News
ktosik25

Nowy opryskiwacz 600/15

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ktosik25    5

Witam. jaki polecacie nowy opryskiwacz 600l. belka 15m wyposażenie hydrauliczne poziomowanie belki. podnoszenie/opuszczanie ręczne. cena od 8500 do około 11000. rozważam Woprola jakieś alternatywy? lub co ewentualnie odradzacie i dlaczego 🙂? będzie współpracować z MF 255.

Mich9    557

https://www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-hardi-1000l-15m-CID757-IDDv7Z5.html https://www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-zawieszany-pilmet-1015-CID757-IDC5HC7.html https://www.olx.pl/oferta/pilmet-opryskiwacz-1000l-CID757-IDCzwTa.html https://www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-tad-len-1000l-15m-stan-bardzo-dobry-CID757-IDz0Fg1.html

Wiadomość z agroFakt.pl

ktosik25    5

Mich9 odpowiedź nie na temat. opryskiwacz NOWY 600l. do MF 255.

Mich9    557

Napewno musi być nowy? No to tad lena kupisz za 5 tyś.... Tylko czy on będzie do dobry? Jeśli możesz używane to kupowałbym jakiś 1000-1500 l ciągany zamiast cudować i bawic się w nie wiadomo co

ktosik25    5

Drogi Chłopcze.... czytaj proszę ze zrozumieniem. Muszę kupić 600l bo taki mi odpowiada że względu na powierzchnię, strukturę upraw, odległość itp, itd. mam 18ha pola w pobliżu, złożony wniosek inwestycyjny więc MUSI być nowy! zresztą to słowo jest jako klucz w nazwie wątku oraz w pierwszym poście. a na olx potrafię szukać wpisując zakres cenowy oraz pojemność. zależy mi na opiniach użytkowników nowych opryskiwaczy np Woprol, Jarmet myślę o pompie Udor 140, zawór stało ciśnieniowy

Mich9    557

Te małe opryskiwacze to wszystko i to samo, zamiast udoru wolałbym pompę jakiegoś tadlena czy skotarka. Przy skotarku wysylasz pompę i za 150 zł masz cała zregenerowana i jakoś strasznie awaryjne one nie są. Ja wziąłbym to https://www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-polowy-tad-len-600-l-15-m-tl615-CID757-IDDzxSQ.html na max wyposażeniu ze sterowaniem z kabiny i powinno chodzić. Jar meta nie znam opini ale skotarek i tad len jest ok.

Konrad_Duda    36

To może Krukowiak wersja Optimal bo Heros to chyba będzie poza zakresem cenowym.

Krasok6911    1

Bardzo gorąco polecam Biardzik, sam mam 15m 600l beczka, pracuje z zetor 6911 i jestem bardzo zadowolony, mam go już 5 lat kupiłem nowego, pracuje na 18h, stosuje dużo nawozów dolistnie więc trochę pryskam ;)

ktosik25    5

tylko w biardzkim wydaje mi się że zbiornik jest niższy i bardziej spłaszczony w porównaniu np do Woprola Jarmeta, Burego i przez to środek ciężkości bardziej do tyłu przesunięty. a ciągał go będzie mały MF 255

sąsiad ma biardzkiego 800/15 i ciąga go Zetorem 7211 to do pełna nie dolewa bo nie jest stabilny...

akmaly    359

Tolmet Klara jest jak Biardzki ale ma inny zbiornik i jest bliżej ciągnika. Swoją drogą przy lancy 15 m i hydraulice to ten mf będzie cienko pierdział. 

ktosik25    5

też mnie to zastanawia ale jest tur..... aktualnie chodzi z Jarmetem jak wleje do pełna to około 470 litrów jest

akmaly    359

Sam myślę nad takim i też taki konik ale bez tura, za to mam dorobioną skrzynkę i obciążam to jak potrzebuję. Rozsiewacz amazone 600 l bez większego problemu więc może nie będzie większych problemów z takim zestawem. 

ktosik25    5

wg mnie ważne jest by zbiornik był bardziej spłaszczony niż w Biardzkim. Ja do tej pory bez problemu radziłem sobie z rosiewaczem 600l. i pełen zasyp każdego nawozu

akmaly    359
Napisano (edytowany)

Rama Biardzkiego i Tolmetu nie jest taka sama, oczywiście obie robi Tolmet ( Biardzki to firma garażowa, a raczej montażownia ) ale mają różne zbiorniki. Jeśli zastanawiasz się nad opryskiwaczem obu tych producentów to pozostaje Ci tylko i wyłącznie odpowiedzieć na pytanie czy ten ocynk będzie bardziej żywotny od farby proszkowej, bo reszta jest identyczna lub może być identyczna. Ja bym wybrał Tolmet albo inny producent, może Tad-Len

Edytowano przez akmaly

ktosik25    5
nie myślę ani o jednym ani o drugim. moje typy na tą chwilę: 1. Woprol 2. Jarmet... bo Bury przekracza finansowo widełki.

akmaly    359

Jesli zastanawiasz się nad Woprolem to tym bardziej pomyśl o tym Tolmecie

ktosik25    5

wydaje mi się że jakość wykonania jest na plus w przypadku Woprola. widziałem na żywo jeden i drugi.

akmaly    359

Dnia 10.02.2020 o 14:14, ktosik25 napisał:

wydaje mi się że jakość wykonania jest na plus w przypadku Woprola. widziałem na żywo jeden i drugi.

Wybrałeś już ten opryskiwacz?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez andzin
      Czy ma ktoś opryskiwacz Biardzki ze Zbuczyna. Jak się spisuje. Chcę kupić taki 600l czy warto bo cenowo nie drogo chyba coś około 3tys. Czekam na opinie.
    • Przez Dawidos1
      Witam użytkownikow mam problem z wyborem opryskiwacza zawieszanego ok 1000-1200l używanego do 35-40tys zl, zależy mi na tym aby lance nie były nad ciągnikiem z powodu okapywania cieczy na ciągnik wolałbym aby lance były za ciągnikiem, również zależy mi aby było poziomowanie ponieważ mam bruzdy na polu i gdy jadę jedne ramię jest wyżej drugie niżej. 
    • Przez luki987654321
      Witam mam w swoim opryskiwaczu założone rozpylacze płaskostrumieniowe ale nie za bardzo podoba mi się ich rozpylanie. Jakie rozpylacze polecacie założyć tak aby dobrze spełniały swoje zadanie?
    • Przez PanJoker
      Koledzy potrzebuję pilnie pomocy z komputerem Bravo 300 to jest starszy typ komputera. I potrzebuję pomocy w zmianie szerokości belki, ponieważ kupiłem opryskiwacz z belką 18 metrową a skróciłem ją na 15 metrów. I teraz moje pytanie brzmi jaka jest konfiguracja przycisków żeby dostać się do zmiany tej belki. W komputerach brawo 180 i 300s jest to dość proste i jasno opisane że wchodzi się do menu zaawansowanego. A w przypadku Brawo 300 jak to zrobić??
    • Przez Dawidos1
      Są tu na forum użytkownicy opryskiwacza teyme na licencji lemkena ? Jakie są wasze oponie o tym opryskiwaczu i na ilu ha pryskają?

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj