Polecane posty

Sqowron    21

Potrzebuje szybę z uszczelką do tych drzwi z tej kabiny podeślę mi ktoś link bo nie mogę nigdzie znaleźć. Z góry dzięki 😉

20190412_165300.jpg

20190412_165236.jpg

Sqowron    21

o właśnie k to chodzi dzięki:)

A uszczelka jaka tam przychodzi?  bo są różne typy 

Wiadomość z agroFakt.pl

Adi96    1425

@PRIMO To że konstrukcja kabiny jest niczym nasza sokółka nie oznacza że wszystko jest to samo.

https://eszyby.pl/product-pol-124-szyba-do-ciagnika-C-360-kabina-czeska-stary-typ-drzwi-gora-lewa-prawa-58-uniw.html?gclid=Cj0KCQjwtMvlBRDmARIsAEoQ8zQiIjcG12dCKq4scLOoPZkXOxfqa2fXvrW3Q8ZvwwBzfNFc9G6vaGkaAkbnEALw_wcB    To jest do tej kabiny to Czeska Stary Typ żadna sokółka.Uszczelki wszędzie dostaniesz podpasują od takiej Sokółki

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ZetorexkS
      Witam ,chciałbym się zapytać jaką mieszanka miedzyplonowa godna jest polecenia. Mam zamiar na początku maja zbelować żyto no i właśnie planuje zasiać jeczmieńz owsem i do tego jakąś mieszankę miedzyplonowa. I tu moje pytanie co wybrac ,myslaem nad futtertrio. Gleba piaszczysta V-VI.
    • Przez MariuszKlim
      Witam.
      Mam ziemię orną ale wszystkie kawałki leżą na około 5 klasie. Wapno + magnez jesienią dawany, pole  miało przed 4.4Ph, ponad 2 tony sypane.
      Hoduję byki opasowa i potrzebuję dobrej mieszanki zbożowej która da radę na słabej glebie, żyto ozime mam posiane na paszę. 
      jakie odmiany z mieszanki zbożowej polecacie? oczywiście jeśli w tym roku popadają deszcze, bo na razie nie widać...
    • Przez Quadro
      Cześć,odrazu na wejściu pisze że jestem nowy i proszę o przeniesienie jeśli wybrałem zły dział.

Mam pytanie,jaka kupić najlepiej piaskarke do 1000 zł nową bądź używana,zależy mi na tym żeby była kabinowa,potrzebuje ją głównie do czyszczenia zacisków hamulcowych,ciekawią mnie te chińskie 220l ale z tego co czytałem to są straszne badziewia ale może na same zaciski dobrze się spisze?
      Sprężarka dopiero będę kupować jak już wybiorę piaskarke,pozdrawiam !

• Przez piotrek202127
      Witam
      Tak jak w tytule, jaką prasę kupić rolującą do 30-35 tys? Ważne żeby dobrze zbijała słomę, będzie pracowała prawdopodobnie z 82km ciągnikiem  lub 62km gdy 82km będzie zbierał bele.
      Prasa roczne robiłaby z 400bel (mało ale chcemy mieć swoją). Chciałbym by prasa była łańcuchowa lub walcowo-łańcuchowa. Głównie prasowałaby słomę (300bel słomy, 100 zielonki)

Z góry dzięki za pomoc

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj