donweter1989

Ceny bydła 2019

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Ceny mięsa w dół

galeria
Jałówka mm
beata12596    298

Właśnie mnie też ciekawi po ile sprzedali te nasze cielaki, które poszły na kraj, bo są one gdzieś niedaleko i da radę to sprawdzić, w sumie to tylko za przewiezienie z punktu A do punktu B położonego nie tak daleko od siebie, no i pewne jest to, że ten który je kupił zapłacił za wagę brutto. Tak czy inaczej handel ma się dobrze, od jednego wziąć, potrącić, zawieźć do innego i się biznes kręci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weksel    160

głupich szukasz czy na jak ?wiele ogłoszeń się widziało,W wielu miejscach było i ten sam płacz bo opas w 100% Lm kosztuje ???? znam rynek A powiedz kto kupuję? handlarz czy chłop? Jeszcze jak chcesz powiedz region kraju


A i powiem tak tylko i wyłącznie 100% lm czy jałoweczka czy byczek na tym jest najlepszy zarobek od 15 lat tylko na tym zysku szukam A zaczynałem od simentala mlecznego i też się zrobiło!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata12596    298

Ty zdrowy jesteś? Czemu zarzucasz komuś nieprawdę? Najwidoczniej nie znasz się rynku na tyle ile Ci się wydaje. Od ponad trzech lat sprzedajemy odsadki, wcześniej opasaliśmy do wagi ciężkiej, ale mieliśmy dość siłownia się z dorosłymi bykami, wtedy znalazłam ogłoszenie Starownika , zadzwoniłam i przyjechał do nas, obejrzał bydło, porozmawialiśmy i od tamtej pory trwa nasza współpraca. Do tej pory nie mamy żadnych zastrzeżeń co do handlowania z nim więc o co Ci chodzi człowieku?? Ostatnią partię cielaków sprzedalismy jemu jakieś dwa miesiące temu już wtedy pytałam go czy cena za nie może ulec obniżeniu, odpowiedział, że nie zanosi się na to. Teraz z ciekawości zadzwoniłam spytać o cenę, bo szykujemy kolejną partię i odpowiedział, że cena się nie zmieniła 10 zł jalowka 12 byczek. To czemu zarzucasz mi kłamstwo? 

Wiecie, że czasami sobie obiecuję, że więcej nie będę się tu udzielać, bo co jakiś czas trafi się ktoś taki jak kolega, gdzie żadne tłumaczenia nie pomogą i tyle, jest jego prawda i tylko jego. Ale zawsze wraca myśl, że może komuś pomogę pisząc jak jest faktycznie u nas. 

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weksel    160

od razu wiedziałem starownik


Słuchaj na Mazurach to nazwisko brzmi jak bóstwo starownik i agrostar ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata12596    298
8 minut temu, weksel napisał:

od razu wiedziałem starownik

 

Słuchaj na Mazurach to nazwisko brzmi jak bóstwo starownik i agrostar ehhh

 

Czyli mówię prawdę czy nie znawco rynku? Jest on w stanie płacić tyle ile mówię? Co do bóstwa to bez przesady, każdy jak sprzeda po dobrej cenie komuś wypłacalnemu to go chwali i poleca innym, w odwrotną stronę też tak to działa nieprawdaż? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weksel    160

nie mów znawco rynku do mnie ok , i nie zapłaci ci ile zechcesz bo jeśli ja miałem jednego roku paszporty w ręku i wiedziałem co i jak po adresach i proponowałem pół na pół to się godził? jaki region Beata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata12596    298

Znam rynek - Twoje słowa czyli = znawca rynku. Ja nie rozumiem co piszesz, mówi do mnie cenę, ja mówię ok i zabiera. Więc co jest nie tak według Ciebie? Co znaczy pół na pół? Wschodnia Lubelszczyzna. 

Edytowano przez beata12596

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weksel    160

i się spłoszyła weż sobie policz co i jak czy zarobisz ??? A kolega od 15lat w temacie Lm siedzi brutto netto,300 + 300- A pysujesz ojj* twoja sprawa brutto netto i się zgubisz ehhh


powiedz powiat się zdziwisz


ok 1000 sztuk Lm mnie interesuje dogadamy siè?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata12596    298

To kolega pięć lat krócej siedzi ode mnie, wiem czy zarabiam czy nie, bo mam porównanie jak sprzedawaliśmy dorosłe sztuki a jak jest teraz. Widzę, że jednak się nie pomyliłam jest jedna prawda tylko Twoja oczywiście wg Ciebie. Kończę niepotrzebną i do nikąd prowadzącą dyskusję i jeszcze na koniec Ci napiszę - JAŁÓWKA 10 ZŁ, BYCZEK 12 ZŁ ODSADKI! Śpij dobrze z tą ceną 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weksel    160

To ja ci napiszè 13 jałoweczka i 16 byczek plus Vat tak siè kupuję śpij dobrze z tą cenną i chodźmy w tysiące koleżanko z wschodniej lubelszczyzny😁😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19716

@beata12596 nie twierdzę że tyle nie dostajesz jednak jak opisałaś są jakieś ale...

10 godzin temu, mlodyhef napisał:

Nawet czyste LM i CH w wadze 250kg?

Mieszanki tych ras,matki LM ojciec CH lub BD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weksel    160

poszła spać może lepiej na tygodniu ją wyczaje sołtysie A jak to w twoich stronach? odsadki idą jest jakaś segregacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata12596    298
23 minuty temu, weksel napisał:

To ja ci napiszè 13 jałoweczka i 16 byczek plus Vat tak siè kupuję śpij dobrze z tą cenną i chodźmy w tysiące koleżanko z wschodniej lubelszczyzny😁😁😁

Dla Twojej świadomości znawco rynku 😂śpię dobrze, bo wiem, że za 14 dni mam kasę na koncie, a jeśli Ty otrzymujesz tyle za swoje sztuki to gratuluję! Więcej optymizmu, bo nawet te Twoje ceny widzę, że kolegii nie zadawalają, bo jakiś nabuzowany chodzi 😂😂😂

2 minuty temu, weksel napisał:

poszła spać może lepiej na tygodniu ją wyczaje sołtysie A jak to w twoich stronach? odsadki idą jest jakaś segregacja?

Co Ty chcesz bo już mnie zaczynasz drażnić?! Gorzej niż z komarem w nocy, odganiasz się a ten znowu bzyczy. 

Edytowano przez beata12596

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19716
1 minutę temu, weksel napisał:

poszła spać może lepiej na tygodniu ją wyczaje sołtysie A jak to w twoich stronach? odsadki idą jest jakaś segregacja?

Odsad nie idzie,cielak nie idzie....

Byk cena pod psem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata12596    298
2 minuty temu, weksel napisał:

o nie śpi

Zdziwiony? Nie wiesz, że hodowca śpi o nieregularnych porach? Po kij Ci powiat? 

3 minuty temu, soltys48 napisał:

Odsad nie idzie,cielak nie idzie....

Byk cena pod psem

To może kolega mi wytłumaczy, bo z tamtym się gubię czy cena po której sprzedaję te cielaki jest ok? 

Edytowano przez beata12596

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weksel    160

A i nie otrzymuję tylko płacę A dziewczyny po 6 dniach robią przelew także jak coś tysiąc sztuk mnie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata12596    298
3 minuty temu, weksel napisał:

A i nie otrzymuję tylko płacę A dziewczyny po 6 dniach robią przelew także jak coś tysiąc sztuk mnie interesuje

Ha! Handlarz! Wiedziałam! Wygrałam flaszkę z mężem, bo obstawiałam, że mi tu kogoś coś za bardzo mierzi 😂😂😂. Jutro pijeeeemyyy 😂😂😂👍. Na ra dla kolegii. Tak apropo to chyba coś cieniutka ta cena skoro dla kolegii żółcią się odbija 😂. Pozdrawiam hodowców, nie handlarzy. 

Edytowano przez beata12596

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weksel    160

oczywiście 100% lm bez uśmiechu na twarzy


nie normalna jesteś na użytek własny


Dobra jesteś A w związku? kto lepiej z matmy wyszedł? Może mąż niech się wypowie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19716
13 minut temu, beata12596 napisał:

 

To może kolega mi wytłumaczy, bo z tamtym się gubię czy cena po której sprzedaję te cielaki jest ok? 

Na teraz bardzo dobra

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata12596    298
9 minut temu, weksel napisał:

oczywiście 100% lm bez uśmiechu na twarzy

 

nie normalna jesteś na użytek własny

 

 

Dobra jesteś A w związku? kto lepiej z matmy wyszedł? Może mąż niech się wypowie????

 

Szowinista i słaby handlarz? 

Przed chwilą, soltys48 napisał:

Na teraz bardzo dobra

To czemu tamten się czepia? 🤬🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Romas11
      Sprzedam Byczki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg,  Jalówki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg i Celiaki  byczki ras mięsnych  i mlecznych 70-130kg ,Jalówki 70-130 kg. Znajduje się w Łomży .
      605978048



    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj