Polecane posty

RusiL    306

Mlekpol 15tyś. tł. 4.68 bi. 3.38 1.7481zł brutto VAT minus udział i prezent w postaci nabiału😤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin133    947

Wogole nie zdziwiony wiem że macie wysokie mniemanie o sobie ale tak jak Olo pisze w każdej mleczarni są kwiatki😉

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1629
53 minuty temu, Łolek napisał:

Łatwiej było  im zmienić odbiorcę niż  zrobić porządek w dojarce albo w stadzie - tragedia ale wszędzie takich znajdziesz 

Na szczęście nie wszyscy tak do tego podchodzą 

Ci co nie wytrzymali to w większości mafia słoiczkowa z byłego SM Żuromin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg1985    502

Mlekpol 26.5 tyś l.

Tł 4.4 .bi 3.25.

Cena 1.68 zł brutto. Z tego 2 gr  na udział. Vatowiec. 

Jak kolega wyżej nabiał 2 razy w miesiącu 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszek1000    1816

Proszę pana Prezesa zostawić w spokoju. Tyle zrobić dla tej spółdzielni, a wy tak się odwdzięczacie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulugula13    5

Dla tych którzy nie wiedzą to redaktor Wróblewski z gazety TPR to dobry kolega prezesa Cieślaka i krzywdy mu nie zrobi żadnym niepochlebnym artykułem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A może ktoś w skrócie mi powiedzieć o co chodzi z tym Kołem, za dużo płaci ,czy za mało , może przedpłaty dają 🤔 czy co ?? Bo tak szczerze to nie wnikam co się dzieje u sąsiadów  🤷‍♂️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12247
Zulugula13 napisał:

Dla tych którzy nie wiedzą to redaktor Wróblewski z gazety TPR to dobry kolega prezesa Cieślaka i krzywdy mu nie zrobi żadnym niepochlebnym artykułem. 

wystarczy że mleczarnia rozprowadza gazetę i ma już ''ochronę''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

😂😂

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12247
50 minut temu, dominik1703 napisał:

 

Dzisiaj byłem u znajomego który handluje zbiornikami i z tego co mówił to żeby dobrze się zbiornik umył to 40 min trzeba, więc chyba zdecyduję się na wannowy. Pytanie do was, czy idzie się dogadać z kierowcami żeby włączali mycie czy niekoniecznie?

 

może jeszcze zamknie bramę i wypuści psa 😁🤪

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komodo    277
1 godzinę temu, Ursus932 napisał:

A może ktoś w skrócie mi powiedzieć o co chodzi z tym Kołem, za dużo płaci ,czy za mało , może przedpłaty dają 🤔 czy co ?? Bo tak szczerze to nie wnikam co się dzieje u sąsiadów  🤷‍♂️ 

To jak nie wnikasz to nie pytaj zainteresowani wiedzą o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To po co ciągnąć te telenowele tutaj ,  jak jest publicznie na forum poruszany to chcę wiedzieć B|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg1985    502
1 godzinę temu, slawek74 napisał:

może jeszcze zamknie bramę i wypuści psa 😁🤪

Można jeszcze się dogadać żeby dopisał parę litrów 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesamowity90    608

Mi się dziś urwała krowa mniej więcej w czasie jak odbierał mleko, więc bym się nie obraził gdyby kierowca bombowca dał znać 🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Primula94    373

Z kierowcą mleczarki jest jak z prostytutką- jak dobrze zagadasz i zapłacisz , to Ci wszystko zrobi. Ale musisz pamiętać , że jak trafi się jej/jemu okazja to i tak  Cię oskubie😉😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUCH1234    93
23 godziny temu, MariuszDe napisał:

A co w końcu z tym Ostrowcem? Przejmuje Mlekovita? 

Tak od lipca ale juz mlekovita wprowadza swój  asotyment na ostrowiecka mleczarnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez Boles
      Witam,
      Temat odnośnie projektu dopłat do zbóż, który być uruchomiony.
      Dopłata ma być do pszenicy, żyta, jęczmienia, pszenżyta lub mieszanek zbożowych,
      czy owies też będzie się kwalifikował ?
    • Przez danielhaker
      W jakich cenach sprzedajecie ziemniaki w 2022 roku? Czy przy niskich cenach produkcja ziemniaków jest opłacalna? Kiedy spodziewacie się wzrostów cen w waszych regionach za ziemniaki przemysłowe i jadalne? Czy pozyskanie nowych rynków zbytu pozwoli na osiągniecie lepszych cen? Jak Wy, oraz rolnicy z okolic prognozujecie ceny w sezonie 2022? Zapraszamy do dyskusji.
      Link do tematu z sezonu 2020/2021:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj