ZETOREXX85

Opony przednie do C-330

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
SamaPrawda    412

Oczywiście ale nie stawia aż takiego oporu, wiem co masz na myśli i o co ci chodzi, wiem też ze nie ma o co tu się spierać, bo jeden kupi takie bo tanie drugi weźmie odpad od samochodu i tez mu starczy a trzeci kupi normalne rolnicze opony

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1151

dla mnie na plus radialna konstrukcja i to że można złożyć bez dętki, bo to nalewka na samochodowej, chyba nawet 16c
reszta wyjdzie podczas użytkowania, ale nie widziałem żeby ktoś się chwalił uszkodzeniami takiej a już ze 2 lata w sprzedaży


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZETOREXX85    333

Nie mogę wziąć szerszych opon, ponieważ ciągnik pracuje też przy rozsadzie tytoniu i tam rozmiar opon ma kluczowe znaczenie. Szersza opona wiąże się też z wymianą felg i mamy dodatkowy koszt ;) Czyli z tych 6.00-16 brać pod uwagę BKT i Kabaty, a omijać Mitasy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1151

pod 7.50 nie musisz zmieniać obręczy

na tyle i tak masz szersze opony, więc argument słaby :P

  • Like 1

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plati    104
36 minut temu, ZETOREXX85 napisał:

Nie mogę wziąć szerszych opon, ponieważ ciągnik pracuje też przy rozsadzie tytoniu i tam rozmiar opon ma kluczowe znaczenie. Szersza opona wiąże się też z wymianą felg i mamy dodatkowy koszt ;) Czyli z tych 6.00-16 brać pod uwagę BKT i Kabaty, a omijać Mitasy? 

Mówiłem coś wręcz przeciwnego. 

Brać mitasy i kabaty, a omijać bkt. 

 

Ale inni mieli inne zdanie na temat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi96    1848
Dnia 16.12.2019 o 01:31, SamaPrawda napisał:

Zawsze można zamiast typowo samochodowych dobrać coś od terenówki, oni raczej opon do zera nie wyjeżdżą a na takich simexach trochę tego bieżnika jest

Ty i twoje pomysły człowieku takie ostre dziadowanie,kupuje sie typową rolniczą oponę a nie jakieś wymysły z terenówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SamaPrawda    412

Czemu ostre dziadowanie? jak wiele osób takie zakłada bo jest taniej u nas w okolicy można kupić dwie za około 50 zł i funkcje pełnią taką jak rolnicze, dodatkowo są dużo szersze, ja takiego czegoś nie mam na ciągniku ale widzę ze u niektórych to się sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1151

sprawdza się bo nie jeździ na samej obręczy czy oponie z której wystaje dętka czy druty


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek3773    230

no przecież z tyłu na łyse można łańcuchy założyć i będzie na zimę do lasu i latem w pole 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZETOREXX85    333

Dobra podsumowując: opona 7.50-16 wejdzie mi na fabryczną felgę. Omijać indyjskie kabaty i BKT. Interesują mnie 8 PR. Mitasa mam w dwukółce od 2014 i śmigają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1151

dlaczego omijać kabaty, nie jeden już zakładał te opony na przód i złego słowa nie widziałem od nich, sam mam dwa sezony i odpukać nic im nie jest


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Kabat jest polski a nie indyjski.

Edytowano przez sumek666
J

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubamako66    552

mam kabata 16 w t25 już 2 lata zrobiłem ok 350 mth i jak nowe nie widać po nich zniszczeń jak narazie więc polecam 💪👌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel156    31

Będę zamawiał opony kabat 7,50 -16 8PR   na przód do c-360  z turem. Który rodzaj bieżnika polecacie ?

Jedna rzeźba to bardziej taka kostka, drugi rodzaj trochę "pełniejszy" coś bardziej na wzór tych opon co były w z zetorach 7211.

 

 

OG09-013_opona-diagonalna-7-50-16-8pr-tt-bieznik-srf-02-supra-rib-750-16-8-kabat.png

OG09-045_opona-diagonalna-7-50-16-6pr-tt-supra-rib-bieznik-srf-05-750-16-6-kabat.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel156    31
W sklepach rolniczych opony kabat z tym pierwszym wzorem bieżnika są częściej na wystawie. Tego drugiego bieżnika nie widziałem na żywo. Ale na zdjeciach wygląda ciekawie. Na alledrogo są tez jakieś inne opony, chyba import , takie gładkie z 2 rowkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1151

cultor też robi podobne do tych 2
jak bardziej w teren to kostka, jak do transportu to pasek, takie moje zdanie

od 2 lat na przodzie srf 02 i ładnie się wcinają, wada to że ciężko ukręcić na postoju


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel156    31

Ale widzę że felgi tez nowe masz. Ja chciałem założyć na 7.50 na standardowa felgi od C360. Mam chęć kupić te kabat wzór srf 05 . W Ursusie 3512 od nowosci mam z przodu opony wzór gładkie paski 6.00-16 i tez dobrze się sprawują. Po asfalcie gładko się toczą a i po polu trzymają kierunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1151

obręcze też zmieniałem bo wcześniej była 18
na oryginalne bez problemu zmieścisz, wystarczy że wyprostujesz górne mocowanie błotnika, jak to było właśnie w 18


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez DWD96
      Witam
      Tak jak w temacie, chciałbym założyć szerokie opony tj. 10,0/75-15,3 ale mam miękki przód i nie wiem czy felga z opona sie zmieszczą. 
      W "sztywnym" przodzie z tego co wiem trzeba lekko przycinać zwrotnice a jak to jest na miękkim? Jeśli ktoś ma u Siebie to prosił bym o zdjęcia.
      Tutaj założona felga 18 z opona 6,00 "szczelina" nie jest za specjalnie szeroka.
       
       

    • Przez rafal2132
      Witam , mam pytanie ,czy ktoś przerabiał w swoim ursusie c360 3p albo c 360 sztywną przednią płaskią oś na resorowaną?
      Czy pasuje od jakiegoś np Zetora miękki przód?
      Chciałbym przerobić swoją sztywną oś na miękką bo i tak przód ma już luzy. A i lepszy komfort jazdy by był.
       
    • Przez Victor193
      Witam mam problem z przednim mostem. 
      Gdy ciągnik zaczyna ryc kołami w miejscu to przdnie prawe koło czasami przestaje ciągnąć i ogólnie przy pracy praktycznie non stop „jęczy i wyje” a jak po betonie na pierwszym biegu z włączonym napędem delikatnie szarpie traktorem i jakby przednie koła wolniej się kręciły ( szybciej na włączonym napędzie po twardej nawierzchni nie jeździłem) prosiłbym o odpowiedź i z góry dzięki.
    • Przez xKonrad
      Witam, kupię obciążniki osi przedniej do ursusa c360-3p nowego typu 6 szt.

    • Przez Gromi
      Witam
      Czy ktoś z Państwa spotkał sie z takim sworzniem osi okrągłej do Ursusa 4011? 
      Muszę dokonać wymiany, a nie moge nigdzie znaleźć takiej osi z otworem na hak. 


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj