pawel4106

Podnośnik ehr szybkość opadania

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Bartek933    3892

Na panelu jest lub gdzieś w pobliżu, wstaw foto lub napisz chociaż co to za ciągnik

Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Wiadomość z agroFakt.pl

pawel4106    11

Fendt 311lsa, ja wiem gdzie jest pokrętło tylko gdzie szukać dlawika który blokuje ten przepływ oleju? Bo jak dam pokrętło na żółwia żeby powoli opuszczał to wcale blokuje i nie opuszcza. Widocznie coś gdzieś blokuje i chce to rozebrać i ogarnąć temat bo potrzebuje wolnego opadania ramion podnośnika.

pawel4106    11

Tylko, że u mnie albo opuszcza szybko albo wcale. W 309 jak dam na żółwia to delikatnie mi opuści więc nie mów że w każdym tak jest

Bartek933    3892

No to jak wiesz że coś jest nie tak to szukaj mechanika. Powodzenia

No to jak wiesz że coś jest nie tak to szukaj mechanika. Powodzenia

Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Dastan    4

To pokrętło to jakiś potencjometr czy steruje mechanicznie czymś? Co prawda nie znam budowy EHR w tych modelach, ale generalnie odbywa sie to za pomocą zaworów elektrohydraulicznych (np. PWM) czyli za szybkość opadania odpowiada elektronika.

Dnia 3.09.2019 o 11:19, Dastan napisał:

czy steruje mechanicznie czymś? Co prawda nie znam budowy EHR w tych modelach, ale generalnie odbywa sie to za pomocą zaworów elektrohydraulicznych (np. PWM) czyli za szybkość opadania odpowiada elektronika.

Tak odpowiada za to elektrozawór, szerokością impulsów reguluje się siłę z jaką elektrozawór otwiera się. 

Jeden z elektrozaworów jest od podnoszenia, a drugi od opuszczania, z lewej podnoszenie z prawej opuszczanie. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Filipkowski15
      Witam forumowiczów. Mam roblem z Fendtem 308 LS, otóż ciągnik użytkuje od ponad roku i od samego początku był problem, że podnośnik wolno podnośił, hydraulika jest dobra bo na wolnych obrotach kipruje przyczepe aż przewody się prostują i słychać że naprawde jest ciśnienie na przewodzie. Ostatnio wymieniłem olej hydrauliki i wymieniłem filtr ten co jest na powrocie w zbiorniku ale za dużo nic nie dało. Jakiś  czas temu zauważyłem dziwną rzecz, otóż jak kręce wspomaganiem to podnośnik przestaje prawie wogóle podnosić, dziwne bo to są dwie oddzielne pompy i zasysają olej z dwóch odzielnych rurek. Być może w środku zbiornika jest jakiś filtr ???Czy może pompa się kończą??? Czekam na jakieś podpowiedzi😃
    • Przez Jarekb20
      Witam. dzisiaj zauważyłem że w moim Fendzie nie działa WOM.
      Wczoraj siałem pszenice do późnego wieczora i wszystko chodziło bez problemu. Gdy dzisiaj chciałem włączyć WOM nie chciał sie on załączyć. W ogóle to przy zapalaniu ciągnika nie chcą sie kontrolki 2 zielone zaświecić od wałka (jedna od przedniego druga od tylnego wałka) zawsze sie zaświecąły i gasły podczas włączania ciągnika. Jaka może być przyczyna że nagle przestało działać. Dodam ze bezpieczniki sprawdzałem i są ok.
      Prosze o pomoc.
    • Przez _Marcin_
      Witam,
      Jak zdążyłem się zorientować nikt nie ma tej instrukcji. Wychodzę z propozycją aby się zrzucić i zakupić ją. Koszt na Allegro to 150 zł.
      Czekam na wasze opinie na ten temat.

P.S.
      Jak coś to mam instrukcje obsługi po polsku w pdf do:
      1. Fendt Farmer 307Ci, 308Ci, 309Ci
      2. Fendt Vario 309, 310, 311, 312
    • Przez Bartezoo
      Witam przy ruszaniu z drugiego biegu puszczając sprzęgło wyskakuje bieg, ale jak przytrzymam dźwignię zmiany biegów i ruszę to jest ok i nie wyskakuję już. Proszę o odpowiedzi i z góry dziękuję .
    • Przez Cruel
      Witam. Mam troszke nietypowe pytanie. Mianowicie chciałbym wiedzieć czy ktoś z was wymieniał bądź wie czy dałoby się wymienić kabinę w fendt farmer 310 lsa. Interesuje mnie konkretnie kabina z nowszych modeli (roczniki 1993-2000). Z góry dziękuje za wszelkie odpowiedzi.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj