sumek666

Ceny nowych ciągników 2021

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
emattti    68

MF 5710 już nie są produkowane od 2021, chyba że z tamtego roku został jakiś na placu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin06    13

Z tego co kojarzę EUROMASZ Lipka ma chyba na placu 4-5 modeli. Cena okolo 240-260. Pewności nie mam.

Teraz produkowana jest seria 5. ...s, mocniejszy podnośnik 6 ton udźwigu, pompa w standardzie 110 L i podłokietnik jak w wersji 8s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Pablo123456 napisał:

t5 utility to jest bliźniaczy model case farmall c ?

Zgadza się i Steyr 4085 kompakt, jak chodziłem za swoim to porównywałem je wszystkie, i jedynie Steyr miał różnice w postaci multi-kontrolera w dźwigni zmiany biegów , cenowo najkorzystniej wyszedł NH 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mqrcin1991    7
emattti napisał:

MF 5710 już nie są produkowane od 2021, chyba że z tamtego roku został jakiś na placu

Są produkowane tylko z normą e6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Końcówką 2019 roku brałem T5.85 Utility 24x24 klima obciążniki fotel pneumat 3 pary hydr opony 480 i płaciłem 145 netto, więc ładnie poszły w góre  40 tys +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamol    0

Ja dostałem tydzien temuofertę na New holland t5.85 jak wyżej wyposazenie tylko szersze opony 540 i pneumatyka, rocznik 2020 za 175tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba24051    470

Arion 610, skrzynia hexashift z hexactiv 40km/h eco, 4 pary hydrauliki, miękka oś i kabina, pneumatyczny fotel, 4 prędkości wom, pompa 110L, przedni tuz, hydrauliczny łącznik, zaczep transportowy, dolny i piton, oświetlenie robocze - 330 000 netto do negocjacji. ciągnik bardzo wpadł mi w oko może jakieś opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik9    17

@kuba24051 Pamiętasz jak były wyceniane poszczególne opcje ? U mnie na początku stycznia sytuacja przedstawiała się mniej więcej tak (ceny netto): obciążniki przednie 700 kg - 2500 zł , amortyzowana oś przednia - 16 000 zł (zdecydowałem się nie dopłacać), czwarta mechaniczna para hydrauliki - 2500 zł, zaczep suwany automatyczny - 1600 zł, dodatkowy pakiet wyjść elektrycznych (w kabinie po prawej stronie - 1600 zł. Ja wyceniałem w pierwszych dniach stycznia bardzo ubogą wersję TREND: hexa 40 km/h bez automatyki zmiany biegów, 4 pary hydrauliki, WOM 540/1000, oś sztywna przednia, zaczep tylny automatyczny, dodatkowe wyjścia el.  w kabinie, fotel pneumatyczny operatora, klima manualna, oświetlenie standard, ogumienie 600/65 R38 + 480/65 R28 losowej firmy. Usłyszałem 310 000 zł netto. Spodziewał się usłyszeć sporo mniej za ciągnik w tak podstawowym wyposażeniu😕

Edytowano przez rolnik9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziomekq    3

Wejdź sobie w konfigurator claas i cenę jaka Ci tam wyjdzie musisz przemnożyć x 0,55 i masz cenę taka jeszcze do lekkiej negocjacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba24051    470
rolnik9 napisał:

@kuba24051 Pamiętasz jak były wyceniane poszczególne opcje ? U mnie na początku stycznia sytuacja przedstawiała się mniej więcej tak (ceny netto): obciążniki przednie 700 kg - 2500 zł , amortyzowana oś przednia - 16 000 zł (zdecydowałem się nie dopłacać), czwarta mechaniczna para hydrauliki - 2500 zł, zaczep suwany automatyczny - 1600 zł, dodatkowy pakiet wyjść elektrycznych (w kabinie po prawej stronie - 1600 zł. Ja wyceniałem w pierwszych dniach stycznia bardzo ubogą wersję TREND: hexa 40 km/h bez automatyki zmiany biegów, 4 pary hydrauliki, WOM 540/1000, oś sztywna przednia, zaczep tylny automatyczny, dodatkowe wyjścia el.  w kabinie, fotel pneumatyczny operatora, klima manualna, oświetlenie standard, ogumienie 600/65 R38 + 480/65 R28 losowej firmy. Usłyszałem 310 000 zł netto. Spodziewał się usłyszeć sporo mniej za ciągnik w tak podstawowym wyposażeniu😕

niestety nie wiem jak z poszczegolnymi opcjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominiik    82
rolnik9 napisał:

@kuba24051 Pamiętasz jak były wyceniane poszczególne opcje ? U mnie na początku stycznia sytuacja przedstawiała się mniej więcej tak (ceny netto): obciążniki przednie 700 kg - 2500 zł , amortyzowana oś przednia - 16 000 zł (zdecydowałem się nie dopłacać), czwarta mechaniczna para hydrauliki - 2500 zł, zaczep suwany automatyczny - 1600 zł, dodatkowy pakiet wyjść elektrycznych (w kabinie po prawej stronie - 1600 zł. Ja wyceniałem w pierwszych dniach stycznia bardzo ubogą wersję TREND: hexa 40 km/h bez automatyki zmiany biegów, 4 pary hydrauliki, WOM 540/1000, oś sztywna przednia, zaczep tylny automatyczny, dodatkowe wyjścia el.  w kabinie, fotel pneumatyczny operatora, klima manualna, oświetlenie standard, ogumienie 600/65 R38 + 480/65 R28 losowej firmy. Usłyszałem 310 000 zł netto. Spodziewał się usłyszeć sporo mniej za ciągnik w tak podstawowym wyposażeniu😕

Amortyzowana os to coś pięknego 16 tys przy takim wydatku to niewiele a komfort o niebo lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziomekq    3

300 netto lipa, dołóż 25-30 i masz ariona 610 (ciągnik który waży grubo ponad 7 ton i ma sprawdzoną skrzynie biegów) na miękkiej osi albo pume 150 mc (335 netto). Jeździłem tymi DC zarówno w t5.140 i t6.145. Niewiem czym się ludzie podniecają ale może trafiłem na jakieś nieskalibrowane skrzynie bo wg mnie zmiana połówek była wyczuwalna jak w konkurencyjnych konstrukcjach. Nic nadzwyczajnego w tych przekładniach nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj