sumek666

Ceny nowych ciągników 2021

Polecane posty

MRIUSZ    0
16 godzin temu, kuba24051 napisał:

t6.160 nie ma skrzyni 24x24 narazie

Od  KWIETNIA W SPRZEDARZY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aklik    5
Dnia 8.01.2021 o 21:37, mqrcin1991 napisał:

Czy ktoś coś słyszał o nowym MF 5s? Jakieś ceny?

309 000 netto 135km

Wyposażenie prawie full. Dyna 6

Edytowano przez Aklik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aklik    5

Oferty na ciągniki JD 6120M, JD 6155M, JD 5075E, oryginalny ładowacz JD i Steyr 4125 Profi.

 

John Deere 6120m

-Moc 120km + IPM 20km

-Pojemność 4,5l 4 cylindry

-Rewers elektrohydrauliczny

-Sprzęgło w kąpieli olejowej

-Przednie błotniki skrętne

-Przekładnia 24x24

-Oś przednia TLS amortyzowana MFWD 4x4

-Kabina John Deere TechCenter z nagrzewnicą i klimatyzacją i wentylacją

-Siedzisko operatora amortyzowane pneumatycznie

-3 pary tylnych zaworów hydrauliki zewnętrznej (SCV) podwójnego działania z szybkozłączami w wyposażeniu standardowym. Z blokadą w położeniu pływającym pompa hydrauliki 114L

-WOM 540/540E/1000

-Hydrauliczny układ kierowniczy ze wspomaganiem

-Maksymalny udźwig podnośnika tył 5700kg w punkcie zaczepienia

-elektryczne sterowanie podnośnikiem tylnym z błotnika (EHR)

-Amortyzowana kabina

-Układ pneumatyczny 2 obwody

Cena: 305 tysięcy zł NETTO

 

John Deere 6155m

Moc 155km + IPM 20km

Pojemność 6,8L 6 cylindrów

Przekładnia 20x20

Reszta tak samo jak w 6120M

Cena: 400 000 tysięcy zł NETTO

 

John Deere 5075E

Moc 75KM

Pojemność 2,9L 3 cylindry

Rewers elektrohydrauliczny 

Sprzęgło w kąpieli olejowej

Przednie błotniki skrętne 

Zbiornik Paliwa 82L

Przekładnia 24/12 PowerReverser

Oś przednia MFWD 4x4

Kabina John Deere TechCenter z nagrzewnica i wentylacją i klimatyzacją

Siedzisko operatora amortyzowane pneumatycznie 

Pionowy wydech

2 pary wyjść hydrauliki zewnętrznej (SCV) podwójnego działania z szybkozłączami w wyposażeniu standardowym. Z blokadą w położeniu pływającym

WOM 540/540E

Hydrauliczny układ kierowniczy ze wspomaganiem

Maksymalny udźwig podnośnika tył 1800kg w punkcie zawieszenia 

Elektryczne sterowaniem podnośnika na błotniku.

Cena: 137 000 tysięcy zł NETTO

 

Ładowacz czołowy John Deere model H240

Udźwig od 1200kg do 1600kg

amortyzacja

samopoziomowanie

łyżka 2m

chwytak do bel 

chwytak do obornika

Cena: 35 000 tysięcy zł NETTO

Sam ładowacz około 30 000 tysięcy NETTO

 

STYER 4125 Profi

Moc ZNAMIONOWA 125 MAKSYMALNA 135km

Skrzynia biegów 16x16 , przekładnia SEMI powershift, Maks prędkość 40km/h

Hamulce pneumatyczne przyczepy 

klimatyzacja

fotel amortyzowany pneumatycznie

4 pary wyjść hydrauliki zewnętrznej

dwusekcyjne lusterka wsteczne

sterowanie TUZ i WOM na błotniku

WOM 540/540E/1000

Przedni TUZ

Amortyzowana kabina oraz oś przednia

Cena: 305 000 tysięcy zł NETTO

 

Mam też ofertę MF'a 5S 135km ale za dużo pisania :) 

Byłem u Kuboty ale dalej nie przesłali oferty 2 ciągników :( 

Lecz mówił że M135GX IV z przedni TUZ około 260 tysięcy NETTO a M7152 z przednim tuz 312 tysięcy NETTO

 

Jeśli chodzi o jazdę to tak:

John Deerami nie jeździłem i siedziałem tylko w 6120M i 5075E i powiem tak Widoczność w obu bardzo dobra przyciski pod ręką kabina w 5075E jest 1-osobowa i wielkościowo przeciętna. Lecz w 6120m to już bajka Kabina Bardzo duża 2 osoby mogą siedzieć i nie stykać się łokciami (w deutz-fahr 5120g gs nie da się nie stykać łokciami podczas jazdy). Ogólnie z wyglądu i ergonomii  jak najbardziej polecam :) 

W MF 5s nie siedziałem no bo wiadomo jeszcze niedostępny, ale siedziałem i jechał MF 7712S czy jakiś taki najmniejszy 6-cylindrowy 150 konny.

fajna skrzynia 50km/h komfort wysoki, widoczność też niczemu sobie lecz jest jeden mankament przy wejściu zawsze uderzyłem głową o dach. Nad fotelem juz jest lepiej

ale przy wchodzeniu może to denerwować chociaż jakby ktoś wchodził do niego codziennie to pewnie się przyzwczaji i bardziej się schyli.

Przejdźmy do jazdy (siedziałem z boku) bardzo fajnie działa auto-drive czy jakoś tak (opcja automatycznej skrzyni biegów 5S też to ma) ciągnik jak na 6 cylindrów dosyć zwrotny, kabina duża większa niż w JD 6120M ale wiadomo to też większy ciągnik. Dobrą widzocznośc też napewno daje wąska maska, ergonomia i wygląd bardzo fajny.

Kubotą jeździłem M135GX IV powiem tak zwrotna jak 80 konny ciągnik około 4,5m na zrobienie koła ergonomia bardzo dobra kabina jak w JD 6120M czyli duża,

co mnie zaskoczyło to, to że wszystko jest na prawej konsoli ciągnika (obok podłokietnika) nic na dachu. może taka mała pierdoła ale schodki do ciągnika są mniej więcej o 15cm szersze niż w innych markach. Lecz minusem jest filtr DPF. Wygląd Bardzo fajny.

Steyerm 4125 profi ja kierowałem, powiem tak Rewers w STEYRZE jest bardzo płynny w deutzu czuć szarpnięcie przy zmaianie kierunku jazdy a tu wogóle nie czuć zmiany kierunku jazdy. Kierownicą mozna kręcić dosłownie jednym palcem na ogromny plus zasługuje również podłokietnik w Steyrze moim zdaniem najbardziej przeźroczysty i nalepiej wygląda. Kabina największa ze wszytskich wymienionych ciągników, nawet 150 konny massey miał miejsza kabine niż 125 konny STEYR. Siedzenie miękkie duża ilośc schowków i jezeli nie mamy pasażera mozemy zrobić z siedzenia ,,stolik". Ogólnie najbardziej komfortowy jest Steyr.

Przejdźmy do wyglądu deasing oczywiście wedle uznania mi anjbardziej spodobał się STEYR na plus Gabaryty 6 cylindrowego ciągnika a 2 plus to, to że w 125 koniach możemy mieć 6 cylindrów :) 

Podsumowując Jeżeli ma być tani ciągnik to Kubota Jeżeli stawiamy na Komfort pracy to zdecydoanie STEYR.

PS. Za jakiś czas będe miał MF 5s na testach może coś napisze.

Pozdrawiam. :) 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martin0000    104

Ta cena za Jd 6155 jest  bez tura, tuza i już ostateczna? Bo jak za tą cenę to wyposażenie raczej ubogie tak mi się wydaje. Osatnio była jakaś promocja na niego w cenie 349 tys. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol06    364

 

11 godzin temu, Aklik napisał:

 

Przejdźmy do wyglądu deasing oczywiście wedle uznania mi anjbardziej spodobał się STEYR na plus Gabaryty 6 cylindrowego ciągnika a 2 plus to, to że w 125 koniach możemy mieć 6 cylindrów :) 

 

 

W Steyr 125KM w 6 cylindrach? To wprowadzili model mniejszy niż 6145? Bo do tej pory tylko jeden model sześciocylindrowy jest w profi.

Piszesz że skrzynia 16x16 czyli wersja 4125 profi classic kosztuje 305 netto, sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aklik    5
13 godzin temu, martin0000 napisał:

Ta cena za Jd 6155 jest  bez tura, tuza i już ostateczna? Bo jak za tą cenę to wyposażenie raczej ubogie tak mi się wydaje. Osatnio była jakaś promocja na niego w cenie 349 tys. 

Bez tuza i bez tura. Właśnie mi sie wydaje że bardzo dużo naliczyli 

13 godzin temu, luka24 napisał:

Kiedy mf5 realnie do zobaczenia w Polsce? 

Około kwietnia

 

1 godzinę temu, Karol06 napisał:

 

W Steyr 125KM w 6 cylindrach? To wprowadzili model mniejszy niż 6145? Bo do tej pory tylko jeden model sześciocylindrowy jest w profi.

Piszesz że skrzynia 16x16 czyli wersja 4125 profi classic kosztuje 305 netto, sporo

Mówił mi że jest opcja 6 cylindrowa. 

Profi classic ale z podłokietnikiem tym z profi cvt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol06    364

To na pewno chodziło o model 6145 ;) 

Z podłokietnikiem, czyli po prostu Profi. Przekładnia 16x16 występuje tylko w Profi Classic, w Profi jest 24x24, a w tej wersji nie da się nie wziąć podłokietnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

STEYER MULTI 95 tuz, wom,opony trelleborg 480tyl przód 380, amortyzacja przedniej osi. Wycena z piątku, 270brutto. Valtra g105 w takim samym wyposażeniu 320 netto 😂🤦‍♂️

Edytowano przez TheRolnikSweet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aklik    5
2 godziny temu, BAŁOR14 napisał:

ma ktoś wycenę dojca 6155 ttv?

Trzeba liczyć 400 000 tysięcy zł NETTO

8 godzin temu, Karol06 napisał:

To na pewno chodziło o model 6145 ;) 

Z podłokietnikiem, czyli po prostu Profi. Przekładnia 16x16 występuje tylko w Profi Classic, w Profi jest 24x24, a w tej wersji nie da się nie wziąć podłokietnika

Chodziło o 4125 

5 godzin temu, krzysztofz14 napisał:

Kto to kupi?Ceny kosmos.

Ja :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
king12    233

Valtra t144 redline 330 netto mówi że niżej nie zejdzie została jedna na placu z tamtego roku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694
19 godzin temu, soltys48 napisał:

Może bańkę od razu?

Proponuje dwie. I jakieś panienki do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aklik    5
17 godzin temu, Pablo123456 napisał:

Ile może kosztować jd 5100M w podstawie?

Mi mówił że 220 000 tysięcy NETTO 

 

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radomol    1

Deutz 5090.4g skrzynia 5 biegowa 20+20, pneumatyka, ehr, klimatyzacja, fotel pneumatyczny, bez DPF i adblue, bez przedniego tuza 170tys netto. Wyceniał może ktoś ostatnio taki ciągnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ThePerkins    934
3 godziny temu, radomol napisał:

Deutz 5090.4g skrzynia 5 biegowa 20+20, pneumatyka, ehr, klimatyzacja, fotel pneumatyczny, bez DPF i adblue, bez przedniego tuza 170tys netto. Wyceniał może ktoś ostatnio taki ciągnik?

Cena taka będzie spory czas bo to promocyjny. Mi za 5110 g gs 175 netto , wyposażenie identyko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bumber19    2

a lepiej kupić John Deere 6175M czy MF 7715S oczywiście amortyzacja tuz wiem że JD jest droższy ale opłaca się dopłacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj