donweter1989

Ceny bydła 2019

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Mało mnie obchodzi czyje kogo jest w świetle prawa. Ty jesteś gwiazdą fajsbuka i pomagasz ojcu przy opasach kiedy ten uprawia w polu rośliny na pasze. Książkowy przykład "młodego rolnika" jakich pełno w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojak1986    1885

Pewnie że boli bo to jest mentalność polskiego narodu. Cybulek powiedział wprost jaka sytuacja u niego a nie kozaczy że sam robi...problem taki że tu hamstwo i aby wyświetlenia były i nie ważne jakie treści są przekazywane...

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cybulek17    1904
1 minutę temu, Partyzant85 napisał:

Mało mnie obchodzi czyje kogo jest w świetle prawa. Ty jesteś gwiazdą fajsbuka i pomagasz ojcu przy opasach kiedy ten uprawia w polu rośliny na pasze. Książkowy przykład "młodego rolnika" jakich pełno w Polsce.

No właśnie dużo bo sugerujesz się tylko podstawą prawną. I nie pomagam bo tylko i wyłącznie JA zajmuję się karmieniem.  Uprawa roślin na pasze to 20% obszaru gospodarsta,  wszystkie pola osobiście oram i uprawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bo mnie obchodzi jakiś koleś z drugiego końca polski i jego rogi :D

Wystarczy poprzeglądać galerię tego cybulka żeby zobaczyć, że to niezły bajkopisarz i nawet ludzie z firmy Amazone boją się jego pola bo ma jedne z najcięższych w uprawie gleby w całej europie 😂

@Cybulek17 - tak, tak, tylko ty, no i ten pracownik o którym już kiedyś pisałeś.  No i ojciec bo pisałeś też, że dwie i pół osoby pracują przy bydle - ty, pracownik i ojciec.
Sam się zdecyduj która wersja prawdy jest najprawdziwsza bo za każdym razem co innego.

Edytowano przez Partyzant85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody43    202

ja tez pracuje z ojcem nie dosc ze w gospodarstwie to i w firmie :) tez mozecie po mnie jechac jak po Cybulek. hejt za 3...2...1...

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Straszne chamstwo z całego świata się tu zjeżdża...Kasza niedogotowana...I jeszcze cebula...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
19 minut temu, Partyzant85 napisał:

To poczekaj, aż będzie twoja a nie zgrywasz fifarafę na fajsbukach pokazując opasy tatusia.

to co jest na papierku a t kto przy nich skacze i robi to drugie ;) jak nie bedzie miał kto robić to ten papierek możesz se w dupe wsadzić

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
15 minut temu, wojak1986 napisał:

że tu hamstwo

Chamstwo*

@Rolnik7343 - nie mam zamiaru sobie czegokolwiek wsadzać.

 

Edytowano przez Partyzant85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Brawo Partyzant . Widać że do Firleja do szkoły chodziłeś . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cybulek17    1904
7 minut temu, Partyzant85 napisał:

Bo mnie obchodzi jakiś koleś z drugiego końca polski i jego rogi :D

Wystarczy poprzeglądać galerię tego cybulka żeby zobaczyć, że to niezły bajkopisarz i nawet ludzie z firmy Amazone boją się jego pola bo ma jedne z najcięższych w uprawie gleby w całej europie 😂

@Cybulek17 - tak, tak, tylko ty, no i ten pracownik o którym już kiedyś pisałeś.  No i ojciec bo pisałeś też, że dwie i pół osoby pracują przy bydle - ty, pracownik i ojciec.
Sam się zdecyduj która wersja prawdy jest najprawdziwsza bo za każdym razem co innego.

I co jest nieprawdą ?  Relacja dealera amazone z naszej gminy jest na jego stronie,  można przeczytać,  tak samo u Macieja Czajkowskiego.

 

Pokaż cytat gdzie napisałem,  że pracownik albo ojciec zajmuje się karmieniem bydła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie chodziłem.

2 minuty temu, zetorki12 napisał:

Widać że do

Po słowie poprzedzającym "że" zawsze stawiamy przecinek i dopiero po spacji piszemy "że"

widać, że*

Ty chyba do Firleja chodziłeś skoro masz takie braki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
5 minut temu, Partyzant85 napisał:

Chamstwo*

@Rolnik7343 - nie mam zamiaru sobie czegokolwiek wsadzać.

 

a co już pełno ?

Tak samo jak na usługi jezdze ciągnikiem który jest na ojca zarejestrowany i co ? jak zarobię to mam jemu kasę oddać bo jego ciągnik ? kasę zabieram a jak chce on skasować to niech sam se jedzie na usługi, ja mu nie bronię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cybulek17    1904
7 minut temu, Partyzant85 napisał:

 

@Rolnik7343 - nie mam zamiaru sobie czegokolwiek wsadzać.

 

Poproś twojego kolege z kujaw , pewnie chętnie służy pomocą 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

I tak to się opłaci . Ojciec zatankuje , maszyny kupi , a Ty łaskawie na zarobek se pojedziesz . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ab23    1302

Widzę jak opłacalna jest produkcja roślinna w mojej okolicy nawet bardzo opłacalna zwłaszcza w tych gospodarstwach które sprzedały glebę pod obwdnicę lub działki budowlane a jest taki koleś co na przetargach bierze wszystko co popadnie  naprawdę. nie widzę u niego PIENIĘDZY

Ja wolę hodowlę dziadostwa bo wiem że mi nikt z dnia na dzień tego nie zabierze a w mojej okolicy jest paru pojebanych dzierżawców gruntu

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
1 minutę temu, zetorki12 napisał:

I tak to się opłaci . Ojciec zatankuje , maszyny kupi , a Ty łaskawie na zarobek se pojedziesz . :D

Ale przecież jak się nie pcham na usługi :P mam jechać to jadę i kasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Strasznie Cię rozpuszczono . A może to i fajnie . B|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Masz @Cybulek17

Dnia 18.12.2019 o 18:36, Cybulek17 napisał:

Można powiedzieć,  że 2,5  . To znaczy ja i pracownik a w czasie martwego sezonu polowego tata coś pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czuje się jakbym Trudne Sprawy oglądał a raczej czytał....

2 minuty temu, Kentar napisał:

🍿🍿🍿

Jak najbardziej się przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
2 minuty temu, zetorki12 napisał:

Strasznie Cię rozpuszczono . A może to i fajnie . B|

czy rozpuszczony ? po prostu jak ojciec nie pojedzie to albo ja albo nikt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
9 minut temu, Rolnik7343 napisał:

a co już pełno ?

Tak samo jak na usługi jezdze ciągnikiem który jest na ojca zarejestrowany i co ? jak zarobię to mam jemu kasę oddać bo jego ciągnik ? kasę zabieram a jak chce on skasować to niech sam se jedzie na usługi, ja mu nie bronię

Jeśli interesujesz się moimi 4 literami to muszę cię zmartwić ale wolę płeć piękną. Poszukaj sobie gdzie indziej jakiegoś partnera, który lubi to samo co ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Romas11
      Sprzedam Byczki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg,  Jalówki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg i Celiaki  byczki ras mięsnych  i mlecznych 70-130kg ,Jalówki 70-130 kg. Znajduje się w Łomży .
      605978048



    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj