Gość

Ceny bydła 2023

danielhaker

Sposób na legalną próbę odzyskania pieniędzy na podst. posta @KarolaKarotka

Wysyłasz lub zawozisz przedsądowe wezwanie do zapłaty (wzory w internecie są), następnie udajesz się do sądu i składasz pozew cywilny na kwotę która brakuje (podejrzewam że teraz tez to znajdziesz w internecie), opisujesz tam konkretnie bez lania wody co i kiedy sprzedane, za ile, ile zapłacone ile do zapłaty i podpinasz dowody, faktury, przemieszczenia, potwierdzenia przelewu, wezwania do zapłaty jako próbę rozwiązania polubownego, robisz trzy kopie i zanosisz to do sądu, w takich oczywistych sprawach sąd robi rozprawę zaocznie, wysyła kopię papierów drugiej stronie i daje termin na złożenie własnych dowodów, no ale sprawa jest jasne, jest faktura, są przemieszczenia, pewnie jest umowa sprzedaży, jest częściowa zapłata, więc sąd wyda wyrok zaoczny i z tym możesz iść po uprawomocnieniu do komornika a ten windykuje.

Wiadomość dodana przez danielhaker

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
nexeqadore    117
Dnia 5.06.2023 o 17:04, AdamRo napisał:

12 brąz, 13 czarny. O ile za brąza będzie ciężko o tyle na czarnym nikt łaski nie robi. Ceny oczywiście netto.

Adam ro jaka masz cenę na jal r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomaszmab    131
20 godzin temu, soltys48 napisał:

Belg jest bardzo delikatny.

Spróbuj kiedy na sima CH albo BD

Mnie tylko zawsze ciekawi płodność u BD w porównaniu do LM .. LM jednak płodność ma dobrą .. ciekawe jak te BD. Bo sam się zastanawiam czy nie przekształcić czyste LM w mieszanki z BD na korzyść lepszego temperamentu ..

Edytowano przez tomaszmab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PartyzantTK    41
7 godzin temu, przemek28_28 napisał:

Zboża staniały, rzepaki, buraki na przyszły sezon tez maja spadać to liczył kto że bydlak bedzie po 13-14 cały czas?

 

IMG_5593.jpeg Tyle w temacie, musimy słuchac mądrzejszych 

Edytowano przez PartyzantTK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanalia2    158

jak zmienić podejście??? rozumiem ze teraz uwielbienie pisiorstwu nie tylko z piąchy okazywać ale kopa w dupe zasadzić??? a może jedno i drugie  pisorowi w ryja pisorowi kop w dupe na przemian. ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pitraszek    494
4 godziny temu, kanalia2 napisał:

jak zmienić podejście??? rozumiem ze teraz uwielbienie pisiorstwu nie tylko z piąchy okazywać ale kopa w dupe zasadzić??? a może jedno i drugie  pisorowi w ryja pisorowi kop w dupe na przemian. ?????

Przecież Kaczyński to zbawca narodu, wszystkim da jak trzeba 😂 masz jeszcze jakaś hodowlę? U mnie w okolicy moda na króliki teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

uprzejmie donoszę. 

oj się skończy rumakowanie. 😠

trzeba coś wolkow pogonić, stare się robią i ciepło coś nachodzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomaszmab    131
11 godzin temu, zbitom793 napisał:

U BD płodność słabsza niż u LM

Miałes mamki 100 blonde d aquitane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19725

Swego czasu jak szukałem kierunku krzyżowania moich mamek byłem byłem u Pana Smorawskiego w Chrustowie. Zootechnik twierdził,że płodność bdb. Widziałem tam wtedy krowy bez mała w moim wieku 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanalia2    158

sołtys w twoim wieku??? to krowy a nie park jurajski))))

10 godzin temu, Pitraszek napisał:

Przecież Kaczyński to zbawca narodu, wszystkim da jak trzeba 😂 masz jeszcze jakaś hodowlę? U mnie w okolicy moda na króliki teraz

Dokładnie, dlatego go tak kocham))))  wszystkim pomaga tylko niewdzięczna hołota woli po tyłku sie drapać niż ciężko pracować)))) w mojej okolicy  moda na króliki i gęsi oraz kury, a świnie.... no cóż jak ostatnio przeganiałem  resztke tuczników niedobitków   do mniejszego patyka w innym budynku i szło przedszkole..... to przypłocie powinienem bilety pobierać )))) takie było zainteresowanie maluchów na widok swini

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanalia2    158

sołtys a to prawda ze za te handlarskie oszustwa  i wyłudzanie bidnych , chudych reniferów dostałeś w pier**l od rolników którzy cenią sobie prawo i sprawiedliwość w kontaktach handlowych ,  tak mocno aż ci kręgosłup siadł i musiałeś prawie  rogacizne sprzedać do nogi i juz myślałeś nad pujściem do uczciwej pracy i porzuceniem życia złodzieja i przestępcy skup[owego))),??? tak mi tu podano takie info na pasku tvp info???

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7226

Kurła kanalia, do mnie też ktoś pisał jak swego czasu miałem ostrą spine z sołtysem. Tam ładne kwiatki były opisane jak handlował, jak dzierżawy zdobywał i z jakim skutkiem 🙆 ale hvj wi kto to i co prawda... Takie info to trochę z dvpy. Patrząc na was co tu potraficie odstawiać, tysiąc kąt i z kilku lat screeny jeden na drugiego ma to i mogłeś to być ty 🤪

  • Haha 1

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbitom793    276
2 godziny temu, soltys48 napisał:

Swego czasu jak szukałem kierunku krzyżowania moich mamek byłem byłem u Pana Smorawskiego w Chrustowie. Zootechnik twierdził,że płodność bdb. Widziałem tam wtedy krowy bez mała w moim wieku 😆

Oni mieli wtedy głównie krzyżówki,  które mają lepsza płodność. Jak masz czystorasowe mamki to trzeba im zapewnić dobre,  wysokoenergetyczne pasze. A pana Smorawskiego już któryś rok nie ma na tym świecie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanalia2    158
12 minut temu, pedro2 napisał:

Kurła kanalia, do mnie też ktoś pisał jak swego czasu miałem ostrą spine z sołtysem. Tam ładne kwiatki były opisane jak handlował, jak dzierżawy zdobywał i z jakim skutkiem 🙆 ale hvj wi kto to i co prawda... Takie info to trochę z dvpy. Patrząc na was co tu potraficie odstawiać, tysiąc kąt i z kilku lat screeny jeden na drugiego ma to i mogłeś to być ty 🤪

ja tu szykanowany byłem))))) z rok może półtora  temu  załozyłem konto ponownie  to yacenty mnie zarejestrował a Bartek za 5 minut mi dał dozywotniego bana))))) ze 3 lata temu  to podobno słyszałem ze nawet jakiś " praworządny" na prokurature do mnie doniósł))))) za polityke miłości))) a że fakt faktem wtedy ostro działałem na protestach rolnych to dzielnicowy do mnie co pare  dni zagladał  to nawet nie zauwazyłem z jakiego paragrafu  jest rozmowa)))). Więc ja tu jestem dysydentem, kombatantem))) mi sie renta za działalność pariotyczną należy)))))) a co do sołtysa on przecież wie  jaki mam styl  i watpie aby się obraził.)))))

Tu na moje pisanie  alergia reagują wyznawcy naszej wpaniałej panujacej partii i Jarek Bazydło bo z tego co pamietam też on czy jego ojciec ma jakieś zapachy pieluch z nowogrodzkiej   i no ze 3 lata temu przezemnie i sołtysa został osmieszony  jak wypisywał jaką on ma z byków  kosmiczną opłacalność, jak wypisywał ile on to zarabia przy bykach za 6 zł . a jak wiadomo upokorzona kobieta i złapany na kłamstwie polityk  i celebryta to gorsze jak jadowita zmija w bucie)))) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazik6    114
12 godzin temu, HF86 napisał:

uprzejmie donoszę. 

oj się skończy rumakowanie. 😠

trzeba coś wolkow pogonić, stare się robią i ciepło coś nachodzi. 

obnizki?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19725
1 godzinę temu, kanalia2 napisał:

sołtys a to prawda ze za te handlarskie oszustwa  i wyłudzanie bidnych , chudych reniferów dostałeś w pier**l od rolników którzy cenią sobie prawo i sprawiedliwość w kontaktach handlowych ,  tak mocno aż ci kręgosłup siadł i musiałeś prawie  rogacizne sprzedać do nogi i juz myślałeś nad pujściem do uczciwej pracy i porzuceniem życia złodzieja i przestępcy skup[owego))),??? tak mi tu podano takie info na pasku tvp info???

Prowda, prowda a miało to wszystko w nibylandii pomiędzy Łomżą a Ostrowią Mazowiecką

 

 

@zbitom793od krzyżówek zaczynali,fakt karmienie mieli tam fajne 

Myślisz że limuziaki na słabym futrze mają dobrą płodność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanalia2    158
5 minut temu, soltys48 napisał:

Prowda, prowda a miało to wszystko w nibylandii pomiędzy Łomżą a Ostrowią Mazowiecką

 

 

@zbitom793od krzyżówek zaczynali,fakt karmienie mieli tam fajne 

Myślisz że limuziaki na słabym futrze mają dobrą płodność?

no sam czytałem na tym wspaniałym medium jak ze  łazami sie zalewałeś  ze chyba koniec , wtedy czyłałem i aż mysklałem ze nie dowidze  sołtys byki kasuje koniec swiata , armagedon, nawet konto załozyłem tyle ze bartek natychmiast bana mi dał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19725

Obserwuje stado limuziakow karmionych prawie jak moje kundle to tam nigdy nie ma tyle cieluna co mamek

1 minutę temu, zbitom793 napisał:

Napewno lepszą od blondów 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
    • Przez teybe
      Witam forumowiczów. 
      Dostałem propozycję od tej firmy. Chcą kupić ode mnie byki. Przyjechali popatrzyli i zaoferowali, że przeleją rano na konto 50 tyś. A po południu przyjadą po byki i je zważą. Jeśli wyjdzie mi mniej to mam im przelać różnicę, a jak więcej to oni dopłacą.
      Mieliście takie sytuacje z tą firmą bo nie miałem takiej transakcji i mam wątpliwości?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj