-
Podobna zawartość
-
Przez viking
Wkurzyła mnie ostatnio pogoda mimo że śledzę prognozy na różne sposoby to jednak wieczorem pokropiło w momencie kiedy już wlałem środek do opryskiwacza. Oprysk zrobię dnia następnego albo za dwa dni. Czy przez te 24-48 godzin ciecz w opryskiwaczu nie straci właściwości? Konkretnie to jest Ortus. Jak to jest w praktyce i teorii?
-
Przez Pawel93puma
kupie beczkowóz , wóz asenizacyjny 10 000 l-13 000 l w super stanie .
Po całkowitej odbudowie lub tzw prawie nówkie
Z dużo i wydajano pompo
2 zaworami o dużej średnicy jednym koniecznie hydrauliczny , najlepiej ( tylnym i bocznym) ale może być i oba z tyłu
fundusz do 30.000 zł że bardzo mi się spodoba to troszkę więcej
-
Przez Konrad2512
Witam, co sądzicie o beczkowozach Agro-maxu? Dokładnie chodzi mi o poj. 8 tyś litrów.
-

Rekomendowane odpowiedzi
Claas arion 620, 2008r. problem ze skrzynią
Ursus C-360
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się