Gość

Ceny bydła 2022

Polecane posty

Gość   
Gość

@HF86 ja nie kupiłem słabej, ale za to taka mi się urodziła 🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gargamel160    33
3 godziny temu, pedro2 napisał:

 

Zapowiada się ciekawy kanał. Następca Grzesia 🤭

Po ile za to ci policzyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7222

Za co? 

Robaki to najmniejszy problem. Nie jednego takiego skuleńca kupiłem za grosze i udało się wyprowadzić. Jak dobrze wykurowany to nadrobi w kilka msc...

  Ciekawe jaką przeszłość miały, jak sraka i płuca ich nie omijały to się zdziwi z przyrostem... będzie chwila to zerkne na wcześniejsze filmy.


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710
1 godzinę temu, ab23 napisał:

 

Sołtys na pewno  kupował gorsze  sztuki 😁

Masz rację kupowałem ale przypuszczam że za 1/3tego co wuja sobie za to zażyczył. Kolejna sprawa ja KUPOWAŁEM za swoje i jak mi jabnął to zagryzałem zęby i kupowałem kolejnego 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cybulek17    1904

Kuuurde właśnie temat wleciał na inne forum i chłop zachwycony bo 5.5 netto od kilograma przyrostu dostaje na kontrakcie.  

  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cybulek17    1904

Ja mu tłumacze , że na wyżywienie dokłada 1zł na dzień ze swojej kieszeni.  Ale co tam,  jest elegancko 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710

Szkoda że to bydlaki wuja bo ktoś kto UMI z takimi się obchodzić kiedyś by to wyprowadził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ja kg za kg i tak jakoś. A 5,5 to może ja mu 6 dam i niech pasie 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710

@HF86to jest myśl 👍

Chętnie oddam na czas mojej rekonwalescencji stado bydła,daje po 6 netto za kilogram przyrostu. Chętni proszę zapisywać się w kolejkę 🤭

  • Confused 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

obrócić trzeba tą 6ke i goń do mnie. ja pazerny nie jestem. A od kwietnia chiba obory puste będą, a paszy w opór. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2095
2 godziny temu, HF86 napisał:

wiemy chiba że da się to wyprostować i coś z tego zrobić, ale to trzeba chcieć i umieć. A przede wszystkim odpowiednio za to zapłacić 😂

A przede wszystkim mieć na to czas. A raczej na kontrakcie to przyjeżdzają po byki co maja 550-650 i ch*j wielki z tego wychodzi.

24 minuty temu, Cybulek17 napisał:

No nie mogę na to patrzeć 🙆🏻‍♂️

Screenshot_20220111-194440_Facebook.jpg

Cybulek, a juz nie liczysz po 600 za tonę?🤔🤔🤔🤔 tutaj miszcz jaki to opas tani a na innym forum liczysz ,,po mojemu”??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
debrzyna    2031
5 godzin temu, pedro2 napisał:

Zapowiada się ciekawy kanał. Następca Grzesia

Coś mi sie widzi ze to ta sama ekipa tylko kanał nowy W poprzednim kontrakcie chyba popłyneli było cos na ich filmie tylko nie wiem na którym

 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2095
17 minut temu, soltys48 napisał:

Od marca potrzebuje zarządcy

Mogę zdalnie zarządzać za 5000 netto🤣. Tylko kamery wcześniej pomontuj wcześniej co bym nie musiał sie denerwować ze słaby podglad🤣🤣🤣🤣🤣🤣

2 minuty temu, debrzyna napisał:

Coś mi sie widzi ze to ta sama ekipa tylko kanał nowy W poprzednim kontrakcie chyba popłyneli było cos na ich filmie tylko nie wiem na którym

 

Ta sama ekipa. Widać po wybiegu i wystających drutach. Podstawiony ktoś żeby reklamował jaki kontrakt świetny. Blisko mnie 2 osoby miały kontrakty z sokolowem. Obydwie juz opasow nie maja i robią jeden w Niemczech a drugi we Francji. Gospodarstwa jeden 30 a drugi ponad 70. Ciekawe czemu musieli wyjechać……

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

czyli przywieźli im odpady produkcyjne których gospodarze się pozbyli, a handlarz nie miał sumienia swoim wstawić 😆

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EmilPlayP    58
11 godzin temu, mlodyhef napisał:

Za mieszańce to słabo cenisz. 

Cenić jedno, a dostać za nie tyle to drugie. Dla mnie te co teraz pojadą to raczej O klasa albo ciut lepiej bo dla mnie to typowe mieszańce i jeden czysty HF a drugi powie, że wszystkie kolorowe hfy i może mieć w jakimś stopniu racje :) 5 jałówek i 4 byki mają już bilety kupione tylko kwestia kilkunastu dni, dziś rozmawiałem ze stałym odbiorcą bydła to aktualnie cena od 9 do 13 brutto gdzie 13 to wiadomo czyste np. lm z piękna budową, powiedział żeby jeszcze odrobinę się wstrzymać bo dopiero u nas od tego tygodnia zakłady biją jak przed świętami i cena ma rosnąć. Wyrywkowo te spokojniejsze ważyliśmy 4 sztuki dokładnie 29 Listopada i jestem ciekaw ile na nich przybędzie po ok 50 dniach. Zdjęcia z obory z dzisiaj. 

271572942_261187959449683_7963601612134534447_n.jpg

271535661_1763549503855285_2770385372428122558_n.jpg

271244313_479453666936429_4013237339911635789_n.jpg

271584203_291513616353414_586551896750488488_n.jpg

271424666_4190144011087769_5045030414044344848_n.jpg

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cybulek17    1904
39 minut temu, przemek28_28 napisał:

A przede wszystkim mieć na to czas. A raczej na kontrakcie to przyjeżdzają po byki co maja 550-650 i ch*j wielki z tego wychodzi.

Cybulek, a juz nie liczysz po 600 za tonę?🤔🤔🤔🤔 tutaj miszcz jaki to opas tani a na innym forum liczysz ,,po mojemu”??????

Luzuj majtki , nawet po 600 licząc to nie wyjdzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pitraszek    494

Jeszcze nie są takie najgorsze. Ten Jersey to tragedia aż patrzeć ciężko. Zarobił by na nich ale nie za 5,5😱 przy obecnych kosztach i uczciwości odbiorcy to z 10 trzeba żeby coś mogło z tego zostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2095

@Cybulek17 Ja kładę bez majtek🤣, dorośniesz bedziesz miał kobietę czy tam chłopaka to zrozumiesz ze każda dodatkowa sztuka odzienia w łóżku niepotrzebna😎😎😎😎😎

Edytowano przez przemek28_28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cybulek17    1904

Ale kto pytał ? 😂

O mnie się nie martw,  właśnie jestem przed ślubem 😉 

Ps. Boisz się,  że wypalisz zanim zdążysz się rozebrać ? 🤣 osobiście wolę jak coś fajnego jest ubrane 😎

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7222

 może chłopaki mają inny cel, wzięli byki na kontrakt żeby kanał na YT rozhulać 😎 a na drugi rok z Grzesiem do helmuta pojadą 

  • Haha 5

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez thomas015
      Witam, potrzebuje ceny Brony talerzowej Unia Cut Xl 3.2, chodzi mi o maszynę nową fabrycznie.
      Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi  
    • Przez agroRolniTV
      Witam.
      Kolega będzie sprzedawał prasę Claas Variant 360RC z 2012 roku i nie jest do końca pewny za ile wystawić.
      Tą belarką zrobił około 20tys. bel
      Może znajdzie się ktoś kto się zna i wyceni taką prasę, mniej więcej.
      Z góry dzięki, pozdrawiam
       

    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj