yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

pawel885    2281
48 minut temu, Belaruss820 napisał:

https://www.olx.pl/oferta/mtz-pronar-82tsa-CID757-IDHQddM.html

Jaki John deere. Ciekawe ile warty ten agregat?jak z 10tys to ciągnik z turem to jeszcze ujdzie no i remont zrobiony. Tylko dalej jest to ruski lejuch. Ale tutaj widać efekty pracy tego agregatu a nie jak ostatnio ulepione 150 koni nie dało rady(może głębiej było i dlatego)

Ten gruber za wiele to nie jest wart , jak to wygląda, chcesz to mam fortschritta z wałem oryginalnym 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1570
27 minut temu, pawel885 napisał:

Ten gruber za wiele to nie jest wart , jak to wygląda, chcesz to mam fortschritta z wałem oryginalnym 

Mozliwe bo stary to już jest. Nie dzięki,mam ścierniskowy z agromasza i wystarczy,talerzowy by się przydał ale w okolicy jest od kogo pożyczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12283

jedno ośka z papietem https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-wywrotka-jednoosiowa-3-5t-warfama-CID757-IDHHeMD.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turion23    28

Panowie mozecie polecic jakąś dobrą lutownice bo stara się zepsuła.Najlepiej jakiś link z allegro to bym odrazu zamówił.

 

https://www.olx.pl/oferta/sprezyna-do-prasy-deutz-fahr-gp-2-30-nowa-CID757-IDGMZvi.html

W tamtym roku po 33 zł placilem za taką sprężynę a teraz kogoś całkiem powaliło z ceną.

Edytowano przez turion23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12283

chyba jd wcześniej malował https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-wywrotka-6-ton-jednoosiowa-CID757-IDHLud4.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal26    12
28 minut temu, turion23 napisał:

Panowie mozecie polecic jakąś dobrą lutownice bo stara się zepsuła.Najlepiej jakiś link z allegro to bym odrazu zamówił.

 

https://www.olx.pl/oferta/sprezyna-do-prasy-deutz-fahr-gp-2-30-nowa-CID757-IDGMZvi.html

W tamtym roku po 33 zł placilem za taką sprężynę a teraz kogoś całkiem powaliło z ceną.

https://allegro.pl/oferta/lutownica-transformatorowa-zdz-lt-100i-moc-100w-9076333538  Ja mam taką tylko niebieską od kilku lat i bardzo dobrze się sprawuje. Nie kupuj tych toji itp bo tym się lutować nie da.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jano7711    65

Poleciłby ktoś jakiś zakład gdzie dobrze robią pompy wtryskowe? Mam w 7711 do ogarnięcia. Najlepiej lubelskie, Puławy +/- 100km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marecki2922    522

Panowie może ktoś chętny na brony lekkie siódemki po dwa zł za kilogram i rozsiewacz KOS z koszem na 500 kg za tysiaka 


Kupię rozsiewacz do wapna o ładowności 5 ton i więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231
4 minuty temu, Jano7711 napisał:

Poleciłby ktoś jakiś zakład gdzie dobrze robią pompy wtryskowe? Mam w 7711 do ogarnięcia. Najlepiej lubelskie, Puławy +/- 100km

W Skrobowie dobrze robotę robi. Mi ostatnio zregenerował. Luks zrobione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12283
Jano7711 napisał:

Poleciłby ktoś jakiś zakład gdzie dobrze robią pompy wtryskowe? Mam w 7711 do ogarnięcia. Najlepiej lubelskie, Puławy +/- 100km

Skrobów koło lubartowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    321

Jakby ktoś był chętny to mam do sprzedania parę klamotow. Opryskiwacz pilmet termit 2, plug podorywka 5, zagonowy UG 3 z dospawana 4, stara kopaczka i chyba wsio. Robię porządki w garażach bo może nowy sprzęt lada dzień się pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jano7711    65

Do Skrobowa jeździłem kiedyś po części do Fortschritta :) Dziękuję za podpowiedź, spróbuję tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    8023
danielursus3p napisał:

4 minuty temu, Jano7711 napisał:

Poleciłby ktoś jakiś zakład gdzie dobrze robią pompy wtryskowe? Mam w 7711 do ogarnięcia. Najlepiej lubelskie, Puławy +/- 100km

W Skrobowie dobrze robotę robi. Mi ostatnio zregenerował. Luks zrobione

Włoch ? czy jakiś inny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF675ursus    1464
28 minut temu, migacz napisał:

Jakby ktoś był chętny to mam do sprzedania parę klamotow. Opryskiwacz pilmet termit 2, plug podorywka 5, zagonowy UG 3 z dospawana 4, stara kopaczka i chyba wsio. Robię porządki w garażach bo może nowy sprzęt lada dzień się pojawi.

Gdzie to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, mirro napisał:

Skrobów, albo u @racyl w Niedrzwicy.

 ul Kraśnicka 28A, 24-220 Niedrzwica Duża

 

tak to prawda w niedrzwicy dobrze robią szlify, osiowania, wtryski, pompy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    321
20 minut temu, MF675ursus napisał:

Gdzie to?

Wielkopolskie, okolice Pleszewa, Jarocina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    26126

Ja z mechaniki noga. Ale jak wyskakuje to pewnie trza rozbierać. W c330 jak wyskakiwała to się okazało że końcówka wałka była okrągła i trzeba było rozpoławiać. 

Ogólnie to chyba najlepsza wersja tych ciągników. Jako że nie wiadomo co w skrzyni trzeba robić to cena nie zachęca  według mnie.

Możecie do Bigosa zadzwonić może naprowadzi was co jest przyczyną wyskakiwania. Może jakaś pierdoła. Przecież trochę remontują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez sintia
      Získání dokumentů EU, pasů, občanského průkazu, řidičského průkazu a lodního průkazu je s naší pomocí snadné. Nabízíme rychlou a efektivní službu, díky které získáte dokumenty, které potřebujete, během okamžiku. Kontaktujte nás https://continentaldocs.com/cs/
      Telegram: @ChooseAn
        E-mail: minskoert@gmail.com
       
    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj