ursus3600

Rozdzielacz claas mercator compact senator

Polecane posty

ursus3600    0

Witam. Wie może ktoś do czego służy 4 sekcja w rozdzielaczu  claas w takim jak na zdjęciu 

20210714_080941.jpg

ursus3600    0
2 minuty temu, Pigmei napisał:

Zmiana obrotów młocarni

Dzięki. Czyli zwieksza lub zmniejsza obroty. A mozna wiedzieć w którą stronę są większe a w którą zmniejsza 

Wiadomość z agroFakt.pl

wieslaw16    71

W jednych modelach do przodu jest zwiększanie,do tyłu zmniejszanie obrotów młocarni,w innych zaś odwrotnie.

Grzechooo    303

Zerknij przez dziury od wajch po lewej stronie jak koło napędu młocarni się zwiększa czyli pas idzie do góry to są mniejsze obroty odwrotnie są większe. I jeszcze od obrotó młócarni powinien być zegar.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez AgroRolnik22
      Witam potrzebuje zakupić takie koło pasowe do sieczkarni New Holland 8050, może ma ktoś na sprzedaż albo wie gdzie mógłbym takie dostać. 

• Przez jkp516
      Dzień dobry chciałbym poprosić o pomoc z sitem lamelkowym  do kombajnu mf 530 ponieważ mam sito o wymiarach 1100 mm szerokość i długość 1010 mm  a na stronach internetowych nie ma takich sit o takich wymiarach . Moje pytanie jest czy moje sito w kombajnie jest jakieś nie orginalne czy nie potrafię znaleźć na internecie . Z góry dziękuję 
    • Przez luki021655
      Witam, 
      Mam problem z kombajnem 1174 a mianowicie po wymianie łozyska(było rozwalone) napedu bębna mlucącego napinacza, gdzie są obroty Nadal grzeje się lozysko (a jest cale, nie rozwalone) Co może być przeczyna? 
      Pozdrawiam i dziękuję za pomoc
    • Przez Rafalwwl
      Witam , może ktoś się orientuje, siłownik motowideł od Sampo ? Wszędzie gdzie patrzę na internetach to tylko od bizona ale  wydaje mi się za długi ciut... 
      Oraz Przy okazji zapytam o koło na hederze ( nie wiem jak fachowo nazwać ) które steruje obrotami moto wideł, Czy może ktokolwiek wie gdzie można kupić ? 
    • Przez Tipik
      Witam , okazało się że mam mało płynu sprzęgłowego w new holland 8060. I muszę dolac ale boję się że zmieszam cos I mogą się pompki zatrzeć.  Płyń jest w jednym zbiorniczku z płynem hamulcowym. Tzn jeden płyn do hamulcy i sprzęgła.? Jaki wedlug was dolac?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj