kamil14851

Case 585 XL - Opinie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kamil14851    3

Być może był już taki temat ale nie mogłem znaleźć świeżych informacji na temat Case 585 xl bez przedniego napędu. Zastanawiam się nad kupnem takiego traktora , miałby zastąpić ursusa 360. Jakie macie opinie na temat tych traktorów, jaki jest koszt zakupu takiego traktora żeby nie przepłacić . Na co zwracać uwagę ? Jakie są najczęstsze usterki?

andrzej78    77

Do czego ma być wykorzystywany ten ciagnik ? Jeżeli do podstawowych prac na polu to pomyśl o czymś mocniejszym  4x4. Wiecznie nie będziesz robił tym samym sprzętem. Ogólnie koszt zakupu  takiego Case nie mały , naprawy  - x5, mocy troche więcej , komfort - dużo lepszy , ale biegów mniej ( 8+4R) i rozłożone w wiekszym zakresie prędkości - czy warto?

kamil14851    3

Traktor był by wykorzystywany głównie w opryskiwaczu, rozsiewaczu nawozów i siewniku. Do cięższych prac jest Zetor 8111. A ile można dać za taki traktor? Lokalny handlarz ma taki dopiero sprowadzony jeszcze go nigdzie nie ogłaszał i woła za niego 27 tyś. Jak narazić jest w nim stacyjka do wymiany i jakoś tak sprzęgło wysoko bierze w nim i jak wrzucasz bieg z 3 na 4 czy z 4 na 3 jest taki lekki opór miedzy 1i 2 nie ma czegoś takiego.

Wiadomość z agroFakt.pl

matisz    47

Miałem i sprzedałem. Właśnie ze względu na małą ilość przełożeń, zbyt duża różnica między biegami polowymi i szosowymi no i lewarki po lewej stronie. No i wolno podnosil ale te modele podobno tak mają. A tak to fajny ciagniczek, szybki,  kabina komfortowa,zwinny, zawracal prawie na miejscu. No i u mnie nie działał ten polbieg elektryczny, sprawdź go. 

Karol06    136

@matisz To że wolno podnoszą to rzeczywiście większość tak ma, miałem 644 to wolno podnosił. Teraz mam 856xl też wolno podnosi, aczkolwiek troche szybciej niż 644 heh

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez krost
      opinie prasy rolujacej new holland 841 ., jak z czesciami do niej bo kolega ma do sprzedania 
    • Przez Daoran23
      Witam zamierzam kupic ciągnik i strasznie podobają mi sie Case z serii Maxxum co sądzicie o tym ogłoszeniu https://www.olx.pl/oferta/case-5140-maxxum-pro-97-rok-CID757-IDzyw4U.html#a1833cab96 facet pisze że biegi i półbiegi mechaniczne biegi to się zgodzę ale półbiegi mechaniczne ??? Wiem że to tylko zdjęcia  ale jak cena motogodziny niby to Cummins dużo może no i ten zaczep jakby samoróbka na bolce jak w ursusie nie powinna byc listwa daleko  do niego nie mam rzut beretem można rzec widac że sprowadzany z Francji jak to jest z tymi od żabojadów z góry dzięki za pomoc trochę namieszałem
    • Przez sadobusno
      Czy ktoś jest mi wstanie powiedzieć do czego słurzy mała pompka  hydrauliczna w skrzyni. znajduję sie ona za pompa główną hydrauliczną  na dnie skrzyni jest ona podłużna i wychodzi z niej rura do góry ale nie wiem gdzie dokładnie idzie.czy ona smaruje jakies tryby  czy ona może służy do napędu tarczek pół biegu?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj