Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pawel885    2279
15 godzin temu, staszek131415 napisał:

Teraz spijem śmietankę na świniach w końcu za tucznika już ponad tonępszenicy idzie kupić dla Was nadchodzą chude lata bo tonę zbieracie a 1200  tak nie będzie kosztować 😀

To jakie ty te tuczniki chowasz 150kg? O.o czyli miałem rację - rozprzedajesz po rodzinie bo ubojnia nie chce takiego starostwa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja fakturę wstawiłem jak koledzy się upominali Twój świniarz nie chciał Ci wystawić za Big Bag?

130 kg tucznik daje 850 pln czyli ponad tona pszenicy jakbyś nie miał kalkulatora ułatwiam Ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JozB    181
56 minut temu, staszek131415 napisał:

Ja fakturę wstawiłem jak koledzy się upominali Twój świniarz nie chciał Ci wystawić za Big Bag?

130 kg tucznik daje 850 pln czyli ponad tona pszenicy jakbyś nie miał kalkulatora ułatwiam Ci

Po co sie udzielasz pytam 20 raz. Jaki masz cel?  Ponawiam apel, jeżeli znacie stasia, to tysiak za tonę, jeżeli z nim handlujecie. Będzie uczciwie i dziad nie zarobi zbytnio. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goralik    6
4 godziny temu, staszek131415 napisał:

Ja fakturę wstawiłem jak koledzy się upominali Twój świniarz nie chciał Ci wystawić za Big Bag?

130 kg tucznik daje 850 pln czyli ponad tona pszenicy jakbyś nie miał kalkulatora ułatwiam Ci

W środę kupowałem 128 kg 700 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To pewnie ceny u cb niższe

3 godziny temu, JozB napisał:

Po co sie udzielasz pytam 20 raz. Jaki masz cel?  Ponawiam apel, jeżeli znacie stasia, to tysiak za tonę, jeżeli z nim handlujecie. Będzie uczciwie i dziad nie zarobi zbytnio. 

Aby ludzie znali aktualne ceny i nie dali się robić w balona od takich jak Ty nie rozumiesz po Polsku to niech Ci Pani w gimnazjum wytłumaczy jak sie strajki skończą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

W balona to ty chcesz ludzi robic, skoro cenniki na skupach 780-800 netto to po kiego grzyba piszesz że masz full po 700 brutto? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
5 godzin temu, JozB napisał:

Po co sie udzielasz pytam 20 raz. Jaki masz cel?  Ponawiam apel, jeżeli znacie stasia, to tysiak za tonę, jeżeli z nim handlujecie. Będzie uczciwie i dziad nie zarobi zbytnio. 

EJ gnojku !! jak bym cię wziął na kolano to byś wiedział które południe dłuższe !! haha

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie dosć, że kretyn, to jeszcze gimnazjalistów chciałby brać na kolano... Pszenica konsumpcyjna okolice 820 zł netto.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, pawel885 napisał:

W balona to ty chcesz ludzi robic, skoro cenniki na skupach 780-800 netto to po kiego grzyba piszesz że masz full po 700 brutto? 

Gdzie masz na skupach zboże po 780 -800  netto ja drożej jak po 750 brutto nie kupuję komu się nie podoba niech sprzeda sobie drożej na brak nie narzekam do żniw wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiek63zmc    1049

Ty wcale nie kupujesz bo z kieszonkowego było by trudno ,jak już to tatuś a on nie tłumaczy ci co i za ile aby nie rozpraszać cie przed kartkówką w szkole co byś jakoś promocje dostał

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1010

Co za desperaci ci sprzedają to ja nie wiem ? To już nawet u mnie gdzie cena zazwyczaj najniższa można więcej dostać niż twoje 750

56 minut temu, staszek131415 napisał:

Gdzie masz na skupach zboże po 780 -800  netto ja drożej jak po 750 brutto nie kupuję komu się nie podoba niech sprzeda sobie drożej na brak nie narzekam do żniw wystarczy

 


AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3515
14 godzin temu, Tomek90 napisał:

Wyjdzie na to samo jak zapłacisz dla pracownika. 10t workowac? Szkoda kregosłupa bo dla nikogo nie idzie do młodości.

Kolego nie wszyscy tu są nygusami lub chorowici,jak ktoś ma tylko pole to z nudów poworkuje jak może zarobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    236

stasiowi się marzy taka cena .U nas wszystko w górę pszenica około 15 zł na tonie paszówka 770 netto z transportem odbierającego


Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2258
27 minut temu, miwigos napisał:

Kolego nie wszyscy tu są nygusami lub chorowici,jak ktoś ma tylko pole to z nudów poworkuje jak może zarobić

Jak ktoś ma tylko pole to nie ma 10t. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 godziny temu, ordynator napisał:

EJ gnojku !! jak bym cię wziął na kolano to byś wiedział które południe dłuższe !! haha

 

Tfuu. Na takie rzeczy z nieletnimi jest paragraf. 

Pszenica 800 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 godziny temu, ordynator napisał:

EJ gnojku !! jak bym cię wziął na kolano to byś wiedział które południe dłuższe !! haha

 

Ordynatorek za gnojku to powinien być ban na zawsze . Zero kultury pewnie w patyku z swinkami hodowany. 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279
15 godzin temu, staszek131415 napisał:

Gdzie masz na skupach zboże po 780 -800  netto

Zadzwoń na cedrob albo inne skupy płn mazowsze i zobaczysz gdzie..... Znam twoją taktykę,  handlujesz pod sklepem przy niedzieli jak każdego rura pali a kobita z dziećmi w kościele to wywozi taki parę worków z tobą po 700, i jak pisałeś ty zadowolony i on zadowolony :D a na grubsze dalsze zakupy podnajmujesz ordynatora Nysę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BENNY82    242

obawiam się że on z tych nie pijących bo nie da się go czytać ale że ma sztame z Y....m już od kilku dobrych lat tylko nick się zmienił  to inna sprawa.... alternatywne zyski z rolnictwa chłopy ciągną aż miło i takie trollowanie się nie skończy choćby jego teorie spełniły się w 100% to znajdzie inny czuły punkt odwiedzających i będzie sypał sól na rane . mądry ominie a głupi zaczepi i interes się kręci reklama reklama

Pszenżyto 725 skok o 35 pln w 2 tyg.

Pszenica kons. 780 ceny netto tu dyszka w góre

Edytowano przez BENNY82
Aktualizacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4053

http://www.agrofoto.pl/produkcja-roslinna/zboza/kazachstan-ma-dysponowac-mniejsza-iloscia-pszenicy-na-poczatku-sezonu-2019-2020,85161.html     Stasiu   ! Jak żyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turtojs    436

Ja tylko za jęczmień płaciłem powyżej 750 zł brutto, raz przywieźli po 760 zł, drugi raz po 780 brutto. A tak to pszenzyta kupowałem po 720-740 brutto, a raz mieszankę po 650 brutto. Z reguły kupowałem po kilka ton, od 3 do 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BENNY82    242

Sam magik jestes ja udowodnie to co tutaj pisze a ty masz faktury za swoje zakupy? Od świąt d*pą trzeszczysz czym to karmić będziesz i zanim zaczeli hejtować każdy twój wpis to pisałeś z sensem i prawde jaka jest że paszy brakuje itp "wielki" hodowca tak cię obsmarowałem a logistycznie d*pa... Chcesz jeszcze pogadać lelku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez Krzychuu19
      Witam. Pszenica ozima arkadia żółknie ginie. Po zimie była posiana saletra w dawce 170kg. Mogę prosić o jakieś rady z góry dziękuję 
    • Przez livebird
      Witam mam problem z jasnotą purpurową która zachwaściła mi strasznie pszenice ozimą na granicy pola 10-15 arów silnie zachwaszczonych tylko tym chwastem pytanie do was jakim śrdokiem porządnie ją zwlacze teraz i czy dam rady jeszcze teraz to zniszczyć (pszenica- pierwsze kolanko 2cm od węzła krzewienia). Pryskałem już Lancetem którego dałem chyba niską dawke bo miejscami chwasty nie wyglądają jakby siadły.
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Gość
      Przez Gość
      Witaj, dziś planuje zrobić zabieg T1 w pszenicy bez skracania. Planuje dać Mirage 450EC do tego siarczan magnezu, plonvit z zboża, Tytan i PLONVIT OPTY i powiedz mi czy nie za dużo odżywek ost padało z niedzieli na poniedziałek i czy dodać do tego jeszcze Duett Star 334 SE BASF ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj