DzikiSimental25

Ceny bydła 2020

Polecane posty

nikolas29    450

To cena fajna..ktoś nie źle zarabia koronavirusa podobno wcale nie ma 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pitraszek    494

Ma byc dolata do przechowywania ponad tysiac euro do tony miesa. Moze cos sie w koncu ruszy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACoCieTo    99

Dzisiaj sprzedane 900 i 837 waga odbiorcy cena 6.5 (kierowca przy każdym ważeniu chodził do kabiny samochodu ciekawe po co może wiecie ?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wiemy :)Ale cena i tak dał nie wysoką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazik6    114
5 minut temu, ACoCieTo napisał:

Dzisiaj sprzedane 900 i 837 waga odbiorcy cena 6.5 (kierowca przy każdym ważeniu chodził do kabiny samochodu ciekawe po co może wiecie ?

to już wiem kto odbierał bydło

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACoCieTo    99

Jak wiesz to podziel się z innymi


Kto odbierał ,młody człowiek myśli że takim czymś się dorobi ,owszem dorobi na moich bykach ale na czym innym dwa razy tyle straci już trochę na tym świecie żyję to wiem jak jest ,znam takich cwaniaczków jak my nie zarabiamy to im też się skończy .


Mam znajomego w agencji to wagę sobie sprawdzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazik6    114

oni tez tak w aucie siedza niby fakturkę wypisuje a swoje robi a jak mówisz ze w domu wypiszemy fakturę to zapiera się recami i nogami ze on w miedzy czasie w aucie wypisze będzie szybciej

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdamRo    1503
21 minut temu, ACoCieTo napisał:

Dzisiaj sprzedane 900 i 837 waga odbiorcy cena 6.5 (kierowca przy każdym ważeniu chodził do kabiny samochodu ciekawe po co może wiecie ?

Wagi sobie zapisywał żeby nie zapomnieć.

 

35 minut temu, nikolas29 napisał:

To cena fajna..ktoś nie źle zarabia koronavirusa podobno wcale nie ma 

Ubojnie.

 

25 minut temu, Pitraszek napisał:

Ma byc dolata do przechowywania ponad tysiac euro do tony miesa. Moze cos sie w koncu ruszy 

Znowu zarobią ubojnie.

Powinna być dopłata do sztuki dla rolników bo oni tracą najwięcej.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pitraszek    494

Zgadzam sie, ale pewnie by jeszcze bardziej obnizyli ceny. Ubojnie nie traca jak sie nie oplaci to obnizaja ceny. Chyba ze odbiorca ich na kase przekreci bywa i tak. Trzeba sp***dalac z tego biznesu. Zostaje z 5 sztuk zeby resztki paszy co sie nie sprzeda zjadly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACoCieTo    99

Masz rację powinły być dopłaty i ogólny pożądek żyjemy w państwie prawa a wszyscy oszukują począwszy od handlarzy cielakami ,po skupujących a o ubojniach nie wspomnę .Taką cena to szok świnie sprzedałem ponad 6 za żywą wyszło bydło kończę przynajmniej będzie żal bydła .

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol19920    69
4 minuty temu, ACoCieTo napisał:

Masz rację powinły być dopłaty i ogólny pożądek żyjemy w państwie prawa a wszyscy oszukują począwszy od handlarzy cielakami ,po skupujących a o ubojniach nie wspomnę .Taką cena to szok świnie sprzedałem ponad 6 za żywą wyszło bydło kończę przynajmniej będzie żal bydła .

Chyba w państwie bezprawia albo państwie POPIS

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACoCieTo    99

wiecie co jeszcze pierd... hfiska cielaki mi polecał jak się dowiedział że koniec interesu pewnie czuję że dupcia będzie boleć jak z wysoka pizgnie znajomy który jemu sprzedawał nie ma ,kolejny kończy


karol19920 napisał:

4 minuty temu, ACoCieTo napisał:

Masz rację powinły być dopłaty i ogólny pożądek żyjemy w państwie prawa a wszyscy oszukują począwszy od handlarzy cielakami ,po skupujących a o ubojniach nie wspomnę .Taką cena to szok świnie sprzedałem ponad 6 za żywą wyszło bydło kończę przynajmniej będzie żal bydła .

Chyba w państwie bezprawia albo państwie POPIS

co popis . wyżej miało być nie będzie żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kupiłem już słupy na wiate naogladalem się jak się tanio bydło trzyma i jak pogoda się poprawi (będą trawy)ruszam  z robota ulepie wiatę na bydło opasowe tak do 30sztuk 3kojce po 10 a jak się pogoda nie poprawi to będzie jakas wiatka na maszyny ... Trzeba iść w ilość produkcji jedyny sposób na zysk przy małej hodowli h*j zostaje . Dziś był pośrednik przejazdem oferował 6bruro za hf waga minimalna 600na brudno. Czyli jest słabo.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kw22    20
13 minut temu, ACoCieTo napisał:

Kilogram jabłek jest droższy niż kilo byka .

kierowca od czeslawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pit17    185
30 minut temu, ACoCieTo napisał:

Kilogram jabłek jest droższy niż kilo byka .

W sklepie to i wołowina droga 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

24 szt w tym kilka r 6.45 netto. rafalex. tak nisko jeszcze nie sprzedawałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berthold    983
9 godzin temu, Pitraszek napisał:

Ma byc dolata do przechowywania ponad tysiac euro do tony miesa. Moze cos sie w koncu ruszy 

Oczywiście że się ruszy ale nie dla nas... Zarobią ubojnie tanio kupując towar którego przechowanie  będzie dotowane... A po upływie okresu płatnego za przechowalnictwo cały towar wysypie się na rynek zawalając go i dołując cenę w niespotykany sposób... Niestety ale kiepsko to widzę... 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACoCieTo    99

Jeżeli chodzi o jabłka to gościu mówił cenę przy zakupie całej skrzynio-palety .A jeżeli chodzi o przechowanie to z jakieś 10 lat temu w taki sposób dobili małych producentów mleka ,na pewno nie jest to dobre rozwiązanie dla chodowców .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juri13    12

Witam wszystkich , jestem nowy .

Prowadzę wolontariat w postaci hodowli bydła opasowego na Warmii .

Ostatni kontrakt z pośrednikiem tydzień temu 6,40 brutto za siwe MM , waga 700+ nie sprzedane .

Dziewczyny LM 600+ 7,50 brutto też zostały 

  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj