak do dwóch tygodni po wypłatach,czyli po dwudziestym .  Wczoraj dowiedzialem się że Filipów Rospuda płaci nawet mocne 1,30 zł .   😐

Fakturę z mlekpolu mam przeważnie 11 do 14 max każdego miesiąca.  A wypłata była juz wczoraj. 

Cena 2,48 netto. Tł 4.2 białko 3,3. Ilość powyżej 25 tyś. 

Opublikowano

Osm Krasnystaw 2,49 netto grudzień, styczeń luty spadek o 30 gr dziś przyszedł cennik

Zborze stanialo, mleko stanialo,rzepak staniał , powiedzcie czemu do cholery nie staniała śruta rzepakowa i inne pasze do cholery

  • Like 3
Opublikowano

Bylo juz ale powtorze "Bo drogi pracownik, drogie paliwo, droga energia i nie ma z czego opuszczac"....  

Kolega wczoraj mieszanke granulowana kupowal to mowi ze 100zl na tonienw dol, a koncentrac 200zl w gore. Osm garwolin -35gr.

 

  • Like 1
Opublikowano
8 godzin temu, kat napisał:

Fakturę z mlekpolu mam przeważnie 11 do 14 max każdego miesiąca.  A wypłata była juz wczoraj. 

Cena 2,48 netto. Tł 4.2 białko 3,3. Ilość powyżej 25 tyś. 

 No tak ,wypłata u mnie od siódmego do  tak dwunastego ,zależy jak tam  ,,łykend'' się wmiesza ,a faktura sporo ,sporo ,póżniej  ,ale napewno sporo po piętnastym .     No tak ,wcześniej finansowaliśmy przeżutowców ,teraz ,,wspomagamy'' właścicieli sieci handlowych .   Ale stop ,stop ,oni w zamian raz na jakiś czas z wdzięczności opuszczą ci na flaszce  ze 2 złote ,żelki kupisz za grosz ,jak weżmiesz 10 opakowań ,i inne przeterminowane mięso wyczaisz taniej ,a reklama  na witrynie o promocji ,będzie świetlista  i widoczna ,jak czoło i uszy  Urbana na konferencji prasowej za słusznych czasów .

  • Like 2
Opublikowano
1 godzinę temu, oniak napisał:

Bylo juz ale powtorze "Bo drogi pracownik, drogie paliwo, droga energia i nie ma z czego opuszczac"....  

Kolega wczoraj mieszanke granulowana kupowal to mowi ze 100zl na tonienw dol, a koncentrac 200zl w gore. Osm garwolin -35gr.

 

Ile za styczeń, ostatnio ten Garwolin to tajemniczy jest 

Poznać cenę to się trzeba namęczyć

Opublikowano
9 godzin temu, Bogdan_ja napisał:

To szału nimo 🤔

Nie wiem nie znam sie, każde gospodarstwo jest inne, ale jak dla mnie prawie 2.50 netto to jest no spoko, żeby mi tyle w sierpcu wyszło

  • Like 1
Opublikowano
13 minut temu, ThePerkins napisał:

W tej rospudzie to trzeba być cierpliwym jak z miesiąca na miesiąc zabierają 60% wypłaty prawie xD . Broń Boże do Tafił jechać w grudniu było :D 

Człowieku tam Tafily same przyjeżdżały 😛 całe miasteczko tylko reklamy Fendta 

  • Haha 4
Opublikowano
2 godziny temu, Karol6130 napisał:

Ile za styczeń, ostatnio ten Garwolin to tajemniczy jest 

Poznać cenę to się trzeba namęczyć

2zl. Po "korekcie" parametrow

Jeden mi powiedzial ze tym sosobem ma nie 35gr w dol a 45gr

  • Like 1
  • Confused 2
Opublikowano (edytowane)
21 minut temu, oniak napisał:

2zl. Po "korekcie" parametrow

Jeden mi powiedzial ze tym sosobem ma nie 35gr w dol a 45gr

Ale lipa cena. Nic dziwnego, że okoliczne mleczarnie nie muszą się wysilać cena jak Garwolin tak słabo płaci. 

Edytowane przez Nintendo
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą kształtować się ceny paliw w tym roku? Minął rok od wyborów- kiedy politycy obiecywali obniżki cen paliw, tymczasem hurt w ostatnim czasie pnie się w górę

      Zamawialiście już paliwo w tym roku? Jakie ceny?
      Temat jest kontynuacją zeszłorocznej dyskusji:
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/301695-ceny-paliw-2024/
       
    • Przez yacenty
      Zapraszamy do dyskusji na temat cen rzepaku w roku kalendarzowym 2025.
      Poniżej zamieszczam listę najpopularniejszych pytań dotyczących cen rzepaku, które były zadane w poprzednich latach.
      Ile będzie kosztować tona rzepaku w 2025 roku? Jaka będzie cena rzepaku w 2025 roku? Czy cena rzepaku wzrośnie w 2025 roku? Czy rzepak będzie droższy w 2025 roku? Dlaczego rzepak tanieje lub drożeje w 2025 roku? Kiedy rzepak podrożeje w 2025 roku? Jaka będzie cena rzepaku na giełdzie w 2025 roku? Jaka będzie cena rzepaku na Matif w 2025 roku? Ile będzie kosztować rzepak na skupie w 2025 roku? Na te pytania znajdziesz odpowiedź w tym temacie.
      Zapraszamy do dyskusji i prosimy o merytoryczną i kulturalną dyskusję. Rozmawiamy o meritum sprawy, nie wyzywajmy się, szanujmy zdanie innych osób. Życzymy miłej i owocnej wymiany zdań.
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Gość
      Przez Gość
      Cena węgla ostro w górę, ekogroszek 1300-1500 zł za tonę i kopalnie wstrzymują sprzedaż, też przez gaz do góry, czy robią z nas durni?
    • Przez benio1967
      w tej telewizji to zawsze mówią że tanieją,a podają że owies 650 zł tona tylko ciekawe gdzie?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v