Polecane posty

Daniel2012    35
14 godzin temu, krzychu121 napisał:

Gdzie tam obraziłem rolników? Zacytuje sam siebie bo widzę twoja szkoła którą tak się chwalisz była chyba za jajka o ile ją masz.

 

,,Nie chce wrzucać wszystkich do jednego worka ale znowu najbardziej obniżkę odczują nieroby '' Ja osobiście znam dużo osób co żyją tylko z socjalów bo bardziej im się opłaca nic nie robić niż iść do pracy i oni na tej obniżce vatu skorzystają. Takie osoby nazywa się nierobami ale nadal nie wiem gdzie napisałem że rolnicy to nieroby 

Na obniżce zyskają rolnicy nie placacy Vat. To jest dla nich dobra wiadomosc a Ty masz zal d*py i nazywasz takich ludzi nierobami. Chyba czytac nie umiesz? Nie widzisz slowa nierób? A jajka to cala rodzina zbierala, zybys WSP skonczyl. ( wieczorową szlołę podstawową)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3898

haha no mistrz wmawiasz mi coś czego nie powiedziałem . Wróć do podstawówki i naucz się czytać ze zrozumieniem. Szkoda czasu dyskutować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel2012    35
Dnia 7.01.2022 o 13:33, Daniel2012 napisał:
6 godzin temu, krzychu121 napisał:

haha no mistrz wmawiasz mi coś czego nie powiedziałem . Wróć do podstawówki i naucz się czytać ze zrozumieniem. Szkoda czasu dyskutować 

 

Zacytowalem Twoj post, gdzie nazywasz kolegów rolników nierobami i dalej sie wymigujesz? To co ktos za Ciebie napisał? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurniczek    214
12 minut temu, slawek74 napisał:

to ten co inwestuje i jest na wat to gorszy sort polak 🤔

Przecież Daniel 2022 też jest na wat i jego cieszy że jest taka propozycja a ty się szukasz dziury w całym że cię los skrzywdził. Wojna macht frei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12192
Jurniczek napisał:

12 minut temu, slawek74 napisał:

to ten co inwestuje i jest na wat to gorszy sort polak 🤔

Przecież Daniel 2022 też jest na wat i jego cieszy że jest taka propozycja a ty się szukasz dziury w całym że cię los skrzywdził. Wojna macht frei

a co mnie on obchodzi 🤔 ja z takich ,,ulg,, nie skorzystam 🤷‍♂️ a ceny nikt ostatnio nie chce powiedzieć też bym trochę kupil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabanos    94

Teraz pewnie nikt nie będzie zamawiał skoro ma być obniżka , a ja durny kupiłem po 5,45 1700 l .LTM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciej    169

ja czekam jak vat obniżą i wale 2500 zbiornik do pełna bo taniej nie będzie

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2201
Jak jesteś na ryczałcie to ci się opłaca a my na vacie więc raczej nie... 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12192

te ryczałtowce to jakieś bogate tyle paliwa zamawiać 🙆‍♂️ ja jako vatowiec muszę szybko zamawiać bo wykupią 🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8980
1 godzinę temu, Bercik92 napisał:

Jak jesteś na ryczałcie to ci się opłaca a my na vacie więc raczej nie... 😏

Za to taniej kupi zwykły szary człowiek nie rolnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolek1    40
Dnia 7.01.2022 o 19:08, jarecki napisał:

Ty sobie jaja robisz ? to rząd pis poszedł na ręke żę po 3latach można wrócić z vat na RR [ bo było po 5 ] , nikt nie przechodzil z rolnika ryczałtowego na VAT bo go zmusili tylko dlatego że miał na tym korzyść , jak do tej pory VAT-owcy  zyskiwali to było ok ?  apo drugie to te 2 tys w małym gospodarstwie do 30 ha nie bedzie i tak decydujące o być albo nie być 

Kazdy wybrał pod siebie gdy było 23 % bo gdyby było 8% to może dużo ludzi by wybrało ryczałt a to po ilu można przejść spowrotem na ryczałt zależy od wielu czynników ,więc daruj sobie te gadki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolek1    40

Ciekawe co by było gdyby z 7% ryczałtu rząd obniżył na 3% a ta różnice przeznaczył na tarczę antyinflacyjna.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokoman0    305
9 minut temu, lolek1 napisał:

Ciekawe co by było gdyby z 7% ryczałtu rząd obniżył na 3% a ta różnice przeznaczył na tarczę antyinflacyjna.

Wtedy do US jeden świstek i dzień dobry VAT😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5604

A za pół roku zmiana na 12% i Morawiecki śmieje się w swoim pałacyku, bo na 3 lata jesteś uwiązany ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25618
17 minut temu, lolek1 napisał:

Ciekawe co by było gdyby z 7% ryczałtu rząd obniżył na 3% a ta różnice przeznaczył na tarczę antyinflacyjna.

A ja mam coś przeczucia że od czerwca taki numer odwalą, a w międzyczasie rzucą parę złotych do nawozów. Czemu od czerwca? Bo zacznie się skup owoców,  potem żniwa...

Dadzą złotówki zabiorą tysiące żeby miasto miało tańszą żywność.

Więc mam apel - niech nie pomagają!

Który tam przy korycie siedzi niech zwierzchnikowi zadenuncjuje jakie jest zdanie rolnika z mazowieckiego.

A pewnie tu nastroje rolników monitorują.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710
3 minuty temu, Agrest napisał:

Który tam przy korycie siedzi niech zwierzchnikowi zadenuncjuje jakie jest zdanie rolnika z mazowieckiego.

 

Panie Panie  jakiego rolnika?BADYLRZA😜

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25618

Badylarz to z sad z warzywami.  Magnuszew, Mniszew, Konary, tam badylarze😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
5 godzin temu, Kabanos napisał:

Teraz pewnie nikt nie będzie zamawiał skoro ma być obniżka , a ja durny kupiłem po 5,45 1700 l .LTM

Chłopie nie Ty jeden , k**wa tysiąc po 5,58 , uje ten rząd 🙆‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25618

Czym się martwisz jak ropa drożeje i na lutego bez watu będzie droższa niż obecne z watem 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A może i kupię , się zobaczy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Boles
      Witam,
      Temat odnośnie projektu dopłat do zbóż, który być uruchomiony.
      Dopłata ma być do pszenicy, żyta, jęczmienia, pszenżyta lub mieszanek zbożowych,
      czy owies też będzie się kwalifikował ?
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj