Skocz do zawartości

Problem z głębokością orki


Rekomendowane odpowiedzi

Wybrane dla Ciebie
Opublikowano (edytowane)

Mam problem z pługiem multi master  121 na klasie ziemi 2 pług nie chce wejść w ziemię a jak wejdzie to idzie na bok ciśnienie robocze na 120 co to może być za przyczyna? 

Edytowane przez Gość
Opublikowano
4 godziny temu, Tomek123456789oo napisał:

ciśnienie sobotę na 120 co to może być za przyczyna? 

wyż baryczny.

Opublikowano (edytowane)
4 godziny temu, Tomek123456789oo napisał:

Mam problem z pługiem multi master  121 na klasie ziemi 2 pług nie chce wejść w ziemię a jak wejdzie to idzie na bok ciśnienie sobotę na 120 co to może być za przyczyna? 

W sobotę ma 120? a ile ma w poniedziałek? może w sobotę lubi mieć wolne i lepiej zacząć orać od poniedziałku, może będzie mu się wtedy chciało.

Edytowane przez Desperado
Opublikowano
18 godzin temu, Tomek123456789oo napisał:

Mam problem z pługiem multi master  121 na klasie ziemi 2 pług nie chce wejść w ziemię a jak wejdzie to idzie na bok ciśnienie sobotę na 120 co to może być za przyczyna? 

Za wysokie ciśnienie w sobotę.

  • Haha 1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v