Polecane posty

Szymi6    0

Witam, mam problem z c360 po wymianie samych panewek bez szlifu wału traktor po rozgrzaniu nie trzyma ciśnienia i mruga kontrolka od ciśnienia oleju. Zalany olejem turdus 

mf362    515

Góry nic nie ruszałes w sensie walka rozrządu?

To pewnie panewki nieodpowiednie jak przedmówca pisze

Wiadomość z agroFakt.pl

Adi96    1759
Napisano (edytowany)

Teraz zgaduj zgadula co nie tak... Przede wszystkim zalej czymś porządnym wlej orlen platinum ultor,po 2 sprawdź ciśnienie manometrem a nie ty wierzysz czujnikowi co lubi oszukiwać.Do pompy z zaworem też przydało by się zajrzeć.Tak to jest jak się zaczepia a podstawowych spraw się nie zna...

Edytowano przez Adi96

Szymi6    0
Napisano (edytowany)

Olej wlany turdus a nie żaden superol panewki są dobrane do szlifu wału i w sklepie sprawdzali czy odpowiedniej grubości są, pompa olejowa jest nowa, nie tykałem wałka rozrządu

Edytowano przez Szymi6

izydor6280    1018

myślisz że ten tak polecany w niektórych kręgach turdus to taki cud techniki ?
bardzo się mylisz, olej niewiele lepszy od superolu i w wyższej cenie

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez matigospo
      Witam ostatnio przy ciężkim transporcie zapowietrzyła mi się c 360 zgasła i podpompowłem pompkę zasilająca i dalej chodziła ale znowu to samo zrobiła wymieniłem na nową kompletną pompkę  ten sam problem bije pompkę ręcznie a tu nie może przebić  nw czy chińska pompka czy w czymś innym szukać problem ile może być przyczyn nie ma wycieków nigdzie ropy
    • Przez karol0104
      Potrzebuje pomocy wyświetla mi się błąd 
      Engine alarm 254
      Consol alarm 210 
      Ciągnik nie chce przez to jechać. Czy ktoś z was się z czymś takim spotkał i czy wiecie co z tym zrobić. Proszę o podpowiedź z góry dziękuje 
    • Przez adasko987
      co zrobić żeby nie grzała się 60.panewki główne nowe,korbowodowe nowe,pierścienie nowe,głowice po regeneracji.Czy może być zużyta pompa wody lub zawalona brudem chłodnica proszę pomóżcie bo tu już niedługo sianokosy a ciągniki można powiedzieć niesprawny
    • Przez matigospo
      Witam ostatnio przy ciężkim transporcie zapowietrzyła mi się c 360 zgasła i podpompowłem pompkę zasilająca i dalej chodziła ale znowu to samo zrobiła wymieniłem na nową kompletną pompkę  ten sam problem bije pompkę ręcznie a tu nie może przebić  nw czy chińska pompka czy w czymś innym szukać problem ile może być przyczyn nie ma wycieków nigdzie ropy
    • Przez ursusowski289
      Witam, niedawno kupiłem nową pompę wtryskową do 3P, założyłem ją i silnik już nie chce odpalić. Czy możliwe jest że założyłem ją nie tak jak trzeba?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj