MariuszKlim

Ceny ubezpieczenia upraw

Polecane posty

MariuszKlim    28

Cześć. Ktoś orientuje się po ile średnio wychodzi ubezpieczenie upraw od hektara po odliczeniu dotacji od rządu, na Podlasiu?

standard od przymrozków. jare.

ZELKOW    918

o dobry temat, a interesował się ktoś ubezpieczeniem od suszy

Bananek    6934

na pocztę pójdź. tam jest Pani, która Ci to wszystko ogarnie. odpowie na wszystkie pytania i w razie czego ubezpieczy.

• Like 1

Wiadomość z agroFakt.pl

MariuszKlim    28
Napisano (edytowany)

od suszy chyba jest ale z tego co słyszałem od ubezpieczycielki że mało opłacalny, jest bardzo drogo ( no chyba że z każdym sezonem będzie susza :( ) dlatego mnie interesuje jak najtańszy aby był na papierze ponad 50% ew może tylko od przymrozków

Edytowano przez MariuszKlim

malorolny121    83

to ubezpiecz od tego co u ciebie na pewno nie wystąpi i będziesz miał tanio. np lawina błotna na nizinach.

Audi213    69

Ile za takie ubezpieczenie na rzepak i pszenicę. Głównie chodzi mi o grad i ulewny deszcz, ale jakieś dodatki też mogą być.

Gas74    2
Dnia 6.02.2020 o 19:56, Audi213 napisał:

Ile za takie ubezpieczenie na rzepak i pszenicę. Głównie chodzi mi o grad i ulewny deszcz, ale jakieś dodatki też mogą być.

Podaj kod pocztowy to Ci policzę.

MariuszKlim    28

na poczcie ubezpieczałem mieszankę 3,50ha. najtańsza opcja grad IV klasa 35zł, trochę taniej miałbym w innej ubezpieczalni poniżej 30zł za całość.

Gas74    2
4 godziny temu, MariuszKlim napisał:

na poczcie ubezpieczałem mieszankę 3,50ha. najtańsza opcja grad IV klasa 35zł, trochę taniej miałbym w innej ubezpieczalni poniżej 30zł za całość.

Dla Podlasia składka za 1ha mieszanki (SU 3.250 zł/ha) to 7,96 zł/ha - jednak minimalna składka na polisie nie może wyjść mniej niż 35 zł. Stąd czy ubezpieczysz 1 ha czy 4.39 ha to zapłacisz 35 zł za całość. Przy powierzchni 4.40 ha za całość do zapłaty już 35,04 zł

• Like 1

Gas74    2
1 godzinę temu, marek1977 napisał:

Kasa już się skończyła ,czy jeszcze są limity na ubezpieczenia.

Cały czas robimy. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to zapraszam do kontaktu.

Gas74    2

Dzisiaj ruszyła na Poczcie jesienna akcja sprzedaży ubezpieczenia upraw /Agro Ubezpieczenia/.

Zapraszam do kontaktu i realizacji

Grzegorz  tel. 725 231 833

Edytowano przez Gas74

Gas74    2

Jeżeli ktoś jeszcze nie zdążył ubezpieczyć upraw - zapraszam do kontaktu/realizacji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez sumek666
      Witam,
      Jak u Was kształtują się ceny za różne usługi? Ile płacicie za zbiór zbóż i rzepaku? Ile kosztuje prasowanie słomy? 
      A może sami jesteście uslugodawcami? 
      Proszę piszcie tutaj ceny za poszczególne usługi oraz o pomoc przy wycenie usług oraz region z którego jesteście 
      Pozdrawiam 
      Sumek
      Temat jest kontynuacją 

• Przez pynia93
      Co zrobić z foliami (odpady po kiszonkach, balotach, worki po paszy, siatki po słomie) w Kujawsko-Pomorskim? Mam kilkanaście ton tego surowca i nie mam pojęcia w jaki sposób się go pozbyć. Wszystkie folie trzymamy pod chmurką związku z czym są brudne i wymieszane. Jest jakieś miejsce w rejonie województwa kujawsko-pomorskiego, które zbiera folię odpadową rolniczą, również brudną?

• Przez Think3r
      Witajcie!

Nie wiem czy to odpowiedni dział, ale w razie potrzeby proszę o przeniesienie.

Mam jechać jutro na 8 rano do rolnika, który ma 40 ha (Claasa i McCormicka, któryś z nich jest z turem).

Na jaką stawkę mam się z nim umówić, bo nie wiem ile płacicie kierowcom. Mam do niego ponad 40 km, a więc czy jest sens do niego jechać?

Posiadam prawo jazdy na ciągnik. Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi i pozdrawiam.
    • Przez SamaPrawda
      Witam, jakie są ceny wożenia kukurydzy na kiszonke? ile mogę wołać za zestaw ciągnik+przyczepa d47 nadstawki 70 cm?
    • Przez Forumowicz
      Cześć wpadłem na taki pomysł aby prasowac dla ludzi i np. Dawać im pieniądze za belkę i wymieniać za gnój który będę dawał na swoje pole.bo jak kosze to ludzie sie pytanie czy nie znam kogoś kto zabrał by ta słomę i bym im płacił od belki tylko jest pytanie ile im płacić za belkę 120 ?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj