PiotrUrbaniak

Czy w 2019 Będzie SUSZA??

Polecane posty

witejus    8469
13 minut temu, PawelKtm525 napisał:

będzie mokry rok bo zagrzmialo na gołe drzewa ;D A właściwie to burza kakretna była;D

oby nie był zamokry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mich9    671

Spokojnie jak będzie to pis przed wyborami porozdaje socjal, po co sie martwicie na zaś.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    884

temat  stylu, czy w 2048 lepiej bedzie posiac ozime czy jare a moze kukurydze? zamykam

  • Like 1

KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez robert812
      Na stronie Agencji znalazłem informację, że w programie 2014-2020 przez okres 5 lat rolnicy, poniżej 40-roku życia będą dostawali o 25% wyższe dopłaty bezpośrednie. Czy ktoś o tym słyszał?
       
      Żeby nie być gołosłownym:
      Inną ważną zmianą jest wykluczenie z otrzymywania dopłat rolnych m.in. lotnisk i terenów sportowych, mimo, że mogą być one użytkowane rolniczo. Ponadto szersze niż dotychczas i obowiązkowe we wszystkich krajach wspólnoty będzie wspieranie młodych rolników czyli tych, którzy nie osiągnęli jeszcze 40 roku życia. W ramach dopłat bezpośrednich mają oni otrzymywać przez 5 lat o 25 proc. więcej niż pozostali. Na ten cel kraje UE będą przeznaczać 2 proc. puli dopłat. W Polsce jest około 100 tysięcy młodych rolników i stanowią oni grupę ok. 7 proc. wszystkich otrzymujących dopłaty.
       
      Temat założony przez MAT912 - Posty przeniesione z tematu "Dopłaty - 2011-2013"
    • Przez RometOgar200
      Witam, mam pytanie, ponieważ zagotowała mi się moja 60-siątka i chcę jej poprawić chłodzenie i mam ten oryginalny wiatrak, który ma bardzo krótkie te łapy i chcę założyć taki, np od Zetora 7245  https://sklep.mizar.com.pl/wentylator-zetor-60011360-p-10191.html  i teraz moje pytanie, ktoś się orientuje, czy pasuje on bez żadnych kombinacji. 
    • Przez abs100
      Przyszedł czas, że upatrzyłem sobie dwie kosiarki. Mianowicie mam na oku Pottinger Nova Car 290 na centralnym zawieszeniu oraz Claas Disco 3100 też na centralce. I tu moje pytanie która z nich jest wytrzymalsza? Macie jakieś opinie na ich temat?
    • Przez Manio221
      Mam pytanie znalazłem silnik do MF 2620 od kombajnu class senator typ silnika Perkins A6. 354,4 czy będzie pasował? Proszę o pomoc. Niby takie same typy silników  😉
    • Przez AdamSygitowicz
      Jaką prasę kupić rolującą do 30 tys zł? Przede wszystkim będzie pracować z 80 km
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj