Dominik1994

John deere 6400 zawór

Polecane posty

Dominik1994    55
Witam pomoże ktoś gdzie znajduje zawór pompy hydraulicznej zeby zmiejszyc cisnienie bo jest 200bar na wyjsciu hydraulicznym ?

:)

Dominik1994    55
Ursusc385 napisał:

No i dobrze jest po co chcesz to ruszać? 

bo pompe slychac tzn wyje pompa

Wiadomość z agroFakt.pl

Dominik1994    55

niby tak ale ciśnienie powinno byc 180bar. a jest 200 kiedys tak podkrecilem w c360 to tez pompa wyla

JD1052    122

Ale co jak? Pompa wyje cały czas czy jak używasz hydrauliki? Bo jak cały czas to masz któryś zawór nie wyzerowany czy to od wyjść hydraulicznych czy to od podnośnika i pompa cały czas podaje ciśnienie i się męczy.

Dominik1994    55

oleju mam stan pompa wyje caly czas na wiekszych wiecej nawet jak sie olej zagrzeje ciut mniej. ale i tak slychac dosc glosno na zegarze jak podpialem.to 200bar. a powinno byc 180 jako ciekawostka na pryzmie qq gdy przód jest w dole wtedy nie wyje

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez grabaz
      Witam,
      Czy może ktoś wie gdzie znajduję się czujnik prędkości jazdy w John Deere 6900?(zegar nie wskazuje prędkości elektronicznie). Muszę również wymienić akumulator, a wsadzony nie jest na pewno oryginał. O jakich parametrach muszę kupić nowy akumulator? Ewentualnie proszę o jakiś link do zakupu.
      Narazie znalazłem takie:
      https://www.akumulatory24.pl/varta-m18-p-160.html
      https://www.akumulatory24.pl/varta-black-m12-p-1412.html
    • Przez jacek3773
      Mam problem ze światłami stop .po przekręceniu stacyjki czy odpaleniu ciągle się świecą. Przy tym świeci kontrolka od załączonego przedniego napędu . Włącznik od napędu podaje prąd na cewkę lub rozłącza a kontrolka ciągle świeci . Nie wiem jak działają czujniki stopu ale na wszystkich trzech przewodach jest napięcie .po naciśnieciu ginie tylko na jednym . Może ktos coś podrzuci.
    • Przez minas
      Co myślicie o tych starszych modelach (lata produkcji 92-97), warto to jeszcze kupić? Wiadomo, że przebiegi mają już ok. 8 tyś mtg albo i więcej. Jak wygląda awaryjność, komfort, spalanie itd. Z góry dziękuje za wszystkie opinie.
    • Przez Karol123456
      W ciągniku na wysokich obrotach pali się kontrolka numer 11 oznaczająca zapchany filtr hydrauliczny (lub za zimny olej, ale to wykluczam). Jestem jakieś 50h po wymianie filtrów i oleju. Olej oryginał, filtry wix, dodatkowo czyszczenie filtra ssawnego. Czym to może być spowodowane?
    • Przez cygi
      czym róznią sie od siebie john deere 7810 i 7800 ?? co sadzicie o tych maszynach i jakie maszyny da rade pociagnac.... ile spali.... ciekawy jestem równiez jego awaryjnosci i ceny czesci zamiennych.... czy watro kupic urzywanego ?? wiem ze to duzo pytan ale interesują mnie te traktory....
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj