Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wybrane dla Ciebie
Gość Profil usunięty
Opublikowano

Nie mam zakładu produkcyjnego, który produkuje części na sklepy. A jak robię u klienta instalację to montuję swój przerywacz.

Opublikowano

Dziękuje Ci bardzo za odpowiedź. Prawdopodobnie to już mój ostatni ten co kupiłem "bimetaliczny" wstrzymywałem się z jego montażem gdyż właśnie nie byłem pewien czy musi być połączony do masy, tez tak myślałem, że jak go gdzieś w swojej 30-stce przykręcę to w krótkim czasie jak się nie spali to coś w nim urwie od wstrząsu. Teraz już wiem, że nie muszę go masować to go zamontuje przyczepiając do wiązki kabli trochę bedzie miał amortyzacji. A jak już wysiądzie to kupie elektroniczny kosztuje 28 zeta do C-33M i chyba Zetora jakiegoś - tak mi mówił sprzedawca w sklep[ie.  Pozdrawiam i jeszcze raz wielkie dzięki.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez pawel929
      Witam,
      mam prośbę do posiadaczy case serii maxxum 51xx. Kupiłem uszkodzony ciągnik z wiązka elektryczna w pudełku. Wszytko udało mi się podłączyć prócz jednego ciemno niebieskiego kabelka w czarnym peszlu zakończony okiem masowym fi 6. Wiązka idzie z prawej strony ciągnika do tyłu, wchodzi od spodu w tylnej części kabiny. Interesujący mnie przewód odchodzi z głównej wiązki w czarnym pojedynczym peszlu na wysokości elektrozaworów od podnośnika. Według instrukcji doszedłem że to jest masa. Mimo wszytko jak ktoś mógłby zobaczyć u siebie gdzie on jest przykręcony bd wdzięczny. 

    • Przez qkohe155
      Temat może z pozoru banalny i niewarty uwagi, jednak po założeniu do C-355 nowego tura, zamiast starego na linkę okazało się u mnie, że lampy na kabinie (typ Naglak, w wersji wąskiej) po podniesieniu tura świecą prosto w ramę i widoczność w nocy jest fatalna.
      Może miał ktoś podobny problem i skutecznie go rozwiązał?
      Na razie przy okazji wymiany lamp (najtańsze chinole skończyły żywot) skorzystałem z mocowań poprzednich i na próbę zamontowałem nowe lampy trochę szerzej. Jest lepiej, jednak nadal tur trochę zasłania, a dodatkowo światło zaczęło się odbijać w złożonych lusterkach. (ZDJĘCIA PONIŻEJ)
      Zastanawiam się, czy sama wymiana lamp na skupione coś pomoże, bo obecne to rozproszone, które zalegały mi w garażu. Czy też zamontować je jeszcze szerzej i/lub wyżej, a mocowania lusterek przerobić?
      A może zamontować lampy w masce lub na turze?


    • Przez Damianek00
      Mam ursusa c360 i alternator elmot 2pin od ładowania i wzburzenia 9diodowy.I mam regulator napięcia 15RAa jak mam podłączyć przewody żółty i zielony do alternatora i do kontrolki.. Mam obecnie podłączony regulator z zetora na 4pin ale on ładuje ponad 17v


    • Przez Awarp
      Witam mam problem z Renault 175.74 zapaliła się instalacją elektryczna po wypruciu całej instalacji przewód spalony stopiony szedł z szyby za kierownicą na prawą stroną nadkola ciągnika i był przymocowany do masy . Instalacja sprawdzona czy nie ma więcej przewodów stopionych i brak . Może ktoś posiada schemat elektryczny do tego modelu . 



    • Przez ROLNIK7
      Tak jak w tytule, chciałbym usłyszeć opinie na ich temat. Są one zamiennikami Magnetona, a produkuje je jakaś litewska firma. Pojawiły sie one niedawno na Allego, a ich cena jest kusząca ponieważ taki rozrusznik kosztuje w granicach 350zł, jak wiadomo nowego Magnetona za taką kasę sie nie kupi. Piszcie co o tym myślicie!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v