Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
hardkor113    303
Konrad2510 napisał:

hardkor113 napisał:

Kowalczyk Kliny Paszowa 835 brutto a konsumcjia 855 brutto przed nowym rokiem. Ja już do niego nie zawioze tydzień po terminie a kasy brak, dzwonisz a ona mówi że nie ma i nie przeleje.. Po paru telefonach i nerwach przelali

Konrad2510 napisał:

hardkor113 napisał: Kliny Paszowa 835 brutto a konsumcjia 855 brutto przed nowym rokiem. Ja już do niego nie zawioze tydzień po terminie a kasy brak, dzwonisz a ona mówi że nie ma i nie przeleje.. Po paru telefonach i nerwach przelali

To napewno ten Kowalczyk? U niego nigdy nie bylo problemu z platnoscią

Konrad2510    57
Konrad2510 napisał:

Nie to nie o niego mi chodziło tylko o gościa co kupuje że dwa lata Pan Marek bardzo porządny gość

Wiadomość z agroFakt.pl

Konrad2510    57

Ja też sprzedałem połowę po 800netto reszta czeka i myślę że skoczy jeszczr

• Like 1

ws71    667
4 godziny temu, bercik9894 napisał:

Ktoś wie w jakiej cenie żyto, będzie drożej ?

Cena stabilna za Odrą w pobliżu portów 120€ tona,na Pomorzu 550 -580 netto od żniw wzrost o całe 40 zł

• Thanks 1

okamil94    16
21 godzin temu, bercik9894 napisał:

Ktoś wie w jakiej cenie żyto, będzie drożej ?

ZM Jelonki koniec grudnia poszły 2 auta po 610 netto

Agrest    8991

Ale rozpoczęcie na Matif👍

Wiele jeszcze się zmienić może ale jest już 215,5€

ursusek902    23

Ja w Elblągu mają oddział, nie było nigdy z nimi problemów i zazwyczaj na drugi dzień kasa na koncie, choć termin 7 dni

• Thanks 1

tomek904    109

procam 920netto GND

styczeń luty 2021

alvaroalvaro78 napisał:

Jabłowo Elewator 940 netto w porcie na Styczeń 950 na marzec. 820 na sierpień.

agrokontrakt na sierpień wrzesień 2021 800netto na podwórku

alvaroalvaro78    113

Nie handlowałem z nimi. Nie obrażając nikogo nie sprzedaje do firm gdzie cały kapitał zakładowy to laptop lub komórka właściciela...

popo73    39

Ale ten rynek z pszenicą jest nieprzewidywalny,na początku grudnia staniała to już myślałem że nie podrożeje a na początku stycznia takie ceny mamy jak tak dalej pójdzie to do tysiąca dojdzie.

Dariowola    195
Napisano (edytowany)
2 godziny temu, ukaszProcho napisał:

Najgorsze jest to że ta piękna bańka zawsze może pęknąć 😀

Wcale nie musi to może realna  cena. Każdemu  mało a rolnik to co też chce żyć w miarę normalnie. 🤔👍👍

Edytowano przez Dariowola
  • Like 1

mtz55    44

CHINY SZALEJA kupuja ile sie da, u nich koniec koronaswirusa. Duży wpływ ma zjedzenie starych zapasów...

Dariowola    195
32 minuty temu, mtz55 napisał:

CHINY SZALEJA kupuja ile sie da, u nich koniec koronaswirusa. Duży wpływ ma zjedzenie starych zapasów...

Może doliczylii się  ilości społeczeństwa. Albo wiedzą o tym o czym my nie wiemy . 🤔

1 godzinę temu, popo73 napisał:

Ale ten rynek z pszenicą jest nieprzewidywalny,na początku grudnia staniała to już myślałem że nie podrożeje a na początku stycznia takie ceny mamy jak tak dalej pójdzie to do tysiąca

Nie tylko  pszenicy. Ale pisali co niektórzy że  najlepiej sprzedali .ŻNIWA unas dopiero w lipcu. Jak będzie pożyjemy zobaczymy. 

mysza103    72
Napisano (edytowany)

Ja jeszcze z miesiąc się wstrzymam ze sprzedażą . W lutym Rosja ma przyblokować swój export , do tego jeszcze,, bestia '' idzie ze wschodu . Te dwa zdarzenia , oczywiście jeśli się potwierdzą , to mogą też troszkę namieszać w cenach . 

Edytowano przez mysza103
  • Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez yacenty
      Jakie są aktualnie ceny nawozów i w jakich powiatach?
      Zapraszamy do dyskusji.
    • Przez danielhaker
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2021 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
      Link do kontynuacji tematu : https://www.agrofoto.pl/forum/topic/279473-ceny-mleka-2020/page/311/#comments

• Przez danielhaker
      W jakich cenach kupujecie paliwa w 2021 roku? Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny? Kupujecie olej napędowy hurtem czy detalicznie? Czy paliwo będzie tańsze? Jaki wpływ na koszt paliw będzie miała sytuacja z pandemią na świecie? Zapraszamy do dyskusji.
      Temat z cenami z 2020 roku: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/279530-ceny-paliw-2020/

• Przez Matey
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2020? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionac? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na cen? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Link do tematu z roku 2019: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/273042-ceny-kukurydzy-2019/

• Przez Kenu84
      Orientuje się ktoś po ile aktualnie proso? Świętokrzyskie
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj