Zaloguj się, aby obserwować  
Roman2001

Nagrzewnica

Polecane posty

Roman2001    0

Witam mam problem od dłuższego czasu w new holland td5.65 natomias nie działa ogrzewanie(wgl nie daje ciśnienia na chłodniczke)wymieniłem pompe termostat i dalej to samo.odkręciłem nawet węże od chłodniczki i na maksymalnych obrotach leciało mało co

mikad    578

To zdejmij z drugiej strony, puść wodę i będziesz widział który wąż zapchany.

Roman2001    0

Mam taki zamiar tylko zastanawia mnie czemu jak odpale go na zimnym i nagrzeje go to sie odpowietrzy (przez odpowietrznik ktury zamontowałem na powrocie koło chłodniczki)i nawet grzeje.ale gdy postoi to nagle znowu traci ciśnienie i nie daje wgl płynu na ogrzewanie

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Maikel1987
      Szukam Hollanda 80-110koni , najlepiej woj podlaskie i pobliskie województwa . Może być z turem lub bez , ktoś coś ma ciekawego ??? 
    • Przez Xxxy
      Witam. Posiadam prasę New Holland 7060 rocznik 2012. Mam z nią problem mianowicie  prasa nie pobiera siatki jaka może być tego przyczyna? 
    • Przez Marek12r
      Co jakiś czas zapala mi się kod błędu 2040 w new holland t5, ale tylko na drugim  przełożeniu czy ktoś wie dla czego, niby znalazłem że to zwarcie elektromagnesu sprzęgła 
    • Przez ryszard1979
      Witam mógłbym prosić o radę w moim new Holland t5 electro command wyświetlił się błąd "heavy 10" i narysowane jest klucz,co to może oznaczać proszę o pomoc.
    • Przez Damjan1999
      Panowie od czego jest ta kontrolka znaczy te dwie a szczególnie chodzi mi o tą od dołu świeci mi to na czerwono cały czas co to za przyczyną oraz od czego to jest? 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj