News
Buniek

Pilmet 1600l czy 2000l do c360

Polecane posty

Buniek    0
Napisano (edytowany)

Witam posiadam ok 50ha w kolejnych latach może dojdzie kilka :D

Ojciec napiera aby kupić  wersje 2000l ale boje sie ze c360 sobie nie poradzi;(

działki raczej na terenach równych ziemia 3a do kl 4

Największa działka 8.15ha

pochodzę z Opolskiego

Edytowano przez Buniek

Mich9    383

A jak z wyjściami ile wyjść ma na belce rex i półautomatycznym zaczepie?

Wiadomość z agroFakt.pl

xXPioter99Xx    16

Bierz 2000 nie ma się co zastanawiać , jeśli piszesz że tereny równe to będzie szedł jak dzik 😂😂

chuck00    43

Da radę,  kolega C360 ciagał Pilmeta 3000l i nie narzekał ☺

Pieniądz podzielił nas, a i tak wszystko zabierze czas...

grzybu1    6

Bierz większy tym bardziej, że hektarów może dojdzie i teren równy. Nie będziesz się potem dusił z małym opryskiwaczem.

Buniek    0
4 godziny temu, Mich9 napisał:

A jak z wyjściami ile wyjść ma na belce rex i półautomatycznym zaczepie?

nie orientuje się co to jest połautomatyczny zaczep 

w ofercie mamy Dyszel sztywny na górny zaczep 

2019-06-12 13.13.34.jpg

Mich9    383

Zaczep skrętny kopiuje ci ślady za ciągnikiem za pomoca silowników

aprochota    157

Ja ciagam hardi 2400l ursusem 3p i jest w sam raz biez 2000 l i belka 21. A nie pożałujesz.

margoo78    159

Bez kompa bez sensu, bo jednak to tylko c360 więc pod góre pójdzie trochę wolniej jak z góry i masz różnice w wydatkowaniu cieczy a z kompem nic cię nie obchodzi, ustawiasz dawkę na ha i naprzód. Na takie hektary to już warto dołożyć.

ptaszyna    149

Popieram. Kupować obecnie duży opryskiwacz bez kompa to bezsens. Wystarczy Bravo 180. Uwierz na słowo tym którzy mają i używają. Później będziesz żałował.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Arek
      Chcę zakupić dysze do rozlewania RSM. Jakie polecanie i dlaczego? Wachlarzowe Lechler FD czy może 5 lub 7 otworowe polskie czy jeszcze jakieś inne ?
    • Przez Arek84
      Jak w temacie. kupiłem opryskiwacz, full opcja  i na złość dziś mnie skusiło zobaczyć jak działa. podpiąłem do ciągnika, belka mi się rozłożyła i nie chce się złożyć.... jAK PODPIĄĆ HYDRAULIKĘ bo kombinuje już pół dnia i nic. podaje cisnienie na węża jednego a drugiego w powrót i odwrotnie ni chu chu, jak to złożyć??? Komputer bravo300s pełna hydraulika elektrozawory pykają bo słychać a belka się nie składa...
    • Przez Vril
      Witam

Chciałbym Was poinformować że już zaczeli wypłacać dopłaty -ja wczoraj dostałem
      Kasa na koncie więc postanowiłem ją zainwestować w opryskiwacz i tu prośba do Was o poradę który wybrać .
      Założenie jest takie że opryskiwacz ma mieć zbiornik 1500-1600 l i belke 15m pracować na powierzchni 60 ha x średnio 4opryski na ha daje nam
      240 ha rocznie.

Znalazłem takie oferty:

Krukowiak -Apollo wesja standart ok. 33000 brutto

Pilmet wersja -1600 + pełna hydrałlika i elektryka zaworów ok.54000 brutto

Bury Pelikan FUll wypas (pełna hydrałlika i elektryka zaworów ) ok.44000 brutto

Dodam że jestem na vacie więc sobie go odlicze.

Proszę Was o porade bo mam mętlik w głowie i nie chcę kupić bubla

nikt nic nie poradzi ?
    • Przez Raczo
      Która z firm jest waszym zdaniem lepsza? Krukowiak czy Pilmet ? Chodzi konkretnie o zakup opryskiwacza polowego ciągnionego o pojemności około 1500-1600l z belką 15m. Spotkałem wiele różnych opinii i nie wiem co wybrać :lol: . Czy Pilmet pogorszył sie na prawdę po tym jego wykupieniu przez Unię ? A jeżeli już to czy aż tak bardzo, że lepszy okazałby się Krukowiak? Liczę na wasza pomoc. Pozdro
    • Przez yacenty
      Witam,
      jest taki oto problem.

Brat kupił nowy opryskiwacz. Przy zakupie jeśli chodzi o dokumenty dostał tylko fakturę i 2 instrukcje.
      Nie ma dokumentu - certyfikatu atestacji. Na opryskiwaczu nie ma żadnej naklejki z atestem.
      Sprzedawca stwierdził ze teraz nie potrzeba atestacji - wystarcza faktura, a po 3 latach trzeba atestować.

Dziś u wujka był facet, który robił mu atestacje. Pytaliśmy go i twierdzi ze każdy opryskiwacz musi mieć atest i naklejkę. Za przeproszeniem guzik go obchodzi faktura.

Jak to jest? Gdzie jest prawda?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.