Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich od wczoraj posiadam pług obrotowy ROLEX stał on trzy lata nieużywany chociaż używany wcześniej był tylko co przy ustawianiu i sąsiad go odstawił i ja się zdecydowałem że wezmę go i przetestuje i wcale nie jest żle tylko problem w tym że zaorałem nim 5ha a odkładnie nadal się oklejają czy ktoś wie co może być tego przyczyną?

Opublikowano

To fajnie, niektórzy  3 lata by ten areał orali. Czyli non stop na rdzy. I paliwo razy 1,5😁

Opublikowano

Też rozpocząłem orki. Wystarczy że przy ruszeniu za głęboku zapuszczę pierwszy korpus i zaklei go na amen  

Wydaje mi się że to sprawa uwilgotnienia gleby

Opublikowano
9 minut temu, Agrest napisał:

Też rozpocząłem orki. Wystarczy że przy ruszeniu za głęboku zapuszczę pierwszy korpus i zaklei go na amen  

Wydaje mi się że to sprawa uwilgotnienia gleby

Tak jest,zauważyłem to u siebie 

Na mocno suchej ziemi nie wyciera podobnie na torfie gdzie się zakleja

Opublikowano

myślałem, że w moim ibisie odkładnie same tak się ładnie czyszczą. Ale niestety teraz dochodzę do wniosku, że chyba dzięki cudownemu piasku, który przewalam każdej jesieni :(

Opublikowano (edytowane)

ciekawe teorie macie krótka piłka odkładnice robione ze złomu mam stary unia grudziądz odkładnice około 30 lat mało co sie lepiło gdzieś po końcach zamieniłem a półśróbowe dno i metr mułu aż zakupiłem lemkena trójka w obrocie świecą sie jak psu j.....a nieważne sucho mokro itp itd a wracając do autora tematu odpuść sobie ten plug też szukałem nowego w przestępnej cenie tam jest tylko ładna farba nic pozatym żadnego większego rżyska rzepaku nie skryjesz

 

Edytowane przez jarecki7745
Opublikowano
Dnia 10.09.2019 o 20:44, jarecki7745 napisał:

ciekawe teorie macie krótka piłka odkładnice robione ze złomu mam stary unia grudziądz odkładnice około 30 lat mało co sie lepiło gdzieś po końcach zamieniłem a półśróbowe dno i metr mułu aż zakupiłem lemkena trójka w obrocie świecą sie jak psu j.....a nieważne sucho mokro itp itd a wracając do autora tematu odpuść sobie ten plug też szukałem nowego w przestępnej cenie tam jest tylko ładna farba nic pozatym żadnego większego rżyska rzepaku nie skryjesz

 

Wziąłem go na próbe od sąsiada bo kupił go 3 lata temu i po krótkim czasie go odstawił bo jego 6 cylindrów nie dawało sobie z nim rady  a jak zachaczyłem do swojego ursusa 11054 to okazało się że jest żle ustawiony i teraz nawet ładnie idzie ale wiem że zachodnie są bez porónanaia

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v