paweł199413

Opony c 360

Polecane posty

Witam jakiej firmy opony polecacie na tył do 360 . Ozka trayal petlas kabat speedways ,nie ukrywam nie za miliony 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez maroko
      Witam
      Od jakiegoś czasu rozglądam się za używanymi oponami do claasa jako że te co mam są już spękane. Rozmiar 23,1 x 26. 
      Nowych bym nie chciał zakładać bo okropnie drogie a może i kombajn będzie na sprzedaż za niedługo.
      1. Jakiś inny bardziej dostępny rozmiar by można założyć? Szersze raczej odpadają bo ta już tarła o wariator na górach jak lewa strona była niżej.
      2. Zna ktoś może skład z oponami gdzie bym dostał takie? Kuj-pom lub ościenne w miarę blisko.
      3. Lub może znacie kogoś kto ty to naprawił dobrze? Pęknięcia są w '' jednym miejscu'' tzn. jest szczelina ok 10 cm dł i obok 2-3 takie po ok 3 cm.  (zdj. w galerii)

Z góry dzięki za wszystkie podpowiedzi 
    • Przez Piotrekcbr
      Witam wszystkich. Posiadam mf 690 i chcę wymienić mu tylne opony lecz zastanawiam się jaki rozmiar wybrać czy 16.9 r34 może 18.4 r34 teraz siedzą 16.9 r34 i mam wrażenie że po załączeniu przedniego napędu zaczyna mocno przyspieszać tak jakby tył był za niski z przodu siedzą 13.6 r 24. Może ktoś podpowie coś z góry dziękuję. 
    • Przez Cristof
      Od czego to koła i ile cenić za sztukę? Pasują do Jumz, do MTZ bez napędu pewnie też

• Przez damian7331
      Witam, posiadam obecnie oponki radialne marki Kleber 16.9/30 w zetorze 6340. Służy on jako główny traktor - orka transport po drogach aswaltowych i polnych. Zamierzam zmienić opony tylne na radialne bo są już obecne popękane. Jakiej firmy polecacie opony? Rozmiar 16.9r30. Dodam że z przodu zeszłego roku kupiliśmy zwykle kabaty. Na tył szukam opon które nie są jakieś wygórowane cenowo. 
    • Przez Mateusz0110
      Witam Panowie zakładał ktoś z was opony bieżnikowane na przód do ciągnika z przednim napędem? Myślałem żeby swoje opony dać do nadlania
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj