Beret11

Rostelmash

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Beret11    25
witam, jakie macie opinie o kombajnach tej marki. Przymierzam się do wymiany NH csx 7070 na jakiś większy model (w tym roku był problem ze zbiorami). Rozmiawiałem z dilerem w Niemczech proponował RSM 161 ale obawiam się że też może być za mały
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beret11    25

mnie polityka nie obchodzi, a firma nie jest własnością państwa


nie jestem nacjonalistą 🙂


ale Niemiec może kupić a Polak już nie?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik34    246
8 minut temu, Beret11 napisał:

witam, jakie macie opinie o kombajnach tej marki. Przymierzam się do wymiany NH csx 7070 na jakiś większy model (w tym roku był problem ze zbiorami). Rozmiawiałem z dilerem w Niemczech proponował RSM 161 ale obawiam się że też może być za mały

ruskie guwno

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol6130    7367

Znajomy się interesował trochę tą ruską myślą. 

Oglądał po sezonie kukurydzianym, ruda go brała gorzej niż 5 letniego lexiona który jest kupiony przede wszystkim do usług w kukurydzy 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1587

To ty na taki areał szukasz jakiegoś gówna ,zamiast kupić porządny kombajn , a potem pisze że się w żniwa nie wyrabia tym na pewno się nie wyrobisz bo kto ci jakoś część ściągnie gdy to dziadostwo padnie.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Nie wiadomo jak będzie z częściami do tego. Nie wiadomo jak sam kombajn da się kupić bo sankcje będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peugeot    378
4 godziny temu, Beret11 napisał:

mnie polityka nie obchodzi, a firma nie jest własnością państwa

 

nie jestem nacjonalistą 🙂

 

 

ale Niemiec może kupić a Polak już nie

Ciekawe co na to ruska mafia powie gdy przyjdzie po zapłatę za " ochronę "   . 

Nie ma co oglądać się na innych , każdy odpowiedzialny jest za siebie , a zachowanie innych nie jest usprawiedliwieniem  . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubawww    314
7 godzin temu, robert1226 napisał:

To ty na taki areał szukasz jakiegoś gówna ,zamiast kupić porządny kombajn , a potem pisze że się w żniwa nie wyrabia tym na pewno się nie wyrobisz bo kto ci jakoś część ściągnie gdy to dziadostwo padnie.

On taki areal to widział w farming simulator..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beret11    25

na pewno?


robert1226 napisał:

To ty na taki areał szukasz jakiegoś gówna ,zamiast kupić porządny kombajn

dlatego moje zapytanie na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yaro_1    128

areał masz jaki masz, znasz zapewne kogoś kto ma podobny areał do twojego, czy inne większe (duże) gospodarstwa kupują to coś ruskiego? nie wydaje mi się. gdyby taki zakup miał by sens to inni też by zaoszczędzili kasę i kupili tego ruskiego składaka, ale z jakiegoś powodu przepłacają i kupują claasy, jelenie czy NH. raczej nie dostają takich cen żeby zakup od korbanków był droższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1587
8 godzin temu, Kubawww napisał:

On taki areal to widział w farming simulator..

Albo 90% tego areału to dzierżawy po 2500/ha i zostaje prawie nic i nie ma na porządny sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ale wy jacyś uprzedzeni jesteście. Wiochę dalej po byłym PGRze maja takiego Rostelmasza od 3 sezonów i jakoś chyba nie narzekają.  Jaki model to nie wiem ale zap.... po polu ostro. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik34    246
29 minut temu, marcin19071980 napisał:

Ale wy jacyś uprzedzeni jesteście. Wiochę dalej po byłym PGRze maja takiego Rostelmasza od 3 sezonów i jakoś chyba nie narzekają.  Jaki model to nie wiem ale zap.... po polu ostro. 

ha ha ruskie guwno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beret11    25
marcin19071980 napisał:

Ale wy jacyś uprzedzeni jesteście. Wiochę dalej po byłym PGRze maja takiego Rostelmasza od 3 sezonów i jakoś chyba nie narzekają.

przywracasz nadzieję w to forum choć jeden, który miał kontakt z maszyną bez gdybania. mam własnych 640 ha reszta dzierżawy, były jeszcze świnie ale po nich tylko kredyt został, i dlatego moje oszczędności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mam Rosyjska przyczepe, muszę ją zezlomowac w ramach głupiej propagandy. Ludzie opamietajcie się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8520

Taa,700ha i o ruski kombajn rozpytuje🤣,do tej pory snopowiązałką kosił.W moich okolicach na 70 ha nowe kombajny NH kupują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yaro_1    128

Zakup nie jest na rok czy dwa, więc chyba należało by coś pewniejszego kupić i na pewno z pewniejszym serwisem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Turbina
      Witam wszystkich,koledzy spotkał się ktoś z kombajnem duńskiej firmy DRONINGDORK?????????????
      Piszcie co wiecie o tych maszynach,jak się sprawują no i czy da do tego części,pozdrawiam.........
    • Przez ARTI2019
      Witam, szukam instrukcji obsługi kombajnu massey ferguson 31xp lub dronningborg 8500 z racji ze to bliźniacze konstrukcje, nigdzie nie mogę znaleźć, liczę na moc forum agrofoto 💪 ZDU

    • Przez farmer_89
      Witam, ma ktos wiedze czy dronningborg d 4000 na pomaranczowym spodzie wychodzily orginalnie bez  kabin? czywiscie niektore egzemplarze.
    • Przez szakal911
      Witam.
       
      Przeszukałem forum i nie znalazłem nic odnośnie tych kombajnów, mogłem coś przeoczyć oczywiście.
       
      Zakupiłem niedawno sampo 580 rocznik 90. Poszukuje katalogu części oraz instrukcji użytkowania.
       
      Będę ogromnie wdzięczy za pomoc : )
    • Przez Dariusz12
      Witam moj john deere 2064 nie może się zatrzymać na hydrostacie zawsze jedzie powoli do przodu lub do tyłu co moze byc tego przyczyna ?  Jest lekki wyciek z rozdzielacza (tego od sterowania na linke ) czy to może być przyczyną?
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj